İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film
Trendlerdeki Yazı

Yargı Dizisi Konusu Nedir? Dizi Ne Zaman Başladı?

Yargı Dizisi Konusu Nedir? Dizi Ne Zaman Başladı?
Yargı dizisi
+ - 0

Yargı dizisi yeni sezona damga vuran tüm seyircileri ekran karşısına kilitleyen yeni yapımlardan bir tanesidir. Ancak uzun süredir seyirciyi bu kadar merak ettiren katil kim oyununu oynattıran bir dizi ekranlarda oynatılmamıştır. Ay yapım imzasını taşıyan dizinin ilk iki bölümünün her sahnesi ayrı bir acı ayrı bir heyecan içermektedir.

Yargı dizisi konusu adli olayları ve Avukatların acımasız savaşını ele almaktadır. Avukat Ceylin ile Savcı Ilgaz’ın bir cinayet olayı ile beraber çalışmalarını anlatan dizinin ilk bölümü ölen kişinin kimlik tespiti ile sonlanmıştır. İkinci bölüm ölen kişinin Avukat Ceylin’in kız kardeşi olması ile her şey değişmektedir.

Yargı dizisi

Bir şey değişir her şey değişir mantığı ile dizi de her şey bir şeyin değişmesi ile seyircilerde de merak uyandırmaktadır. Dizinin her sahnesinde katilin kim olduğunu dizinin oyuncuları kadar seyircilerde ipuçlarını takip ederek bulmaya çalışmaktadır. Peki, Ceylin’in kardeşi neden ölmüştür? Savcı Ilgaz’ın kardeşinin durumla ilgisi nedir? Tüm bu sorular yeni bölümlerde yavaş yavaş belli olacaktır.

Yargı Hangi Gün Yayınlanıyor?

Yargı dizisi hangi kanalda yayınlanıyor soruları en çok merak edilen sorular arasında yer almaktadır. Son yayınlanan bölümü ile Twitter üzerinden trend topik olan dizi, daha önce izlememiş olan kişilerin de fazlasıyla merakını çekmeyi başarmıştır. Dizi de ölen İnci’nin katili kim sorusunu seyirciler de kendi aralarında buldukları ipuçları ile çözmeye çalışmaktadır.

3 19

Dizi Kanal D ekranlarında Pazar akşamları saat 20:00’da seyirciler ile buluşmaktadır. Dün akşam yayınlanan bölümü ile tüm seyirciler yeni bölümü merakla bekleyeceklerini belirtmektedirler. Yeni bölüm de neler olacak İnci’nin katili ortaya çıkacak mı? İnci arabayı nasıl almış? Metin amir ile işi nedir gibi sorulara seyirciler cevaplar aramaktadır.

Yargı Hangi Dizinin Uyarlaması

Yargı dizisi ekranlarda seyircileri ile buluştuktan sonra hangi yabancı dizinin uyarlaması olduğu seyirciler tarafından fazlası ile merak edilmiştir. Ancak dizi yabancı bir yapımdan uyarlama değildir. Birebir Türk yapımı olan dizi son derece başarılı bir şekilde kaleme alınarak seyirciler ile buluşturulmuştur.

4 16

Senarist Sema Ergenekon’un adliyede geçen olayları uzun bir süre takip ederek oluşturduğu senaryo yeni sezona damga vuran bir diziyi ortaya çıkartmasını sağlamıştır. Ancak şunu söylemek gerekir ki uzun süredir ekranlarda bu kadar başarılı bir kurgu ile katil kim oyununu seyirciye senaristler oynatamamıştır.

5 20

Bu durumu uzun zaman sonra Sema Ergenekon ve yazı ekibi başarı ile gerçekleştirmiştir. Dizinin ilk iki bölüm de bu başarıyı yakalamış olması hem dizinin yapımcılarını hem de oyuncularını oldukça mutlu etmiştir. Seyirciler ise bu kadar kalite ile hazırlanmış bir senaryoyu izlemekten keyif aldıklarını her fırsatta belli etmektedirler.

Yargı Yeni Dizi Oyuncuları

6 14

Yargı dizisi oyuncuları dizinin twitter de gündem olması ile merak konusu olmuştur. Dizinin başrolünü Aşk101 dizisinde de partner olan Pınar Deniz (Ceylin) ve Kaan Urgancıoğlu (Ilgaz) paylaşmaktadır. Yapımda Hüseyin Avni Danyal (Metin), Uğur Polat (Yekta), Mehmet Yılmaz Ak (Pars), Ali Seçkiner Alıcı (Zafer), Arda Anarat (Çınar), Ece Yüksel (İnci), Zeyno Eracar (Gül), Uğur Arslan (Eren),

Onur Durmaz (Engin), Başak Gümülcinelioğlu (Neva), Pınar Çağlar Gençtürk (Aylin), Onur Özaydın (Osman), Özlem Çakar (Makbule), Zeynep Atılgan (Parla), Beren Nur Karadiş (Defne) yer almaktadır.

Yargı Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman?

7 12

Yargı dizisi yeni bölümü 3 Ekim Pazar günü saat 20:00’da Kanal D ekranlarında yayınlanacaktır. Ancak seyirciler 7 günün çok zor geçeceğini İnci ile Metin amirin ne bağı olduğunu çok merak etmektedirler. Yeni yayınlan fragman ise hiç ipucu vermemektedir. Yayınlanacak olan diğer fragmanlar merakla beklenmektedir.

Yargı Dizisi Fragman

Yargı dün akşam yayınlanan bölümü ile seyircileri fazlasıyla diziye dâhil etmeyi başarmıştır. Reytingler de 1. Bölüm ile total 3,49 sıralama alıp 2. olarak ön plana çıkmıştır. Yeni dizilerin daha ilk bölümlerden bu kadar tutulmuş olması hem yapımcıları hem de oyuncuları memnun etmiştir.

8 9

Yargı fragman;  peki, sizce yargı dizisi yeni bölüm de neler olacak? Katil kim? Metin amirin gizlediği şey nedir?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap