1. Ana Sayfa
  2. Fal Bakma
  3. Yüz Falı Nasıl Bakılır? | 5 Adımda Yüz Falı Yorumlama
Trendlerdeki Yazı

Yüz Falı Nasıl Bakılır? | 5 Adımda Yüz Falı Yorumlama

Yüz falı nasıl bakılır

Yüz falı nasıl bakılır? Fal bakma konusunda oldukça meraklı ve istekli pek çok kişi şimdilerde bu sorunun yanıtını arıyor. 6. Hissi oldukça kuvvetli olan birçok insan, karşısındaki kişinin yüz hatlarına bakarak karakter analizinde bulunabiliyor.

Aslına bakıldığında, insanların yüz şekilleri karakteri ve yaşantıları ile ilgili önemli ayrıntılar verebilmektedir. Bu kapsamda ortaya çıkan yüz falında şaşırtıcı sonuçların ortaya çıkması büyük bir popülarite elde etmesini sağlamıştır. Yazımızda adım adım yüz falı yorumlama rehberine yer vereceğiz.

Yüz Falı Nedir Nasıl Bakılır?

Yüz falı nasıl bakılır

Öncelikle yüz falı nedir konusunda kısacık bir tanımlama yapılması gereklidir. Yüz falı, kişinin yüz hatları ve özellikleri doğrultusunda geleceği tahmin etme olarak yorumlanabilmektedir. Bu fal, kişinin genellikle, karakter ve gelecek hakkında yüzeysel bilgiler edinilmesini sağlamaktadır. Yüz falı ile derin kehanet sonuçlarının elde edilmesi mümkün değildir.

1- Yüz Falı Bakma Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Yüz falı nasıl bakılır

Yüz falı bakma sırasında, kişinin yüz yapısı ve özelliklerine dikkat edilmelidir. Yüz falı bak işlemi sırasında mutlaka kişinin yüz yapısının genel anlamına yoğunlaşmak gerekecektir. Bu şekillere göre geleceğe dair yüzeysel yorumlarda bulunulabilecektir. Yüz falı zor bir fal türü olduğu için, bu konuda yeterli bilgi ve tecrübesi olmayan kişiler tarafından bakılmamalıdır. Aksi takdirde olumlu sonuçların alınabilmesi mümkün olmayacaktır.

2- Yüz Falı Yorumlama Nasıl Yapılır?

Yüz falı nasıl bakılır
Yüz falı nasıl bakılır

Yüz falı nasıl bakılır? Yüz falı yorumlama işleminde ilk olarak kişinin yüz yapısına göre yorumlama yapılmalıdır. Yüz yapısına göre kişinin karakteri ve geleceği hakkında şu bilgilerin verilebilmesi mümkündür.

A) Uzun Yüz Yapısına Sahip Kişiler;

Uzun yüz yapısına sahip olan kişiler daha müsrif ve savurgan kişiler olarak tanımlanmaktadır. Yüz yapısı keskin olan bu kişiler aynı zamanda oldukça iştahlıdır. Aşık olan ve eğlenmeyi seven bu kişilerin neyse ki kilo problemleri yok denecek kadar azdır. Bakımına ve kıyafetlerine aşırı önem veren uzun yüzlüler, maddiyatı seven kişilerdir.

B) Kare Yüz Yapısına Sahip Kişiler;

Yüz falı nasıl bakılır? Kare yüz tipine sahip kişilerin diğer yüz tiplerine göre daha girişken olduğuna inanılmaktadır. Gezmeyi ve eğlenmeyi çok seven bu kişiler kapalı ortamları ve oturmayı asla sevmeyeceklerdir. Şanslı oldukları bilinen kare yüz yapısına sahip kişiler, gelecekte daha iyi yerlere gelebilecektir.

C) Yuvarlak Yüz Yapısına Sahip Kişiler;

Yüz falı nasıl bakılır

Yüz falı yorumlama işlemine bu yüz yapısındaki kişilerin sır saklama konusunda başarısız olduklarını söyleyerek başlanabilecektir. Dedikoduyu seven bu kişiler aynı zamanda çok özverili ve yeteneklidirler. Yaşamdan zevk almayı, mutlu olmayı ve gülmeyi çok seven keyifli insanlardır.

Çalışkan ve hırslı olan bu kişiler, her alanda başarısı ile bir adım önde olmak istemektedir. Bu nedenle biraz kıskanç olduklarını söyleyebilmek mümkündür. Kendi kendine çok sinirlenen bu kişiler, siniri uğruna zaman zaman kırıcı olabileceklerdir.

D) Üçgen Yüz Yapısına Sahip Kişiler;

Yüz falı nasıl bakılır

Yüz falı nasıl bakılır? Üçgen yüz yapısına sahip kişilerin ikna kabiliyetlerinin çok üstün olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Tam bir gösteriş tutkunu olan bu insanlar, problem çözme kabiliyetleri ile de oldukça ünlüdür. Modayı takip edip, giyim kuşama önem verdikleri için onlar için uyum ve estetik çok önemlidir.

E) Alnı Dar ya da Geniş Olan Kişiler;

Yüz falı nasıl bakılır

Alnı daha geniş olan kişiler dar olan kişilere nazaran daha yüksek zekalıdır. Alnı dar kişiler ise daha sıkılgan ve asosyal olmayı seven bireylerdir.

F) Göz Renklerine Göre Yüz Falı;

Yüz falı nasıl bakılır konusunda göz renginin de önemli olduğu söylenebilecektir.  Mavi gözlü kişiler daha sosyal ve çevresi geniş bireylerdir. Kahverengi gözlüler daha narin ve kırılgan bireyler olarak öne çıkmaktadır. Yeşil gözlü bireyler sevecenliği ve dürüstlüğü ile bulunduğu her ortamda tam not almaktadır.

Ela ve siyah gözlü olan bireyler ise daha çok kendi halinde yaşamayı seven kişilerdir. Kişinin göz yapısı kısık ise daha içe kapanık olacakları düşünülmektedir. Gözleri çekik ve iri olanların ise özgüvenli, konuşkan ve popüler insanlar olduğu söylenmektedir.

3- Yüz Falı Doğru mu? Yüz Falı Baktıranlar Ne Diyor?

Yüz falı nasıl bakılır

Peki, yüz falı nasıl bakılır konusunda paylaşılan tüm bu bilgiler ışığında yüz falı doğru mu? Yüz falı daha öncede belirtildiği gibi daha çok yüzeysel bilgileri edinebileceğiniz bir fal türüdür. Bu fala baktıranlar falın doğruluk seviyesinin oldukça yüksek olduğunu belirtmektedir. Ancak yüz falı baktıranlar arasında istisnalarında bulunduğunu söyleyebilmek mümkündür.

4- Yüz Okuma Falı Kimler Tarafından Bakılmalı | Yüz Falı Baktır

Yüz falı nasıl bakılır

Yüz okuma falı, bu alanda yeterli bilgi ve tecrübesi olan kişiler tarafından bakılmalıdır. Çünkü yüz yorumlamak oldukça ayrıntılı ve iç güdülerin devreye sokulduğu bir fal türüdür. Doğru ve etkili yorumlanmadığı takdirde bu faldan verimli sonuçlar alınabilmesi mümkün değildir.

5- En İyi Yüz Falı Uygulaması Hangisi

Yüz falı nasıl bakılır

Yüz falı nasıl bakılır? Yüz falı konusunda yardım alabileceğiniz pek çok yüz falı uygulaması bulunduğu söylenebilecektir. Çevrenizde yüz falı konusunda bilgisi ve tecrübesi bulunan kişiler olmadığında bu uygulamalardan yardım alabilmeniz mümkündür.

 Yüz falı konusunda en başarılı olan siteler Calypso ve Telve uygulamalarıdır. Bu uygulamaların dışında Derya Abla, Şehrazat ve Fal diyarı adlı uygulamalarda yüz falı baktırmak için kullanılabilecektir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap