1. Ana Sayfa
  2. Fal Bakma
Trendlerdeki Yazı

Mum Falı Nasıl Bakılır | Mum Alevi Anlamları Nelerdir?

Mum Falı Nasıl Bakılır | Mum Alevi Anlamları Nelerdir?
Mum falı nasıl bakılır
+ - 0

Mum falı nasıl bakılır? Mum falı çok eski zamandan günümüze dek ulaşmayı başaran kehanet yöntemlerinden biridir.

Yaygın bir fal türü olmayan bu fal, genellikle kişilerin aşk yaşantılarını aydınlatmak için tercih ettikleri kehanet yöntemlerinden biridir. Bu alanda tecrübesi ve deneyimi bulunan kişiler tarafından bakılması önerilen mum falı, doğru bakıldığında önemli bilgiler edinmenize yardımcı olacaktır.

Mum Falı Nedir? Mum Falı Tarihçesi Nedir?

Mum alevi anlamları
Mum falı nasıl bakılır

Mum falı nasıl bakılır? Bu falın nasıl bakıldığı konusunda detay vermeden önce, tarihçesinden bahsedelim. Mum falının Antik dönemden günümüze değin gelen ve olumlu sonuçlar verdiğine inanılan bir faldır.

Bu fala bakan kişilerin tamamı kehanetlerin bir bir tutması ile birlikte, bu fala düzenli olarak bakmayı sürdürmüşlerdir. Genellikle aşk yaşantısı ile bakılan bu fal, kişilerin aşk süreçlerinde emin adımlar atabilmesi konusunda önemli kehanetlere ulaştırmaktadır.

Mum Falı Nasıl Bakılır? Mum Falı Bakarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mum falı bak
Mum falı nasıl bakılır

Mum falı bak işlemi öncesinde kişilerin mutlaka fala iyice odaklanması gereklidir. Bu fala telepati yöntemi kullanılmakta ve odaklanmadığı takdirde olumlu sonuçlar alınmasının önüne geçmektedir.

Mum falı iki kişi arasındaki ilişki sebebiyle bakılacak ise iki farklı mum kullanılması önerilmektedir. Bu iki mumum ateşinin birbirlerine doğru olan hareketinin yorumlanması ile bu fal bakılabilecektir. Eğer yanan mum aşırı derece alev saçıyorsa, bu falda iyi haberler alınacağının göstergesidir.

Mum alevi anlamları noktasında mumun sol taraftan yanıyor olması kadının çok sevdiğinin göstergesidir.  Ancak mum sağ taraftan yanıyor ise bu durumda ilişkide seven kişi erkektir. Mumdaki biriken damlalar sevdiğinizin baş harfini size gösterebilecektir.

 Mum yanarken kişinin sevdiği kişinin ismi fısıldanır. İsmin fısıldanması sonrasında mumdaki alev parlıyorsa, bu aşkın çit taraflı olduğu düşünülür. Alev sönüyorsa ise bu aşk ne yazık ki tek taraflıdır. Ayrıca mum falı nasıl bakılır işlemi sırasında ona soru sorabilir ve cevap alabilirsiniz. Bunun için iyice odaklanmanız ve sonrasında soruyu nazikçe sormanız istenir.

Soruyu sorduktan sonra mum ilk kez sağa damlamışsa sonuç olumludur. Fakat sola doğru damlıyorsa sonuç olumsuz olabilir. Son olarak kısa sürede mum üzerinde fazlaca is oluşuyorsa, bu gözün ve nazarın çok fazla olduğunun göstergesi olacaktır.

Mum Falı Baktıranlar Ne Diyor? Mum Falı Çıkar mı?

Mum falı baktıranlar
Mum falı nasıl bakılır

Mum falı nasıl bakılır? Mum falı aslında kolay ancak odaklanılması gereken bir fal türüdür. Kişiler odaklanmadığı takdirde faldan doğru sonuçlar olunması söz konusu değildir. Mum falı baktıranlar fal sonunda büyük şok yaşayabilmektedir.

Çünkü fal büyük oranda doğru çıkmakta ve yol gösterici olmaktadır. Bu fala baktıranlar, genellikle olumlu geri bildirimde bulunmaktadır. Mum falı ilişkilerde bakıldığı için, her ilişki süresince sınırlı bakılmalıdır. Sürekli bakıldığında negatif sonuçlar doğuracağı düşünüldüğünden, ilişki süresince bir ya da iki kez baktırılması önerilir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap