İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film
Trendlerdeki Yazı

Yalancı Dizisi Konusu Nedir? Hangi Gün Hangi Saatte Yayınlanıyor?

Yalancı Dizisi Konusu Nedir? Hangi Gün Hangi Saatte Yayınlanıyor?
Yalancı dizisi konusu
+ - 0

Yalancı dizisi konusu son günlerin en çok merak edilen yeni sezon dizi yapımlarındandır. Eylül ayı ile birlikte Show TV ekranlarında seyircileri ile buluşan dizi tanıtım videoları ile gündem olmayı başaran yeni yapımlardan bir tanesidir. Bafta ödüllerine layık görülen İngiliz Liar dizisinden uyarlanarak Türk televizyonlarına merhaba diyen dizi seyircilerin oldukça merakını çekmiştir.

1 24

Süreç film imzasını taşıyan dizinin yönetmen koltuğunu Hülya Gezer üstlenirken senaryosunu yazıhane ekibi yürütmektedir.  Başrollerini Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci oyuncularının üstlendiği dizi yayınlanan 2. Bölümü ile seyircilerin dikkatini üzerine çekmeyi başarmış ve 3. Bölümde neler olacağını merakla beklemelerine sebep olmuştur. Peki, yalancı dizisi hangi gün­? Yalancı dizisi konusu? Yeni bölümlerde neler olacak?

Yalancı Dizisi Gerçek Hikâyesi| Yalancı Dizisi Konusu

Yalancı dizisi konusu oldukça ilgi çekici bir şekilde uyarlanarak Türk televizyonlarına kazandırılmıştır. Edebiyat öğretmeni olan Deniz ve ünlü cerrah Mehmet Emir’in bir akşam yemeği yemeleri ile başlayan Yalancı dizisi konusu ilginç bir şekilde bir polisiye dizisine dönüşmüş durumda ilerlemektedir.

Uzun süredir hayatına kimseyi almamış ünlü cerrah Mehmet Emir ve eşiyle yeni boşanan Edebiyat Öğretmeni Deniz birbirlerinden hoşlanmaktadırlar.

3 20
Yalancı dizisi konusu

Birbirleri ile zaman geçirmek için akşam yemeği yemeğe karar veren ikilinin hayatı bir daha o geceden önceki gibi olmayacaktır. İkisi de yalancılıkla suçlanacak ikisi de birbirini suçlayacak ancak hiçbir şekilde kimin suçlu kimin haklı olduğunu kimse anlayamayacaktır.

Peki, sizce Deniz öğretmen gerçekten tecavüze mi uğramıştır? Yoksa ünlü yakışıklı kibar cerrah doğru mu söylemektedir? Seyircileri ekran karşısına kilitleyen dizinin her bölümü merakla beklenmektedir.

Yalancı Dizisi Oyuncuları

4 17

Yalancı dizisi konusu tamamen bir dram içermiş olsa da yer yer bizleri dedektifliğe merak sardıracak cinste oluşturulmuştur. Diziyi izlerken birden kendinizi hangisinin doğruyu söylediğini anlamaya çalışırken, ipuçlarını aramaya çalışırken bulursanız şaşırmayın. Çünkü her hikâyenin iki yüzü vardır. Peki, bu hikâyenin gerçek yüzü hangisidir?

Yalancı dizisi oyuncuları en az filmin konusu kadar merak edilerek araştırılan bir konudur.

Başrollerini Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci’nin paylaştığı yapımda, Hazal Türesan, Cemal Toktaş, Şahin Irmak, İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öykü Su Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karataş, Sema Çeyrekbaşı ve Özgür Şahin yer almaktadır.

5 22

Yalancı Dizisi Hangi Gün

Yalancı dizisi konusu ve hangi gün yayınlandığı seyirciler arasında merak konusudur.  Show TV ekranlarında Cuma günleri saat 20:00’ da yayınlanan dizi 24 Eylül’de 2. Bölümün yayınlanması ile 3. Bölümün fragmanı merak edilmeye başlanmıştır.

Yalancı Dizisi 1 Bölüm| Yalancı Dizisi Konusu

6 16

Yalancı dizisi uyarlama mı? Sorusu ise en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Dizi İngiliz yapımı Liar dizisinden uyarlanarak seyirciler ile buluşturulmuştur. 17 Eylül de yayınlanan birinci bölüm dizinin öğretmen Deniz ve cerrah Mehmet Emir’in randevu evresini işlemektedir. 

İlk başlarda Mehmet Emir ile görüşmeyi düşünmeyen Deniz kız kardeşinin ısrarı ile Mehmet Emir ile yemeye çıkmaktadır. Yemek çift için gayet keyifli geçmektedir. Yemek bitiminde aksilikler üzerine Mehmet, Deniz’in evinde beklemek zorunda kalmaktadır.

Ancak içilen kadehlerden sonra olaylar başlıyor ve Deniz gecenin sabahında gözlerini açıyor. Uyandıktan sonra ne olduğunu anlamaya çalışırken Mehmet Emir’in mesajı ile Deniz tecavüze uğradığından emin olup kız kardeşine koşuyor.

7 14

Yalancı Dizisi İzle 2. Bölüm

Yalancı dizisinin 2. Bölümünde ise Deniz’in hak arama savaşı başlarken Mehmet Emir’in kendini savunması başlamaktadır. Ancak insanlar da ikiye ayrılmıştır. Kimi Mehmet Emir’i haklı bulurken kimi Deniz öğretmenin istismara uğradığı gerçeğini savunmaktadır.

Ancak sekanslar değiştikçe kimin gerçek kimin doğru söylediği konusunda izleyiciler de kararsız kalmaktadır. Mehmet Emir’in evinin aranması ile sonlanan 2. Bölüm üçüncü bölüm fragmanı yayınlanacak mı sorularını akıllara getirmektedir.

8 11

Yalancı Dizisi 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Yalancı dizisi fragman bölümlerinin yayınlanıp yayınlanmadığı çok merak edilmektedir. 3. Bölüm fragmanı Cuma akşamı ikinci bölümün bitmesi ile yayınlanmıştır. 3. bölüm fragmanında Deniz öğretmenin aleyhine tanıklık yapan gizli birisi ortaya çıkmaktadır. Mehmet Emin’e yardım edeceğini söyleyen kişi Deniz öğretmen tarafından mağdur edildiğini anlatmaktadır.

Yalancı dizisi konusu
Yalancı dizisi konusu

Bu olaylar sırasında Deniz öğretmenin Mehmet Emin’in evinde düşürdüğü küpe birisi tarafından bulunmaktadır. 3. Bölümde de heyecanın dorukta olacağı daha fragmanından bile belli olmuştur. Sizler de fragmanı izlemek istiyorsanız

adresinden izleyebilirsiniz. Yalancı dizisi konusu epey bir süre seyircileri merakta bırakacağa kimin yalancı olduğundan ise emin olunmayacağı düşünülmektedir.

Kış sezonunun başlaması ile birlikte bu sene en çok hangi dizinin izleneceği ve hangisinin uzun soluklu olacağı ayrı bir merak salmıştır. Sizler de yeni başlayan diğer diziler hakkında bilgi sahibi olmak adına 2021-2022’de Ekranlara Yeni Merhaba Diyen Diziler başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap