1. Ana Sayfa
 2. Fal Bakma
 3. Nümeroloji Falı Nedir? | 1 ve 9 Arasındaki Sayılarla Fal
Trendlerdeki Yazı

Nümeroloji Falı Nedir? | 1 ve 9 Arasındaki Sayılarla Fal

Nümeroloji falı

Nümeroloji falı sayıları kullanarak gelecek hakkında bilgi edinebilmeyi amaçlamaktadır. Pyhthagoran tekniği ile bakılan bu fallarda, belirli bir logaritma uygulanmaktadır. Kişi bazı bilgiler doğrultusunda falına bakarak, geleceğine dair bilgilere ulaşabileceklerdir.

Nümerolojiye göre sayılarla geleceğe dair fikir yürütülebilmektedir. Yaşam yolu numarası adını verdiğimiz kavram hayatınızdaki zorluklar, engebeler ve olumlu gelişmeleri size bildirmek ile yükümlüdür.

Nümeroloji Falı Ne İçin Bakılır? Nümeroloji Sayıların Anlamı Nedir?

Nümeroloji falı ne için bakılır? Öncelikle Nümeroloji falı, okültizmin bir alt dalı olarak doğmuştur. Bu fal türü sistemsel Nümeroloji ile gelecekteki gizemlerin çözülebilmesini ve hayat çizgisinde olası kötü durumların önlenebilmesi için bakılmaktadır. Nümeroloji falına göre, sayısal değerler olgusu olan evrende hiçbir şey kurgusal değildir.

1- Yaşam Yolu Numarası Nasıl Hesaplanır? Nümeroloji Falı Yaşam Yolu Hesaplama

Nümeroloji falı konusunda bilgi verebilmek için öncelikle yaşam yolu numarası hesaplaması yapılması gereklidir. Örneğin bir kişinin doğum tarihinin 17.12.1991 olduğunu varsayalım. Öncelikle 1+9+9+1=20 sayısını elde etmelisiniz. Daha sonra 2+0’ı da toplayarak sonucu 2 bulmalısınız.

Bu işlem sonunda 1+7 ile 1+2’yi ayrı ayrı topluyoruz. Elde ettiğimiz 2,8 ve 3 rakamlarını da topluyoruz. Elde ettiğimiz sayımız 13 olacaktır. 1+3=4 rakamı sizin yaşam yolu numaranız olacaktır. 

2- Yaşam Yolu Numarası Ne Anlama Geliyor?

Nümeroloji falında ortaya çıkan yaşam yolu numarası kişinin geleceği hakkında önemli bilgiler edinmesini sağlar. Nümeroloji falı yaşam yolu numarası sonuçlarına göre şu bilgiler verilebilecektir;

 • Sonuç 1 ise; Doğuştan lider ve hırslı kişilersiniz. İş bulma konusunda bir hayli başarılısınız. Çevrenizde çok ilgi çekiyorsunuz. Fazla korumacı ve otoriter olmanız sizi zaman zaman zorlayabilecektir. Öfke problemleri yaşamanız, psikolojik açıdan sizi zora sokabilecektir.
 • Sonuç 2 ise; Nazik, yardımsever ve empati yeteneği oldukça güçlü bir insansınız. Sanatçılık ve politika konularında çok başarılı olabilirsiniz. Hassas ve tartışmalara kapalı olmanız, sizi olumsuz yönde etkiliyor. Bu konuda dikkatli olmanız önerilebilecektir.
 • Sonuç 3 ise; Dikkat çekmek ve başarılı olmak konusunda oldukça etkin rol oynayabiliyorsunuz. Enerjiniz çok yüksek olduğu için düşündüğünüz her konuda başarılı sonuçlar elde edebilmeniz mümkündür. Odaklanma, bağlanamama ve sıkılma konusunda yaşadığınız problemler özel hayatınızı olumsuz etkileyebilecektir.
 • Sonuç 4 ise; Prensipli ve güvenilir olmanız, arkadaş çevrenizde ve ilişkilerinizde sizi bir adım öne taşıyabilmektedir. Ancak dik başlı oluşunuz ve kalıpların dışına çıkmamaktaki inadınız, sizi yorabilecektir.
 • Sonuç 5 ise; Meraklı ve entelektüel biri olduğunuz için gazetecilik ya da eğitim sektörüne yönelmeniz önerilebilecektir. İletişim becerileriniz ve çocuksu merakınız sizi daima ön plana taşıyabilecektir.
 • Sonuç 6 ise; Coşkulu bir aktivite planlayıcı ya da konuşmacı olabilirsiniz. Özgüvenli yapınız, meraklı ve tutkucu olmanız sizin her işte büyük başarılar elde edebilmenizi sağlayabilecektir.
 • Sonuç 7 ise; İç dünyanız oldukça dolu gibi dış dünyaya karşı oldukça ilgisiz oluyorsunuz. Güçlü ve hayalperest yapınız, yaratıcılık gerektiren konularda sizi daima ön planda tutabilecektir. Utangaç ve bağlanma probleminizin bulunması sizi insanlardan uzaklaştıran bir duruma sokabilecektir.
 • Sonuç 8 ise; Nümeroloji falı bilgisine göre parayla ilişkilerinizin oldukça iyi olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Hırslı olabilmek çalışma konusunda da başarılı olabilmenizi sağlayacaktır. Ayrıca parayı bu denli sevmeniz, işkolik olmanıza neden olabilecektir.
 • Sonuç 9 ise; İdealist ve prensip sahibi bir kişi olmanız, sizi gelecekteki iyi yerlere getirecektir. Stil sahibi, cömert ve nazik olduğunuz için ilişkileriniz oldukça güçlüdür. Ancak mutlu ve huzurlu olmanız için, partnerinize her konuda bu kadar bağlı olmamalısınız.

3- Nümeroloji Falı Doğru Sonuçlar Verir Mi?

Nümeroloji falı doğru sonuçlar verir mi

Nümeroloji falı doğru sonuçlar verir mi? Nümeroloji falı elbette doğru bakıldığı takdirde olumlu sonuçlar verebilecektir. Bu fala baktıran pek çok insan falın doğru çıktığını ve söylenenlerin kendi kişiliğini yansıttığını ifade edebilmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap