1. Ana Sayfa
  2. Fal Bakma
Trendlerdeki Yazı

Melek Falı Nasıl Bakılır ? | 4 Başlıkta Melek Kartları Anlamları

Melek Falı Nasıl Bakılır ? | 4 Başlıkta Melek Kartları Anlamları
1
+ - 0

Melek falı nasıl bakılır? Melek kartları koruyucu meleklerinizden mesajlar getirdiğine inanılan bir fal türüdür. Özellikle son yıllarda oldukça revaçta olan bu fal, aslında bakılış açısından tarot ile benzerlik göstermektedir. Ancak tarot kartları ile melek kartları arasında anlam ve tılsım farklılıkları bulunmaktadır.

22 2
melek falı nasıl bakılır

Melek Kartları Fal Mıdır? Melek Falı Ne?

Melek kartları fal mıdır? Melek falı ne? Melek kartları geçmişten günümüze bir kehanet yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bu anlamda bu kartların bir fal türü olduğunu söylemek mümkündür.

Peki, melek falı nedir? Melek kartları toplamda 44 simgeden oluşmakta olup, her birinin anlamı bulunmaktadır. Melek kartlarının anlamları doğrultusunda bakılan bu fal, önemli ipuçları verebilmektedir. Kişiler kartların anlamları doğrultusunda gelecekleri ile ilgili kararlar alabilecek ya da vazgeçebilecektir.

1- Melek Tarot Nasıl Bakılır? Melek Kartları Anlamları Neler?

33 1

Melek falı nasıl bakılırMelek kartlarının anlamları sizlere alınan kart paketi içerisinde kapsamlı bir şekilde gönderilecektir. 44 kartın her birinin kendisine özgü bir anlamı ve tılsımı bulunduğuna inanılmaktadır. Bu fala bakmak için birbirinden farklı açılım türlerinin olduğu bilinmektedir.

En çok tercih edilen açılımlar tek kart açılımı ile 3 kart açılımıdır. 3 kart açılımı kişinin geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek zamanı hakkında bilgi verilebilmesi için bakılmaktadır. Bunun için kişinin bir konuya yoğunlaşması istenmektedir. Sonrasında melek kartları destesinin karıştırılması ve ters olarak dizilmesi gereklidir.

Melek Kartları Anlamları Nedir?

Merak ettiği konuya yoğunlaşan kişiler geçmiş, gelecek ve şimdiki zaman için bir kart seçmelidir. Seçme aşamasında sıralı seçim yapılmasına önem verilmelidir. Kart seçildikten sonra önce geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek zaman şeklinde kartlar açılmalıdır.

Melek falı nasıl bakılır? Daha sonra kart anlamlarının yer aldığı kitapçığa bakan falcı tarafından yorumlanmaktadır. Melek falında birde karar açılımı bulunmaktadır. Karar açılımı ile bakılan falın karar verilemeyen konular üzerinde yol gösterici olduğuna inanılmaktadır. Bunun için kişi öncelikle karıştırılarak ters çevrilmiş melek kartlarından 7 adet seçmelidir.

44 2

Seçilen kartlar içerisinde en sonuncusu aslında kararı en çok etkileyen tılsımlı karttır. Her kart anlamı doğrultusunda yorumlanarak, konu kapsamlı bir şekilde ele alınabilecektir. En son seçilen kartın ise anlamının pozitif olması kararın doğru olduğunu ifade etmektedir. Ancak son kart olumsuz bir anlam teşkil ediyorsa, kararın olumlu sonuçlar doğurmayacağı düşünülmektedir. 

2- Melek Kartları Tavsiyeleri | Melek Kartları Evet Hayır Açılımı

Melek falı nasıl bakılır? Melek kartları tavsiyeleri arasında en çok evet, hayır açılımı yapılması önerilmektedir. Bu açılım kişilerin merak ettiği sorular hakkında evet, hayır şeklinde yanıt alabilmesini sağlamaktadır. Evet hayır açılımı için öncelikli olarak kişinin kartlara bir soru yöneltmesi gereklidir.

5 12

Soru sorduktan sonra kartlar karıştırıldıktan sonra masaya ters şekilde dizilmelidir. Daha sonra kişi tek bir kart seçimi yaparak, fala bakan kişiden o kartı yorumlamasını isteyecektir. Kartın anlamı sorunun evet ya da hayır olarak yorumlanarak, melek falından bu doğrultuda bilgi alınabilecektir.

3- Melek Kartları Ne Sıklıkla Bakılmalı?

Melek falı nasıl bakılır? Melek falına bakan kişiler bu falın ayda bir kez bakılmasını vurgulamaktadır. Bu fal tarot falı gibi düzenli olarak bakıldığında tılsımları ve kehanetleri ile insanlar için yol gösterici bir fal türü olmaktadır. Ancak bu fala bakacak kişinin kesinlikle uzun bir süredir bu fala bakıyor olması gerekecektir. Bunun yanı sıra Melek falına bakan kişinin zihni mutlaka boş olmalıdır. 

6 15

4- Melek Falı Doğru Çıkıyor mu? Melek Falı Baktıranlar Ne Diyor?

Melek falı nasıl bakılır? Melek falına baktıranlar, falın tılsımları ve kehanetlerinde fazlasıyla etkilenmektedir. Bu fal özellikle evet ve hayır açılımında neredeyse hatasız sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Melek falına düzenli olarak baktıran pek çok insan, faldan doğru sonuçlar aldıklarını belirtmektedir. Ancak sonuç her ne olursa olsun Melek kartlarının bir fal olduğu kesinlikle unutulmamalıdır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap