1. Ana Sayfa
  2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

Steam Oynaması Ücretsiz En İyi Oyunlar | 9 Oyun Önerisi

Steam Oynaması Ücretsiz En İyi Oyunlar | 9 Oyun Önerisi
Steam Oynaması Ücretsiz En İyi Oyunlar
+ - 0

Oyun dünyası yepyeni bir oyun oynama anlayışı ile yeni bir döneme giriyor. Oyun üreticileri oynaması ücretsiz oyunlar piyasaya sürerken oyun içi satın alımları ile geliştirmelerini devam edebileceği bir modeli benimsiyorlar.

Bu yeni model ile dönem dönem hem indirimli fiyatlar ile hem de tamamen ücretsiz olarak Steam, birçok oyuna erişebileceğiniz bir platform oluyor. Bu yazıda ise Steam oynaması ücretsiz en iyi oyunlar özenle bir araya getirildi.

Oynaması Ücretsiz Ne Demek Steam?

 Oynaması ücretsiz Multiplayer oyunlar

Oynaması ücretsiz ne demek: Steam, sizden oyun içi satım alımlarınızdan bağımsız olarak oyuna erişmeniz için sizden hiç ön ödeme talep etmez. Ücretsiz oyunlar herhangi bir parasal değeri ve steam cüzdanınızdan herhangi bir kredi almadan erişebileceğiniz oyunların hepsini kapsar. Bu oyunları steam mağazasından doğrudan kendi kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Steam ücretsiz oyunlar, gün geçtikçe sayısını ve içerik kalitesini artırıyor. Hem ücretsiz olması hem de sürekli güncel kalmaları ücretsiz oyunları, oyuncular için cazip hale getiriyor.

Steam masaüstü uygulamasından doğrudan erişerek veya web adresi olarak https://store.steampowered.com gidin.

Sol menü kısmında “türlere göre göz at” kısmında oynaması ücretsiz kategorisine gidin. Burada Steam oynaması ücretsiz oyunlar listelenirken bu oyunlar için yeni içerikler ve yeni güncellemeleri de görebileceksiniz. Özel teklifleri ve Steam topluluğun tavsiyeleri de burada ayrıca görünür.

Steam Hangi Oyunları Bedava

m j b

Steam zaman içinde aksiyon sahnelerinden dövüş sahnelerine kadar farklı türdeki oyunları bedava olarak kullanıcılarına sundu. Gün geçtikçe Steam oynaması ücretsiz oyunlar sayısını artıyor ve birçok oyuncunun dikkatini çeken yapımlar ortaya çıkıyor.

Apex Legends CS:GO ve bunun gibi daha fazla oyun Steam kullanıcılarına sunulmaya devam ediyor. Burada Steam oynaması ücretsiz en iyi oyunlar dikkatli incelenerek seçildi. Steam hangi oyunları bedava yaptı bu listede bulabilirsiniz.

Ring of Elysium

ring of elsyum

Warzone, Apex Legends ve PUBG gibi oyunlar battle royale nişancı kategorisine hakim olsa da Ring of Elysium gizli bir hazine olduğunu söylemeliyiz. Volkanik patlamayla harap olmuş bir dünyada, hava ölümcül volkanik külle doluyor ve tek kaçış yolu kurtarma helikopteri yetişmek. Yavaşça içe doğru küçülen güvenli bir bölgeye sahip çoğu battle royale oyununun aksine, oyuncular sürekli hareket eden bir alanın içinde hayatta kalmalarını sağlamak için oksijenin peşinden gitmelidirler.

Battle Royale oyunlarını severek oynuyorsanız ve oyun deneyimizi ileri seviyeye taşımak istiyorsanız bu oyun Steam oynaması ücretsiz en iyi oyunlar içinde en üst sıralara hakim olabilecek kapasitedir.

Team Fortress 2

fd

Çıkış gününden bu zamana dek, Team Fortress 2 kalıcı olacağını konusunda kendini kanıtladı. Aralarından seçim yapabileceğiniz dokuz farklı karaktere sahip sınıf tabanlı bir nişancı olan Team Fortress 2, sürekli güncellemeler ve çeşitli oyun içi etkinlikler alıyor. Steam’deki en iyi oyuncuları ve yayıncıları hala kendisine çekmeyi başarıyor. Battle royale’de bir değişiklik arıyorsanız, Team Fortress 2’yi ücretsiz olarak oynamaya fırsat vermelisiniz.

Apex Legends

apex legends mobile geliyor siberdefter

Apex Legends ücretsiz mi: Battle Royale oyun türünün popülaritesi çok kısa bir süre içinde bütün oyuncuları sardı. Steam oynaması ücretsiz en iyi oyunlar listelerinde görünen en tutarlı oyunlardan biri Apex Legends’dir

Apex Legends oyun dünyasına sessiz bir giriş yapmasına rağmen bir hafta içinde 20 milyonun üzerinde oyuncuya ulaştı. İyi bir battle royale nişancı oyununun tüm bileşenlerine sahiptir.

Warframe

warfame

Warframe, stilize, hareket ağırlıklı, üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Tek başınıza ya da arkadaşlarınızla ana hikayeyi oynayabilir veya yan görevlerin üstesinden gelebilirsiniz. Atış aksiyonu sağlam ve görev tabanlı yapı yeni oyuncular için erişilebilirken, silahlar, ekipman ve benzerleri, koleksiyon delisi bir oyuncuysanız kazanmak için önemli miktarda çaba gerektirecektir. Bununla birlikte, Warframe şık görünümlü bir oyundur, sahneleri gerçekleştirirken görsel bir şölen sunar.

Counter-Strike: Global Offensive

cs go

Counter-Strike: Global Offensive, çok oyunculu FPS oyunlarının en güçlüsü olarak 2012 yılında çıkış yaptı. Yıllar sonra bile, hızlı temposu ve aktif oyuncu topluluğu nedeniyle,  daha modern oyunlara karşı güçlü bir duruş sergiliyor. Şimdi bile CS:GO Steam oynaması ücretsiz en iyi oyunlar arasında kendini gösteriyor

Dead Alive 6

dead alive 6

Dead Alive 6, çıktığı tarih 2019 yılında dövüş oyunu tarzında en büyük oyunlardan biri oldu. Oyunun oynaması ücretsiz bir modelle gelmesi herkesi çok şaşırtmıştı. Bu ücretsiz modda, oyunun ana dövüşçülerine erişim her zaman açık. Daha fazlasına ihtiyaç duyacağınızı düşündüğünüzde bir satın alma opsiyonu ile gelir.  Dövüş oyunlarını seviyorsanız Steam oynaması ücretsiz en iyi oyunlar dövüş kategorisindeki bu oyun indirmeye kesinlikle değer.

DCS World: Steam Editon

dsc world

Bu ultra gerçekçi savaş simülatörü, video oyunlarında deneyimleyeceğiniz en ayrıntılı savaş mekaniklerini sunar. DCS World: Steam Edition, şaşırtıcı derecede derin bir öğrenmeye sahiptir, bu nedenle bir uçağın veya başka bir askeri aracın kontrolünü ele geçirmeyi ve basitçe gökten vurmaya beklemeyin.

Tanklar, savaş uçakları ve gemiler bir hayli ustalık gerektirir ve pilotluk yapabileceğiniz gelişmiş savaş makinelerinden bahsetmiyoruz bile. Gerçekçi bir askeri savaş oyunu oynama havasındaysanız, Digital Combat Simulator World Steam oynaması ücretsiz en iyi oyunlar içinde iyi bir tercih olacaktır.

PlanetSide 2

sa

Nişancılık söz konusu olduğunda, PlanetSide 2’nin tahtını almak bir hayli zor. Rogue Planet Games, PlanetSide 2’yi yalnız kurtlarla dolu bir oyuna dönüştürmeden bireysel katkılarınızın önemli olduğunu hissettirmek için mükemmel bir iş ortaya koydu

Ölümcül araçlara pilotluk yapmaktan ekibinizle düşman hatlarının arkasına gizlice girmeye kadar, PlanetSide 2’deki oynanış bir andan diğerine çılgınca değişir. Ekibinizle birlikte çalışmak, esnek olmak ve ne zaman geri çekilme ve ikinci bir saldırı için yeniden gruplaşma zamanının geldiğini anlamak gibi birçok strateji geliştirirken hem eğlenip hem oyun deneyiminizi zirveye çıkaracaksınız. Üstelik Steam oynaması tamamen ücretsiz.

The Awesome Adventures of Captain Spirit

the awesome

Dontnod Entertainment tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan Life is Strange evreninde ücretsiz ve bağımsız bir oyundur. Haziran 2018 yılında duyurulup yayınlandıktan sonra Xbox One, PlayStation 4 ve bilgisayarlarda Steam’de ücretsiz olarak yayınlandı.

Tatmin edici bir hikayesi olan bu oyun, macera hayalleri kuran 9 yaşındaki Eriksen’i konu alıyor. Aynı şekilde oyun, keder, ihmal ve alkolizm gibi sosyal sorunları da ele alıyor. Hikaye ağırlıklı olarak hayal gücü ve bunun gerçeklikle başa çıkmamıza nasıl yardımcı olduğu hakkında derin bir konu sunuyor. Life is Strange hayranları için oldukça çekici olan oyun, orijinal Life is Strange’deki olaylardan 3 yıl sonra, Oregon’da gelişiyor. Steam oynaması ücretsiz hikaye tabanlı en iyi oyunlar arasındadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap