1. Ana Sayfa
  2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

Oynaması Ücretsiz En İyi Oyunlar | 10 Oyun

Oynaması Ücretsiz En İyi Oyunlar | 10 Oyun
Oynaması ücretsiz en iyi oyunlar
+ - 0

Oynaması ücretsiz en iyi oyunlar, oyuncular için bazı dönüşümler ile hiçbir ücret ödemeden oyunculara çok sayıda içerik sunuyor. Tek kuruş harcamadan oynayabileceğiniz oyunlar gün geçtikçe artıyor ve daha iyi hale geliyor. Oyun endüstrisi, oyun içi dönüşümler ile çok yol kat etti. Ücretsiz FPS oyunları ve MMORPG’ler de dahil olmak üzere, en iyi ücretsiz oyunları bir arada buluşturduk.

Enlisted

 En iyi ücretsiz oyunlar PC

Battlefield tarzı taktik nişancı tarzındaki bu oyun, tarihsel doğruluğa yakınlığı ile zengin bir oynama deneyimi sunuyor.

Takım lideri olarak, her savaşta birliklerinizin eylemlerini komuta edip etmeme seçeneği sunuyor. Öldürülürseniz, tümeninizin farklı bir üyesi olarak oyuna devam edebileceksiniz. Zafere giden yolda size yardımcı olacak uçaklara, tank ve araca da erişebileceksiniz.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic, oynaması ücretsiz olmadan önce abonelik hizmeti ile bir deneyim sunuyordu. Aslında, sunulma değeri açısından bu oyun, bu listedeki en etkileyici oyunlardan biridir. Enfes senaryoları, Star Wars evrenine dayalı farklılaştırılmış hikayeleri ile The Old Republic, birden fazla bakış açısından oynanmayı ve tekrar ziyaret edilmeyi talep eden derin bir deneyim sunuyor.

Önceki sürümlerine nazaran gerçek zamanlı savaşlara katılarak hem hikaye modunda hem de birebir oyunculara karşı oynanabiliyor. Star Wars: The Old Republic’in hikayesi aklınızı başınızdan alacak

Warframe

Alışılagelmiş fütüristtik bilim kurgu estetiğini, dövüş sanatlarından ilham alan dövüş teknikleriyle birleştiren Warframe, şu anda mevcut olan en etkileyici aksiyon oyunlarından biridir. Konsol ve bilgisayarlar için mevcuttur. Piyasaya sürüldüğü tarihten bu yana oyuncu tabanı önemli ölçüde büyüdü. Şimdiye kadar 25 milyonun üzerinde oyuncusu ve oynaması ücretsiz olmasına rağmen, Warframe hala teknik açıdan mükemmel bir örnek olarak hizmet ediyor. Bu yüzden oynaması ücretsiz en iyi oyunlar arasında kendine en üst sıralarda yer buluyor

Warframe ayrıca, silahlarınızı ve zırhınızı değiştirmenize izin veren, böylece kendi oyun tarzınıza göre teçhizatınızı daha iyi hazırlamanıza izin veren dikkate değer sayıda özelleştirme seçeneği içerir. Görevler arasında üs olarak kullanacağınız kendi kişisel uzay geminize erişebilirsiniz. Yedi farklı parkur hareketi, ulaşılması zor alanlarda gezinmenize ve düşmanları düşürmenize olanak tanır.

Call of Duty: Warzone

aaa

Warzone, Call of Duty’nin en iyi Battle Royale oyunu olarak kendini sunar. Aynı zamanda oynaması ücretsiz ve platformlar arası bir oyundur.

Warzone’u oynaması ücretsiz en iyi oyunlar arasında sokan birkaç şey vardır. Oyun, aynı mükemmel motor ve eşleştirme özelliklerini kullanarak 2019’daki Modern Warfare’in bir uzantısı olarak sunuldu. Bir PC, Xbox One veya PS4 olduğu sürece ve hangi sistemde olursa olsun Warzone’u indirebilir ve arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bu yüzden en iyi oynaması ücretsiz çevrim içi oyunlar konu olduğunda Call of Duty: Warzone akıllara ilk gelen oyundur.

Brawlhalla

Brawhlhalla, 2017’de ücretsiz bir oyun olarak piyasaya sürüldükten bir yıl sonra Ubisoft tarafından satın alındı. Ubisoft’un oyunu devralmasıyla birlikte yeni gelişmeler ve devamlı güncelleştirmeler alacak.

Temel bir oyun perspektifinden bakıldığında, Brawlhalla, amacın diğer dövüşçüleri alt etmek olduğu için bir ilerlemeli macera oyunudur. Ücretsiz bir oyun için mükemmel olan, yeni oyuncuların hızla oyuna dahil olmasını sağlayan basit bir kontrol şemasına sahip olmasıdır. Ek olarak, sayısız ilginç oyun modu, çok sayıda harita ve güçlü bir dövüşçü kadrosu, deneyimi her zaman sıcak tutar. Oynaması ücretsiz Brawlhalla, oyuncuların her hafta beş altı farklı dövüşçü olarak oynamasına izin veriyor.

Paladins

b 2

Renkli, eğlenceli ve tatmin edici olan Paladins, bir orta çağ fantezi dünyasında kurulmuş gibidir. Çöl tapınaklarından buzul kalelerine kadar tüm haritalar belirgin bir şekilde eski zamanlara ait, ayrıca oynanış hareketli ama bir o kadar da çekici.

Etrafınızda koşmak yerine, üzerine atlamak ve haritalar arasında yarışmak için kendi savaş atınızı alırsınız. Başlangıçtan itibaren çeşitli karakterlerin kilidi ücretsiz olarak açılır, bu nedenle çılgın maçlarda hangi rolü oynamaktan hoşlanıyorsanız öyle oynarsınız. Eğlenmek ve stres atmak, biraz zaman geçirmek için Paladins oynaması ücretsiz en iyi oyunlar arasındaki doğru seçeneğiniz olabilir.

Path of Exile

Path of Exile inanılmaz derecede özelleştirmeye izin veren aksiyon RPG tarzında oynaması ücretsiz en iyi oyunlar arasında. Hiçbir ön ödeme olmadan katılıp arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz.

Valorant

c 4

Son birkaç ayda, oynaması ücretsiz nişancı türünde yeni oyunlar sürüldü. Valorant, CS GO benzeri maçlar oynadığınız rekabetçi bir çevrimiçi nişancı oyunudur. İki takım var: Biri bombayı yerleştirme amacına sahip, diğeri ise onu dağıtmaya çalışıyor.

Valorant, diğer oyun türlerden birçok öğeyi bir araya getirerek, tamamen yeni bir şey ortaya koyuyor. Oyun CS:GO gibi oynanıyor gibidir, ancak birkaç turdan sonra Valorant’ın farklı bir seviyede oyun deneyimi sunduğu anlaşılıyor. Bu deneyim ve daha fazlasını sunarak oynaması ücretsiz en iyi oyunlar arasında kendisine üst sıralarda yer buluyor.

Conqueror’s Blade

Conqueror’s Blade ile epik kuşatma savaşına girerken içinizdeki kahramanı ortaya çıkaracaksınız. Orta çağ döneminden bir kahraman seçip savaşa giriyorsunuz. Küçük bir birlik taburunu görünüşte aşılmaz kuşatmalara komuta etmek asıl görevinizdir. Oyun savaş ve strateji severlere hiçbir karşılık olmadan tamamen ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Destiny 2

co

Destiny 2, iyi bir silah mekaniğine sahip çoklu nişancı oyunudur. Oyunda yoğun savaş sahneleri ile sıkça karşılaşacaksınız. Gün geçtikçe büyüyen bir çevrimiçi topluluğuna sahip. Başlangıçta 60 dolar karşılığında piyasaya sürülmesine rağmen, Destiny 2 artık ücretsiz olarak oynanabilen oyunlar arasında yer aldı.

Yüksek ateş hattında kalmak isteyenler ve fps nişancı türünde oyun arayanlar için Destiny 2 oynaması ücretsiz en iyi oyunlar arasında kendine yer bularak oyun severleri büyülüyor.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap