İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

Sevgiliyle Oynanacak 10 Farklı Oyun

Sevgiliyle Oynanacak 10 Farklı Oyun
sevgiliyle oynanacak 10 farklı oyun
+ - 0

Sevgilimle birlikteyken oyun oynamak istiyoruz ama bir türlü oyun bulamıyoruz diyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Çünkü biz de tam size göre sevgiliyle oynanacak 10 farklı oyun listesi hazırladık. Şimdi bu listeyi inceleyelim.

1.     Sevgiliyle Oynanacak 10 Farklı Oyun | The Sims 4

Sevgiliyle oynanabilecek en iyi oyun arasında akla ilk The Sims 4 geliyor. Gerek oyunun görselliği olsun gerekse içeriği olsun her bakımdan muhteşem bir oyun. Oyunu oynarken resmen kendinizi oyunun içinden bir karakter gibi hissediyorsunuz. Öyle ki oyunda bir dünya inşa ediyorsunuz.  Şiddetle tavsiye edebileceğimiz oyunlardan birisidir The Sims 4.

2.      Halo

Sevgiliyle oynanacak oyunlar
Sevgiliyle oynanacak oyunlar

3 boyutlu savaş oyunu olan Halo çok eski zamanlardan beri popülerliğini koruyan bir oyun olması ile sevgiliyle oynanacak 10 farklı oyun arasındadır. Oyunda seçtiğiniz karakteri yönlendiriyorsunuz. Onun gözüyle savaşıyorsunuz ve ölmemeye çalışıyorsunuz. 

3.      Until Dawn

Listemizin ilk sırasında Until Dawn yer almaktadır. Sevgiliyle oynanacak oyunlar arasında olan bu hem eğlenceli hem de korkutucu oyun, oynayanları duygudan duyguya sokacaktır. Videolu olan bu oyun görselliği ile de kaliteli zamanlar yaşatacağına inanıyoruz.

Oyunun içeriğine gelecek olursak; oyunda farklı karakterler var ve sizler bu karakterleri dilediğiniz gibi oynatabiliyorsunuz. Kimi karakterler ölebiliyor da aynı zamanda. 

4.      Diablo

Sevgiliyle oynanabilecek en iyi oyunlar arasında elbette Diablo da var. Diablo’nun ilki yani Diablo 1 çok eski bir oyun olması ile Diablo 2 ‘yi oynamanız daha zevkli olacaktır diye düşünüyoruz.  Bu oyunda yeraltında labirent var ve yeraltı dünyasına girerek ve haritayı takip ederek oyunu oynayabiliyorsunuz. 

5.      Sevgiliyle Oynanacak 10 Farklı Oyun | Overcooked

5 1
Sevgiliyle oynanabilecek en iyi oyunlar

Bir yemek yapma oyunu olan Overcooked tam size göre bir oyun.  Bu oyunda sınırlı bir zamanda belli yemekler yapmanız gerekiyor. Hem hızlı hem de becerikli olduğunuzu gösterebileceğiniz keyifli oyunlardan birisi.

6.      Tricky Towers

Tricky Towers da yine listemize eklediğimiz diğer oyunlar gibi sevgiliyle oynanabilecek oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyunda bir kule dizmek gerekiyor ve kulenin yıkılmaması gerekiyor. Kuleyi dizdikten sonra bitiş noktasına ilk olarak yetişmek amaçlanıyor. Sevgilinizle kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek için ideal bir oyun olan Tricky Towers’ı 4 kişilik grup olarak da oynayabilirsiniz.

7.      Süper Mario 3D World

7 1
sevgiliyle oynanabilecek oyunlar

Oynarken zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacağınız bir oyun olan süper Mario 3d World, klasik Mario oyunundan farklı olarak 3 boyutlu olarak oynanmasıdır. Eski zamanlar ile yeni zamanın aurasını herkese yaşatabilecek bir oyun. Yine bu oyun da sevgiliyle oynanabilecek oyunlar arasında yerini alır. 

8.      Sevgiliyle Oynanacak 10 Farklı Oyun | Stardew Valley

Bildiğimiz çiftlik oyunlarının bir benzeri olan Stardew Valley de karakterlerden birisi kendisine bir çiftlik kurar ve o çiftliği büyütmeye çalışır.  Oyunda sebzeler, meyveler ekilip toplanır. Ayrıca hayvanlara bakılır, balık tutulur, madencilik yapılır. Sevgilinizle oynayabileceğiniz eğlenceli oyunlardan birisidir.

9.      Uno Kart Oyunu

Sevgiliyle oynanabilecek en iyi oyun
Sevgiliyle oynanacak oyunlar nelerdir

Sevgiliyle oynanacak oyunlar nelerdir sorusuna Uno Kart Oyunu cevabını verebiliriz. Bu oyun yeni dönem kart ile oynanan bir oyundur. İster iki isterseniz de on kişilik oynanacak bir oyun olması ile de sevgilinizle veya arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz. Bu oyunda birbirinden farklı dört renk kart bulunuyor. Bunlar; yeşil, kırmızı, sarı, mavi renklerdir.  Herkesten önce elindeki kartı bitiren oyunu kazanır.

10. Among Us

Son olarak sevgiliyle oynanacak 10 farklı oyun arasında değerlendirebileceğimiz Among Us,  4 kişiyle oynanabileceği gibi 10 kişiye kadar oynamayı tercih edebileceğiniz bir oyundur.

Oyun, uzay simülasyonu içerisinde oluşturduğunuz takımın düşmanları yakalamaya çalışması mantığına dayanır.  Düşman tarafındaki karakterler ise ölmemeye ve rakipleri öldürmeye çalışır. Sevgilinizle eğlenceli vakit geçirmek için oldukça doğru bir tercih olacaktır Among Us.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap