1. Ana Sayfa
  2. Teknolevha

Oyun Oynamak İçin En İyi Laptoplar 2022

Oyun Oynamak İçin En İyi Laptoplar 2022
+ - 0

Yeni gelişen teknoloji ile birlikte laptop ve bilgisayarlar içinde bir hayli zorlaştı. Öte yandan kullanıcılar tarafından oyunlar için optimizasyon sorunu olmayan yeni laptoplar arayışına çoktan girişildi. Bu nedenle sizler için oyun oynamak için en iyi laptoplar 2022 listesini hazırladık.

Oyun Oynamak İçin En İyi Laptoplar

Oyun oynamak için en iyi laptoplar arasında birbirinden değerli ve donanımlı laptoplar bulunmaktadır. Fiyat ve performans karşılaştırması dahil pek çok özelliğini ele aldığımız listede özellikle bazı laptoplar göze çarpıyor. 2022 yılı çıkan oyunlar özellikle fps konusunda bilgisayarları çok zorlamaktadır. Bu nedenle sizleri bu sorundan kurtaracak ve oyun oynarken hiç bir sorun yaşamayacağınız laptopları listeledik.

Acer Aspire 5

acqawe

Oyun oynamak için en iyi laptoplar listesinde ilk sıramızı Acer Aspire 5 laptopu alıyor. Zira bütçe ve performans karşılaştırması yapıldığında ön plana çıkıyor. Mekanizması özellikle ince ve hafif olması ilgi çekici. Performansının iyi olmasının yanında ayrıca pil ömrü de gayet iyi.

Bahsi geçen Acer Aspire 5 laptop 450 dolardan başlayan fiyatlar olarak piyasaya sürüldü. Minimum 4 GB Ram ile başlayan laptopu özelliklerini arttırarak daha iyi bir bilgisayar olmasını sağlayabilirsiniz. Tabi bununla gelecek olan fiyat farklılıklarını da göze almalısınız. Laptopta bulunan sağlam bağlantı noktaları (USB-C, HDMI ve Ethernet’inin yanında USB-A) sabit sürücü depolama ve bellek konusunda üst seviyeye çıkarmış durumda.

Razer Blade 14

razer blade 14

Oyun için laptoplar serisinde bir diğer bilgisayar Razer Blade14. 14 inçlik ekran arkasından seri içerisinde çıkarılan 15 inçlik model göz kırpıyor. Yüksek kontrastlı ekran sayesinde 4K olarak OLED seçeneği bambaşka bir şekilde laptopta oyun deneyimi sunuyor. RTX 3070 ekran kartı ile oyun gücünü hissedin. Razer Blade 14’e fiyat olarak yaklaşık 2022$ biçilmekte.

Samsung Galaxy Pro 360

samsung galaxpy pro

İnce ve hafif tasarımı ile ön plana çıkan Samsung Galaxy Pro 360, hem oyun hem de gücü ile oyun deneyimini üst sıralara taşıyın. İnce ve hafif laptoplar arasında oyun oynanabilecek ender bir mekanizma olması da farkını ortaya koyuyor.

Lenovo Yoga 9i

lenova yoga 9i nasildir

Available in both 14- and 15-inch versions, this refreshed and rebranded Yoga C940 remains one of our favorite two-in-ones. It now incorporates up to a quad-core Intel Core i7-1185G7 processor and up to Nvidia GTX 1650 Ti Max-Q discrete graphics. Plus, you gain the design flexibility of a convertible — kiosk mode (also called “stand mode”) and tent mode (my personal favorite), which are the best ways to use a laptop with a touchscreen that hangs around the house.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap