1. Ana Sayfa
  2. Fal Bakma
Trendlerdeki Yazı

Kül Falı Nasıl Bakılır? | 4 Harf Okunuşlu Ebced ve Kül Falı

Kül Falı Nasıl Bakılır? | 4 Harf Okunuşlu Ebced ve Kül Falı
Kül Falı Nasıl Bakılır
+ - 0

Kül falı nasıl bakılır? Çok az bir kesim tarafından bilinen kül falının geçmişi Orta Asya dönemine kadar uzanmaktadır.

Şaman ve Kam geleneğinden gelme olan kül falı, oldukça tesirli bilgiler edinilmesi sebebiyle günümüzde halen bakılmaktadır. Kül falının aynı zamanda Zerdüştlerin ateş falından esinlenilmesi ile bakılmaya başlandığı düşünülmektedir.

Kül Falı Hilesi Nedir? Kül Falı Nasıl Bakılır?

2 8
Kül Falı Nasıl Bakılır

Kül falı nasıl bakılır? Bu fala baktırarak geçmiş ya da gelecek hakkında bilgi edinmek isteyen kişilerin, kayın ağacı kabuğu bulması gereklidir. Orta Asya dönemine özgü bir ağaç olan kayın kabuğunun geleceğe dair önemli ipuçları verdiğine inanılmaktadır.

Bu kabuğun temin edilmesi sonrasında ise, bu fal konusunda yeterli bilgiye sahip bir medyum araştırılmalıdır. Çünkü kül falı bakma ancak işin ehli olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Kül falı oldukça zor bir fal olup, medyumların büyük bir kısmı tarafından bilinmemektedir. Bu fala bakacak olan kişinin gümüş ya da bakır malzemeden yapılmış bir kasesi veya tepsisi bulunmalıdır. Kül falına bakacak kimse, kayın ağacı kabuğunu ufalayarak minik kağıt formuna getirmelidir.

Daha sonra gerekli ritüel eşliğinde bir ebced kağıdı oluşturulmalıdır. Bu kağıtta kayı kabuğunun içine eklenerek, önceden dua ile yakılan bir mum tarafından tutuşturulmalıdır.  

3 8
Kül Falı Nasıl Bakılır

Kül falı nasıl bakılır? Bu fala bakacak olan medyumun tutuşan kayın kabukları ve çıkan duman suretinden geleceğe dair yorumlarda bulunduğuna inanılmaktadır. Oldukça zor ve zahmetli ola bu falda medyumun telepatik yöntemlerle transa geçme konusunda deneyiminin bulunması gerekecektir.

Kül falına baktıranlar bu fal sayesinde, negatif enerjilerinden kurtulabilecek ve rahatlık hissine kavuşabileceklerdir. Kül falı hilesi kişilerin negatif enerjisinden kurtularak, daha pozitif bir bedene ulaşmalarını sağlayacaklardır.

Kül Falı Çıkıyor mu? Kül Falı Baktıranlar Ne Diyor?

4 8
Kül Falı Nasıl Bakılır

Kül falı çıkıyor mu konusunda olumlu sonuçların alındığı söylenebilecektir. Telepati yöntemi ile kül falına bakıldığı için geleceğe dair daha emin adımların atılması söz konusu olacaktır. Bu konuda yeterli bilgi ve tecrübesi bulunan medyumlar tarafından kül falı baktıranlar, ağırlıklı olarak olumlu sonuçlar aldığını belirtmektedir.

Kül falı konusunda bilgisi ve tecrübesi olmayan kişiler üzerinden bakılan bu fal, doğru sonuçlar alınmasının önüne geçebilecektir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap