1. Ana Sayfa
  2. Haftalık Burç Yorumu
  3. Haftalık Burç Yorumu: 21 – 27 Haziran 2021

Haftalık Burç Yorumu: 21 – 27 Haziran 2021

haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumu mevzusuna yaz döneminin başlangıcı ile giriş yapıyoruz. Yengeç Dönencesi ile başlayacağımız bu haftanın ilk günü, en uzun gündüz yaşanacak.

Yengeç Dönencesi’nin etkisinde olacağımız bu dönemde Güneş, Yengeç Burcu aksına geçmektedir. Haziran ayının dolu dolu ve ağır geçmesinin yanında son hafta da bir Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay ise Oğlak Burcu üzerinde gerçekleşecektir.

Haftalık Burç Yorumları

Tüm burçlar bu haftaya sezgi ve dürtülerinin baş göstermesi ile başlayacak. Sezginin olduğu bir ortamda duygusallığın olmaması imkânsızdır. Olaylara sakin yaklaşmaya özen göstermeliyiz. Zaten bu hafta itibariyle Jüpiter Ekim ayının ortalarına kadar Retro sürecine girmekteyiz.

Genel anlamda iletişim ve kişiler arası ilişkilere dikkat etme gerekir. Finansal anlamdaki beklentiler karşılık bulacaktır. Zira aceleci davranmayın. Yeni haberler gelecektir. Haftalık burç yorumu sizleri yüzleşmelere, gizli saklı kalmış mevzulara, belirsizlik ve kıskançlıklara karşı uyarmaktadır.

Gezegenlerin kombinasyonu hangi burcu nasıl etkiliyor ve ne gibi önlemler alınmalı? Bu hafta hangi burcu ne gibi olaylar karşılıyor? Gelin birlikte bu haftaki burç analizlerini inceleyelim…

“14-21 Haziran Haftalık Burç Yorumları” okuyun.

Koç Burcu

Koçlarve yükselen koç burcu kişileri, iş alanınıza dikkat!

Bu hafta itibariyle gerçekleşecek olan Dolunay etkisi, sizin iş ve sosyal hayatınızı ele almaktadır. Bu alanlardaki gelişmeler bu hafta sizin gündeminiz olacaktır. Özellikle iş hayatınızdaki ani değişiklikler sizin terfi almanız ya da o işten ayrılmanız olacaktır. Zira dikkatli olmanız gerekecektir.

Atılan tohumların meyvesini görmek için güzel bir zaman dilimine giriyorsunuz Sevgili Koçlar. Bu zamana kadar başarı için pek çok şey yaptınız. Haftalık burç yorumu, gökyüzünün artık güneşli günlerini size göstereceğini söylüyor. Ancak tüm bunları yaşarken aşkta da kaybettiğiniz anlar oldu. Artık özel hayatınızda adımlar atmanın zamanı geldiğini düşüneceksiniz.

Sevgili Koçlar, artık aşk dolu günler sizi bekliyor. Venüs, Aslan burcu aksına geçerek aşk, hobi ve eğlence alanlarınızda sizleri rahatlatıyor. Baş döndürecek birsiyle tanışacak, jest ve mimiklerine hayran kalacaksınız. Bu ilişki oldukça ciddi bir evreye de yontulabilir ilişki olacak.

Boğa Burcu

Boğalar ve yükselen boğa burcu, ikili ilişkilere aman dikkat!

Bu hafta itibariyle ilginizi tümüyle yakın çevrenize yönelteceksiniz. Çeşitli tatil planları, yolculuklar veya yemek organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında eğitim ve kişisel gelişiminize yönelmek isteyeceksiniz. 21 – 27 Haziran haftalık burç yorumu önerilerinde pek çok kurs ve seminere katılma isteğiniz ortaya çıkıyor.

Fakat sanal âlemde kendinize yeni bir iş bulabilir ve bu alanda çok iyi paralar kazanabilirsiniz. Maddi konularınızın düzelmesi de sizleri sevindirecek. Aynı zamanda uzak diyarlardan alınan herhangi bir haberle yakın akrabalarınızdan duyumlar alabilirsiniz. Aynı zamanda tartışma, kıskançlık ve çekişmeli ortamlardan uzak durmakta fayda var.

İkizler Burcu

İkizler ve yükselen ikizler burcu, hızlı bir haftaya hazır olun!

Yapılması beklenen türlü işleri ertelemekten vazgeçip bu hafta her şeyi organize etmek isteyebilirsiniz. Planlı bir şekilde işlerinizi hallettiğinizde bu haftanın hızlı geçtiğine şahit olacaksınız.

Maddi anlamdaki kayıpları artık düzeltmek isteyebilirsiniz. Zira önümüzdeki 1 aylık süre zarfında belki de paraya para demeyebilirsiniz. Haftalık burç yorumu analizlerine bakacak olursak; kariyerinizde büyük gelişmeler yaşanacaktır. Aynı zamanda iş hayatınızda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu anlamla Çarşamba gününe dikkat etmeniz gerekmekte.

Para işlerinizin hızlanması, size borçları kapatma gayretini getirecek. Paranızı almakta bir sıkıntı olmayacaktır. Ancak parayı vermek sizi farklı alanlarda zorlayacaktır. Diğer günlere nazaran Perşembe günü sizin için; biraz daha yorucu ve keyifsiz geçecektir.

İkizler burcu bu hafta Venüs’ün Aslan burcu üzerine geçmesiyle oldukça keyifli olacak. Yeni iş girişimleri ve deneyimleri ararken yazı yazma veya bir şeyler çizme yeteneğinizin farkına varabilirsiniz. Hayatınızda birisi varsa yeni planlar yapabilirsiniz. Hayatınızda kimse yoksa eğer yeni bir kişinin hayatınıza dâhil olması bu hafta söz konusu olacaktır.

Yengeç Burcu

Yengeçler ve yükselen yengeç burcu kişileri bu hafta özel hayatı inceleyecek.

Haftalık burç yorumu doğrultusunda uzun zamandır özel hayatınızla ilgili düşünce ve planlara yer vermiyordunuz. Yengeç burcu, artık bu haftayı farklı geçirmek isteyebilir. Hafta başlangıcıyla beraber Güneş’in sizin burcunuzda yer alması, sizleri harekete geçirecek.

Güneş’in etkisiyle kendinize güveniniz gelecek ve harekete geçeceksiniz. Planlarınızı gerçekleştirirken yeni fırsatlar elde etmeniz de mümkün olacaktır. Yakın çevre, ilişkiler ve özel hayatınız oldukça iyi seyredecek bu hafta. Ancak çıkar çatışmaları ve kıskançlıklara da yer vereceğiniz bir zaman dilimindesiniz.

Maddi anlamda şansınızın yaver gideceğini söylemek mümkün görünüyor. Zira tüm bu yönlerden iyilik gelirken keyiflenecek ve güzelliklere açık olacaksınız. Sevgili Yengeçler ailenize, cinselliğe, keyfe ve aşka çok güzel zaman dilimleri ayıracağınız bir hafta sizi bekliyor.

Aslan Burcu

Aslanlar ve yükselen aslan burcu haftalık burç yorumu coşku dolu!

Öncelikle sağlık ve akraba konularınıza dikkat etmeniz gereken bir haftada olduğunuzu bilmeniz gerekir. Dolunay’ın etkisi sizin burcunuz için yakın akraba ve sağlık sürecini ele alacak.

Aile ilişkilerinizde birçok krizle karşı karşıya kalabilir ama bunları tatlıya bağlayabilirsiniz. Güneş’in Yengeç burcu geçişi sizin yönetici alanınıza açı yapmakta. Bu da uzun süredir haber alamadığınız işlerden gelişmeler duyacağınızı ve yurtdışı bağlantılarınızın olabileceği anlamına gelmektedir. Bağışıklık sisteminizin zayıflayacağı bu haftada genel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Arkadaş ortamınızda iyileşmeler olurken parasal anlamda da rahatlayacağınız bir zaman dilimindesiniz. Pazar günü Venüs, Aslan burcu yani sizin burcunuzla kavuşma gösteriyor. Ayrıca dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyebilir ve kendi içinize dönmek isteyebilirsiniz.

Başak Burcu

Başaklar ve yükselen başak burcu haftalık burç yorumu analizleri diyor ki, biraz daha gayret edin.

İstenmedik gelişen olaylara karışma hakkını kendinizde bulamayacağınız bir haftadasınız. Yakın çevre, iş ve aile ortamlarında ufak krizler yaşanacaktır. Krizlerin büyümeden çözülmesi için kendinizi ön plana atacaksınız. Üstelik terfi alabilir veya iş ile ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu durum da size mutluluk katacaktır.

Bir ilişkiniz yoksa eğer bu hafta gözünüzü de kalbinizi de açın. Yeni girdiğiniz ortamlarda gönlünüze göre birisini bulmanız söz konusu olacaktır. Perşembe günü Dolunay’ın aşk hayatınıza karışmasıyla birlikte sizlerde bir canlılık oluşacak. Ama yine de sevgili ve eşle çatışmalara dikkat etmekte fayda var.

Terazi Burcu

Teraziler ve yükselen terazi burcu kişileri, paralara dikkat!

Haftalık burç yorumu, kariyer açısından gerçek anlamda parıl parıl parlayacağınız bir döneme gireceğinizi işaret ediyor. Haliyle bu durum neticesinde güzel paralar kazanmanız da kaçınılmaz oluyor. Önümüzdeki bir ay boyunca bu alanınızda ciddi gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Pek çok burçta olduğu gibi sizin de yurtdışı, seyahat ve eğitim alanınızda ilerlemeler olabilir. Özellikle öğrenci olan Terazi burcu kişileri, okul yaşamında artık rahata erecek. Ayrıca perşembe günü itibariyle aile hayatınızda duygusal gelişmeler yaşanabilir. Özellikle ebeveynlerinizin arasındaki çatışma sizi gerebilir ve üzebilir.

Sosyal çevrede gözleri üzerinize toplayacaksınız ve ilgi odağı olacaksınız. Aynı zamanda yeni iş imkânları sunulacak, yeni kişilerle tanışacaksınız. Bu hareketlilik sizin özel hayatınızda da etkili olacak. Sağlık anlamında gayet iyi durumdasınız.

Akrep Burcu

Akrepler ve yükselen terazi burcu kişileri, haftalık burç yorumu göstergelerine göre yerinizde duramayacaksınız.

Sizin için heyecan dolu bir hafta olacak ve bu durum çevrenizdeki kişilere de yansıyacak. Hedeflediğiniz pek çok noktaya ulaşmak adına çeşitli adımları büyük bir zevkle atabilirsiniz. Aynı şekilde eğitim hayatınızda da bu adımlar geçerli olacak ve olumlu sonuçlar sizi bulacak.

Maddi anlamda sıkıntılar çekebilirsiniz ama doğru adımlar atarak bu sıkıntıdan kolaylıkla sıyrılabilirsiniz. Ancak yakın çevrenizdeki çatışmalar bu alanlarınızı tetikleyecektir. Sizler de üzüntü duyacaksınızdır. Sakinliğinizi koruyarak haftayı neşeli kapatmak gelecek güzel günlerin temeli olacak.

Evlilik adımlarından herhangi birini atacaksanız eğer önümüzdeki 3 hafta çok iyi bir dönem. Bu haftalarda oluşan aile kurma çabası hayatınızdaki en önemli adımlardan bir tanesi olacaktır. Haftalık burç yorumu analizi uyarılarını dikkate almakta fayda var. Ayrıca kendinizi çevreye göstereceksiniz. Bununla birlikte kendinizle gurur duyacaksınız.

Yay Burcu

Yaylar ve yükselen yay burcu, durgun olacağınız bir haftaya hazır olun!

Hayatınızda pek çok şeyin olumlu gitmediğini fark edecek ve biraz isteksizlik oluşacak. Haliyle bu haftayı durgun geçirmeniz söz konusu olacaktır. Ama yine de yaşayabileceğiniz ani hareketlenmeler sayesinde sizler, hızlı bir hafta olduğunu düşünebilirsiniz. Bilmeniz gereken bir nokta var ki, uyurken yalnızsınız ve durgunsunuz.

Borçlar ve maddi sıkıntılar sizi zorlayacaktır. Ancak şansınızın yaver gidebileceğini de unutmayın. Sıkıntılar içerisinde aniden bolluk yaşayabilirsiniz. Elinize geçen ani paraları iyi değerlendirmenizi öneririz. İş hayatınıza da dikkat etmeniz gereken bir evredesiniz.

Oğlak Burcu

Oğlaklar ve yükselen oğlak burcu kişileri, arkadaş çevresine aman dikkat!

Haftalık burç yorumu, gökyüzü kombinasyonları ile şekillenmekte. Bu açıdan bakıldığında sizin arkadaş çevrenizde büyük gelişmeler olabileceği ortaya çıkıyor. Önemli kararlar alınacaktır. Ama bu kararlar gerçekleşmeden istemediğiniz bir yere aniden gitmek zorunda kalacaksınız.

Sevdiğiniz kişinin fikirlerine önem verecek ve bu hafta ona zaman ayırmak isteyeceksiniz. Sevdiğinize göre hayatınızı şekillendirme isteyecek ve bunun neticesinde keyifli anlar yaşayabileceksiniz. Ayrıca bekâr Oğlak burcu kadın ve erkekleri, artık bir ilişkiye başlamaya hazır olduklarını hissedebilir ve bu anlamda atılımlarda bulunabilirler.

Her şey güzel gidiyorken kıskançlık edip kendinizi ve çevrenizdeki kişileri üzmemelisiniz. Kıskançlık bedenen ve ruhen zarar görmenize neden olacaktır. Ortak olduğunuz kişileri iyi gözlemlemeli ve gözlerinizi üzerinden almamalısınız.

Kova Burcu

Kovalar ve yükselen kova burcu kişileri, krizlere dikkat!

Haftalık burç yorumu açısından sizlere önemli uyarılarda bulunacağız. İş hayatınızda ve parasal konularda kriz noktalarıyla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda para meselesi 21 – 27 Haziran haftası boyunca sizin konunuz olacak.

Zira güneş’in Yengeç burcu üzerine geçmesiyle çalışma ve sağlık alanlarınızda uzun süreli etkisini hissedeceğiniz döneme giriyorsunuz. Kendinize zaman ayırmanın neredeyse imkânsız olacağı 1 aylık döneme, bu hafta itibariyle “hoş geldin” diyebilirsiniz.

Merkür sonunda aşk ve aile hayatınıza etki edecek. Zira sevdiğiniz kişiyle kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Çocuğunuz var ise onların değerini bilip üzerlerine daha çok titreyebilirsiniz. Venüs – Aslan burcu kombinasyonu, iletişim ve önemli kararlarınızda etkili olacak. Üstelik sağlığınıza gereken özeni göstermek sizi mutlu edecektir.

Balık Burcu

Balıklar ve yükselen balık burcu, yeni haberlere açık olun.

Haftalık burç yorumu analizlerinin en son burcu olan Balık burcu, duygusallığıyla ön plana çıkmakta. Çünkü uzun süredir beklediğiniz haberlerden alacağınız olumlu yanıtlar sizleri mutlu edecektir. Bu mutluluk karşısında da duygusal anlar yaşamanız olasıdır.

Güneş Yengeç burcu akslarına geçerken sizler, önünüzdeki 1 ay boyunca aile ve keyif alanlarınıza yoğunlaşacaksınız. Zamanında tohumlarını attığınız hayallerinizin artık yeşerdiğini açık açık fark edebilirsiniz. Emeklerinizin hiçbir zaman boşa olmadığını, her zaman size bir faydası olduğunun farkına varabilirsiniz.

Çarşamba günü aşk, cinsellik ve tutku anlamında hayatınızda unutamayacağınız bir an yaşayabilirsiniz. Merkür etkisiyle yuva bağlantıları hız kazanacaktır. Fakat kalbiniz aşk için küt küt atarken kalp ve tansiyon rahatsızlıklarının sona ereceğini görebilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap