1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film
  3. Kırmızı Oda Dizisi Yeni Sezonu Ne Zaman Başladı? Yeni Sezonda Neler Olacak?
Trendlerdeki Yazı

Kırmızı Oda Dizisi Yeni Sezonu Ne Zaman Başladı? Yeni Sezonda Neler Olacak?

Kırmızı Oda dizisi

Kırmızı Oda dizisi yeni sezonun başlaması ile merak edilen diziler arasında yer almaktadır. Geçen sezon seyirci ile buluşan dizi tv8 ekranlarında yayınlanmaktadır. Kırmızı Oda dizisi hangi gün seyircileri ile buluşuyor diye merak ediyorsanız her Cuma saat 20:00’da tv8 ekranlarında yayınlanmaktadır.

Yaz sezonu ile ekranlara ara veren dizi Eylül ayı itibari ile tekrardan seyircileri ile buluşmuştur. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanarak hazırlanan dizinin yapımcılığını OGM Pictures üstlenmektedir. Yönetmen koltuğunda ise Cem Karcı yer almaktadır.

2 20
Kırmızı Oda dizisi

Başrolü Binnur Kaya üstlenirken geçen sezon birçok ünlü de senaryoya dâhil olmuş ve seyircilere duygu dolu anlar yaşatmışlardır. Erkan Petekkaya’nın Sadi Rolü, Burcu Biricik’in Boncuk Rolü, Aslıhan Gürbüz’ün Kumru Rolü, Evrim Alasya’nın Meliha Rolü, Melisa Sözen’in Alya Rolü ve Melisa Aslı Pamuk’un Mitra Rolü ilk sezona damga vurmuştur.

Yeni sezonun başlaması ile de hem dizide yeni yer alacak hayat hikâyeleri hem de karakterlere hayat verecek yeni oyuncular merak edilmeye başlanmıştır.

Kırmızı Oda Yeni Sezon İlk Bölüm İzle

Kırmızı oda dizisi Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanarak Banu Kiremitçi’nin senaryo olarak kaleme almasıyla seyirci ile buluşmaktadır. Dizisinin her bölümü seyircilerde büyük etki yaratmaktadır. Her ne kadar dizi şu an senaryo olarak seyirci ile buluşmuş olsa da yaşanan hikâyelerin gerçek olması seyircileri fazlası ile üzmekte ve yıpratmaktadır.

3 21
Kırmızı Oda dizisi

Bu sebepten dizi hem fazla yıpratıcı bulunuyor olsa da her bölümü ile izlenme rekorları kırmaktadır. IMDB puanı 7.5/10 olarak totalde ilk sıralarda yer almaktadır. Yeni sezon Kırmızı Oda dizisi izlemek isteyenler link aramaya başlamıştır. Bizler sizler için link paylaşımında bulunacağız. https://www.youtube.com/watch?v=30pP38TIOTI adresinden sezonun ilk bölümünü izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda Yeni Sezon Oyuncuları | Kırmızı Oda Dizisi

Kırmızı Oda dizisi oyuncuları yeni sezonun başlaması ile merak edilmektedir. Yeni sezonda diziye İlayda Alişan (Süveyda), Ayça Bingöl (Derya), Nihal Yalçın (Rezzan), Başak Daşman (Asuman) dâhil olmuştur. Birinci sezonda diziye dâhil olan birçok oyuncu dizinin hikâyeleri kadar oyunculukları ile de seyircilerin dikkatini çekmiştir.

İkinci sezonun yayınlanması ile de oyunculuklar dizinin senaryosu kadar konuşulmaya şimdiden başlamıştır. Yeni bölümlerde yer alacak oyuncular ise henüz netleşmediği için kimlerin diziye dâhil olacağı bilinmemektedir.

Kırmızı Oda Son Bölüm

4 18
Kırmızı Oda dizisi

Kırmızı Oda dizisi yayınlanan son bölümü ile seyircileri hem üzmüş hem de merakta bırakmıştır. Yeni karakterler ile yeni hayat hikâyelerinin nasıl ilerleyeceği merak konusudur. Seyirciler geçen sezona damga vuran Alya’nın dramından sonra yeni yaşanan dramların bir bir gün yüzüne çıkması ile gözyaşları ile diziyi takip etmektedir.

Ancak sezonun ilk bölümünde Alya’dan gelen hediyelerin ekranlara yansıtılması ise seyircilerin çok hoşuna gitmiş Alya’nın yeni hayatında mutlu olduğunun yansıtılması seyircileri memnun etmiştir. Kırmızı Oda dizinin kitabı Gülseren Budayıcıoğlu’nun klinik tedavilerinden esinlenerek yazdığı gerçek hikâyelerden oluşmaktadır.

5 23
Kırmızı Oda dizisi

Her ne kadar senaryo ekranlara kurgulanarak yayınlanıyor olsa da izleyiciler yaşanan bu dramatik hikâyelerin gerçek olduğunu bilmesi ile her karakter için ayrı ayrı üzülmektedir. Her karakterin yavaş yavaş iyileşme sürecini görmek aynı zamanda seyircileri mutlu etmektedir.

Kırmızı Oda 44. Bölüm İzle Full Tek Parça

Kırmızı Oda dizisi son bölümü ile Süveyda’nın çocukluğunda uğradığı istismar ile seyircileri üzmüştür. Derya karakteri ise annesinin geçmişte onlara bırakmış olduğu kara lekenin sancılarını yeni yeni çekmektedir. Hikâyesinin devamı ise merakla seyirciler tarafından beklenmektedir.

6 17

Ancak Rezzan karakterinin sıkıntılı halleri ve sanrıları seyircilere Alya’yı hatırlatmıştır. Rezzan da Alya gibi düzelebilecek mi seyirciler arasında daha şimdi bile merak edilmektedir. Kırmızı Oda dizisinin son bölümü izlemek isteyenler

adresine tıklayarak dizinin yayınlanan son bölümünü izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

7 15

Kırmızı Oda dizisi son bölümü Cuma günü seyircileri ile buluştuktan hemen sonra 45. Bölümün fragmanı yayınlanmıştır. 45. Bölüm fragmanı “annenin doyuramadığını dünyalar doyuramazmış” title ile yayınlanmıştır. Süveyda geçmişini hatırlamaya başlamıştır. Derya ise annesinin cezaevinden çıkmış olması ile yüzleşmek zorunda kalmaktadır.

8 12

Rezzan karakteri ise sanrılar arasında hayatta kalmaya çalışmaktadır. Büyük merak uyandıran fragman 1 Ekim itibari ile seyirciler ile buluşacaktır. Kırmızı Oda dizisi yeni fragmanını izlemek için

adresine tıklayarak izleyebilirsiniz. Ayrıca bu sezona yeni başlayan Yeni Diziler 2021 Türk Yapımı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap