1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film
Trendlerdeki Yazı

Masumlar Apartmanı Yeni Sezonu İle 2022 İçin Ekranlara Merhaba Dedi!

Masumlar Apartmanı Yeni Sezonu İle 2022 İçin Ekranlara Merhaba Dedi!
Masumlar Apartmanı
0

Masumlar Apartmanı dizisi geçen yıl sezona bomba gibi düşen bir senaryo ile seyircileriyle buluşmuştu. Gülseren Budayıcıoğlu’nun 2004 yılında çıkarttığı Madalyonun İçi kitabından esinlenilerek ortaya çıkartılan senaryo tüm seyircileri hüzne boğmuştu.

Çöp apartman olarak ekranlar karşısına gelen dizi, anneleri tarafından sevilmemiş çocukların yaşadığı psikolojik tranvaları konu alarak seyircilerin dikkatlerini üzerine çekmesine sebep olmuş ve dizinin bir kısmının gerçek olması ile de hüzünlenmişlerdi.

1 15
Masumlar Apartmanı

Bu yıl 2. Sezon ile ekranlara tekrardan merhaba diyen dizi tüm seyircilerin acılı sezon finalinden sonra apartman sakinlerinin bu travmalardan artık kurtulup kurtulamayacağını, ölüm acısının üstesinden nasıl gelebileceklerini merak etmektedirler.

Masumlar Apartmanında Kim Öldü?

İlk sezonda seyirciyi devamlı hüzne boğan dizi İnci’nin aileyi düzeltebileceğine inanırken birden İnci’nin sezon finalinde karnında bebeği ile vefat etmesi ile gözyaşlarına boğuldu. Han’ın tıpkı babasının ilk eşi ve çocuğunun trafik kazasında ölmesi gibi karısını ve bebeğini trafik kazasında kaybetmişti.

İnci’nin ise tıpkı annesi gibi sevdiği adama giderken trafik kazasında hayatını kaybetmiş olması kaderin insanı nasıl yaralayan bir gerçek olduğu düşüncesi seyircilerde tokat çarpmış gibi bir his bıraktı.

2 12
Masumlar Apartmanı

Sezon finali bölümünde İnci’nin ölümüyle Han’ın delirerek hastaneye yatırılması, Safiye, Gülben ve Han’ın akıl hastanesinin bahçesinde ki bankta gazoz içmeleri ile ekranlara ara veren dizi 14 Eylül’de yeni bölümleri ile seyircilere merhaba dedi. Masumlar Apartmanı severler ise İnci’den sonra ailenin tekrardan düzelebilme umudunun olup olmayacağını merak etmektedirler.

Masumlar Apartmanı Yeni Sezon Oyuncuları

Diziye 2. Sezon ile birlikte Melisa Şenolsun dâhil olmuştur. İnci’nin yerini doldurması için Rüya karakteri ile diziye dâhil edilen güzel oyuncu Han ile bir ilişki yaşayacak mı? Ya da İnci kadar ailenin iyileşebilmesi için çaba gösterecek mi? Han İnci’yi unutabilecek mi?

Tüm bu sorular fazlasıyla merak edilmektedir. İlk sezonda “delirecek kadar şanslı değilim” diyen Han İnci’nin ölümü ile bu şansı yakaladı bakalım Rüya’nın varlığı ile iyileşebilmeyi başaracak mı? Rüya tüm aileye iyi gelecek mi?

3 11
Masumlar Apartmanı

Aslında tüm bu soruların dışında merak edilen bir diğer konu da, Farah Zeynep Abdullah dizinin psikolojisini kaldıramadığı gerekçesi ile diziden ayrılmak istediği konuşulmuştu. Peki, Melisa Şenolsun bu psikolojiyi kaldırabilecek mi?

3. Sezonda tekrar bir oyuncu kaybı yaşanabilir mi?  Tüm bu soruların cevabı şimdilik merak konusu olarak kalmaktadır. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Rüya karakterinin diziye nasıl bir katkı da bulunacağı görülmeye başlanacaktır.

Masumlar Apartmanı 2. Sezonda Neler Olacak?

Masumlar Apartmanı 2. Sezona merhaba demesi ile birlikte dizinin ilerleyen günlerde nasıl bir yol izleyeceği seyirciler tarafından çok merak edilmektedir. Rüya karakteri ile diziye dâhil olan güzel oyuncunun İnci’nin yerine geçip Han ile birlikte olup olmayacağı en büyük merak konuları arasında yer almaktadır.

4 10

İnci’nin ölümü ve Naci hocanın gitmesi ile apartman sakinlerinin tamamen ruhsal bir çöküntüye girmiş olması artık düzelebilecekler mi sorularını fazlasıyla akıllara getirmektedir. Özellikle Safiye’nin ruh halinin artık tahammül edilemeyecek seviyelere ulaşması ve Han’ın da delirmesi ile birlikte işler iyiden iyiye karışarak içinden çıkılamaz bir ruhsal tranva oluşturmuştur.

5 13

Hem karakterler yara almış hem de seyirciler büyük bir hayal kırıklığı yaşamıştır. Tüm seyirciler Safiye ve kardeşlerinin düzelme umudunu İnci’ye yüklemişken sezon finalinde İnci’nin ölmesi bir tek apartman sakinlerinin değil seyircilerin de umudunu kaybetmesine yol açmıştır. Rüya’nın diziye dâhil edilmesi ile birlikte ilerleyen günlerde tüm umutların rüya karakterine yüklenmesi beklenmektedir.

6 9

Ancak Rüya karakteri de kendi içerisinde yaralı bir çocukluk geçirmiş ve yalnız kalmıştır. Umarız tıpkı İnci gibi kendi yaralarını unutup Han ve ailesinin yaralarını onarmaya bu sayede de kendi yaralarını onarmaya çabalar. Seyirci artık masumlar apartmanı sakinlerinin mutlu olmasını psikolojik sorunlarından kurtulmasını umut etmektedir.

Masumlar Apartmanı Yeni Sezon Hangi Gün

Masumlar apartmanı hangi gün soruları sıklıkla sorulmaktadır. Yayınlamaya başladığı günden itibaren TRT 1 ekranlarında Salı günleri seyirci ile buluşan dizi ikinci sezonda da Salı günleri seyircileri ile buluşmaya devam edecektir. Masumlar apartmanı son bölüm ile de büyük merak uyandıran dizi ilerleyen günlerde Gülben ve Esat’ın evliliğine mi şahit olacağız gibi soruları merak ettirmeye başlamıştır.

8 7

Safiye’nin de evlen çocukların olsun dediği Gülben, psikolojik tedavi almaya çalışması ile de Esat’ın evlilik teklifini kabul edecek gibi gözükmektedir. Ancak Esat’ın annesi ile nasıl bir görüşme yaşanacağı 39. Bölüm ile ekranlara yansıtılacağı masumlar apartmanı fragman ile görülmüştür.

Masumlar Apartmanı Yeni Sezon 38. Bölüm

38. bölüm ile yeni sezona merhaba diyen dizi seyirciyi ekran karşısına kilitlemiştir. Yeni oyuncuların da diziye dâhil edildiği kadro artık Masumlar Apartmanı içerisinde mutluluğun yer alacağının sinyallerini vermeye başlaması ile seyircide umutların büyümesine yol açmıştır.

9 6

Evet, Han için çok zorlu bir süreç geçmiştir, ancak bu süreç ile birlikte tüm aile zor da olsa psikolojik tedavilerini gerçekleştirip mutlu birer insan olacakları umudu seyirciyi ayakta tutmaktadır. Ne demiş Victor Hugo “ Gecenin en karanlık olduğu zaman, aydınlığın en yakın olduğu zamandır.” Umarız ki Masumlar Apartmanı sakinleri içinde bu karanlık günlerin hepsi aydınlığın habercidir.

Yeni sezondaki diziler hakkındaki yazılarımız için Mor Levha‘yı takipte kalın! Herkese iyi seyirler dileriz.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap