İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haftalık Burç Yorumu

Haftalık Burç Yorumları 28 Haziran – 4 Temmuz 2021

Haftalık Burç Yorumları 28 Haziran – 4 Temmuz 2021
+ - 0

Haftalık burç yorumları bu dönemde toplumsal düzeni ön plana koyuyor. Bunun nedeni Ay’ın artık Kova burcu etrafında hız kesmeyen dönüşleri. Bu demek oluyor ki toplumsal konular ve yakın çevremizin bizim gündemimizde olması söz konusu.

Hareketli bir haftanın herkesi canlandıracağını fakat zor bir hafta olabileceğini söylemeden edemeyeceğiz. Piyasadaki canlılık ile 28 Haziran haftasına başlayacağız. Hafta ortasında sevdiğiniz kişilerle duygusal bağ kurabilirsiniz. Aynı zamanda Türkiye dış politikasında gelişmeler de yaşanacaktır.

28 Haziran – 4 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumu

haftalik burc yorumlari 1

Mars ve Satürn, Perşembe günü ciddi anlamda karşılaşıyorlar. Mars, güzel enerjiler yayarak sizin gelişiminize destek sağlar. Ancak Satürn, zorlamayı sever ve çeşitli testlerden geçmenizi talep eder. İsteklerinizin engellenmesi, kaza ve sakatlıkların yaşanması konusunda dikkatli olmakta fayda var.

Haftalık burç yorumları analizleri doğrultusunda tüm bu olumsuzlukları hafif hasarlarla atlatabilir ve güzel yollar keşfedebilirsiniz. Ne kadar büyük zorluklarla mücadele edilirse edilsin, elbet güzellikler bir gün sizi bulacaktır.

Haftalık Burç Yorumu: 21 – 27 Haziran 2021

Koç Burcu

haftalik burc yorumlari koc 2

Koçlarve yükselen koç burcu kişileri, uzaktan gelen haberlere ve iş alanınıza dikkat!

Ertelediğiniz konular üzerinde yoğunlaşmak isteyeceğiniz bir haftadasınız. Bunun sonucunda güzel paralar kazanabilir ve kişisel gelişiminize de destek sağlayabilirsiniz. Haftanın başlarında içinize kapanıp sessizlikte çalışmalarınızı gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Ancak Perşembe gününden itibaren özel hayatınızda hareketlenmeler söz konusu

Ayrıca parasal konularda aldığınız duyumlar ve borsa durumları neticesinde adımlar atmak isteyebilirsiniz. Üstelik yakın çevrenizi de bu adımlara ortak etmek isteyebilirsiniz. Fakat belirtilmesi gereken bir nokta var ki haftalık burç yorumları neticesinde engeller ön plana çıkarıyor.

Özel yaşamda riski sevebilirsiniz ama bunun engellediğini görmek de sizi üzecektir. Kısıtlılık, gecikmeler ve zorlanmalar ikili ilişkilerde zedelenmeye yol açabilir. Hafta sonu düzelecek olan bu olumsuzluklardan farklı olarak yatırım alanında zorluklar yaşanabilir.

Boğa Burcu

haftalik burc yorumlari boga 2

Boğalar ve yükselen boğa burcu yeteneklerinizi gösterme zamanı!

Önceden hayal ettiklerinizi ve planladıklarınızı gerçekleştirmek için bu haftayı uygun görebilirsiniz. Eviniz ve ailenizle çeşitli aktiviteler yapabilir. Ayrıca bu alanlara zaman ayırabilirsiniz. Böylelikle hiç geçmiyor dediğiniz zamanın su gibi akıp gittiğini fark edebilirsiniz.

Siz Boğa burcu kişileri her ne kadar güzellikler için çabalasanız da gezegen kombinasyonları bunu kısıtlı tutacak. 1 Temmuz itibariyle önünüze engeller çıktığını görebilirsiniz. Haftalık burç yorumları analizi önemini de bu noktada anlayabilirsiniz. Aile içi ilişkilerinde zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Ev ve aile yaşantısında bir konuda adım atarken her şeyin durduğunu ve zorlandığınızı görebilirsiniz. Kazalara, yaralanmalara açık bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Aile içi ilişkilerinde sakinliği korumalısınız zira bu hafta sonu oldukça çetin geçebilir. Maddi anlamda öneriler almanız sizin yararınıza olacaktır.

İkizler Burcu

haftalik burc yorumlari ikizler 2

İkizler ve yükselen ikizler burcu, bu haftaki şarkınız “para, para para!”.

Maddi anlamda rahatlama isteğiniz bu hafta ön plana çıkacak. Çeşitli noktalardan haberler alabilir ve bu havadisleri doğru değerlendirmek de sizin elinizde. İşinize özen göstereceksiniz. Aynı zamanda arkadaş ve sosyal çevrenizle de zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

İkizler burcu haftalık burç yorumları açısından fazla detay bir şey yok. Ancak sizler de diğer tüm burçlar gibi kısıtlanma ve engellemelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun dışında kardeş, kuzen veya çocuk gibi yakın çevrenizin eğitim hayatında zorlanmalar yaşadığını da görebilirsiniz.

Yoldayken ve şoförken çok dikkatli olmalısınız ve agresif olmamaya özen göstermelisiniz. Bu hafta sizlere olumlu açılar sunan anları değerlendirmek sizi mutlu edecektir. Sağlığınız için de stresten uzak durmak ve gerilmemek için bu açı oldukça önem kazanacak.

Yengeç Burcu

haftalik burc yorumlari yengec 1 2

Yengeçler ve yükselen yengeç burcu kişileri bu hafta bireyselliğe önem verecek.

Kendi gücünüzü keşfetmek adına parasal konularınıza önem verebilirsiniz. İş hayatınıza yoğunluk kazandırmak isteyebilirsiniz. Haftalık burç yorumları bu noktada diyor ki, sakin olun. Her şeyin bir zamanı var ve aceleye gerek yok. Aksi takdirde engellerle karşılanacaktır. Zira hevesiniz de kırılacaktır.

Eğitim konusu gündeminiz olurken paranızı korumanız gerek bir zaman dilimi de yaşayabilirsiniz. Arkadaş ve ailenize karşı sinirli olmamak adına bireysel takılmayı talep edebilirsiniz. Unutmayın ki sabır her şeyi çözer. Hafta sonu sakinliği sizi memnun edecektir.

Aslan Burcu

haftalik burc yorumlari aslan 3

Aslanlar ve yükselen aslan burcu, bu hafta kükrememeye özen gösterin.

Duygusal yönünüzün ağır basacağı bu hafta, gerginlikler yaşayabilirsiniz. Önemli kararlar verilecektir. Ayrıca bu kararlar hayatınızı etkileyecektir. Perşembe ve Cuma günü sizin için hareketli geçecektir. Bir seyahat yapılabilmekte. Yada sizi meşgul eden işlerle uğraşabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları açısından en dikkat çeken nokta kararlarınız. Özel hayatınızda mutluluklar yaşayabilirsiniz ve ciddi kararlar alabilirsiniz. Enerjinizi doğru ve güzel alanlarda kullanırsanız eğer bu hafta kolay geçecektir. Gökyüzündeki sert açılar sizin gergin ve sinirli olmanıza sebep olacaktır. Aksilikler ve engeller karşısında gerçek anlamda kükreyebilirsiniz.

Kendinizi ifade edememek ve isteklerinizi gerçekleştirememek sizi gerecektir. Taşınmak isteyebilir ancak bunu gerçekleştiremeyebilirsiniz. Oysaki yakın çevrenizden son derece güzel enerjiler elde edeceksiniz. Güzel tavsiyeler sayesinde sinirinizi yatıştırabilirsiniz.

Başak Burcu

haftalik burc yorumlari basak 2

Başaklar ve yükselen başak burcu, koşturmaya hazır olun.

Ev aile hayatınızda ani gelişmeler yaşanacaktır. Ayrıca yorucu bir hafta olacaktır. Yayacağınız güzel enerji sayesinde çevrenizdeki kişilerin mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle Başak burcu erkeği olmak üzere Başak burcu kişilerinin fevri hareketleri hep dikkat çekmektedir. Haftalık burç yorumu sizleri önceden uyarıyor ve ani çıkışları engellemenizi öneriyor.

Ayrıca iş yaşamındaki sorunları eve taşımamalısınız. Tüm burçlarda olduğu gibi sizlerde de zorlanmalar ön plana çıkıyor. Fakat bu zorlukların üzerine gitmek sizi daha kötü bir hale sürükleyecektir. Hafta sonu aksiliklerin ardı arkası kesilmeyecektir. Bu sürecin geçici olduğunu ve sakin kalmak gerektiğini bilmek gerekecektir.

Terazi Burcu

haftalik burc yorumlari terazi 2

Teraziler ve yükselen terazi burcu kişileri enerji kullanımına dikkat etmeli.

Sosyal alanlardaki hareketlilik, ikili ilişkilerinizde dikkat etmenizi gerektiriyor. İstediğiniz davranışları gerçekleştirememek sizi gerecektir. Plan ve hayalleriniz istediğiniz gibi gerçekleşmeyecektir.

Ayrıca katılacağınız etkinlikler, davetler ya da arkadaş buluşmaları sizi keyiflendirecek. Hafta ortasında işlerinizin durduğunu fark edebilirsiniz. Zira yeni tanıştığınız kişilerle iletişiminizde aksaklıklar olacaktır. Haftalık burç yorumu spotu olarak; kötü düşünmemeli ve enerjiyi doğru alana yönlendirmelisiniz. Çevrenizdeki etkenleri kendinize ceza olarak görmeyin. Farklı bakış açılarıyla yüksek enerjiye sahip olabilirsiniz.

Akrep Burcu

haftalik burc yorumlari akrep 2

Akrepler ve yükselen terazi burcu her konuya odaklanacak!

Gelecek üzerinde yaptığınız hazırlıklarda hızlanmalar yaşanacaktır. Ailenizle birlikte hareketli bir haftaya giriş yapıyorsunuz. Pek çok alana hâkimiyet kurmak ve bu alanlara yetişme çabanız olacaktır.

Attığınız adımların ve çalışmalarınızın karşılığını bu hafta alabilirsiniz. Bu da sizi son derece keyiflendirecek. Aşka önem vereceksiniz ve sevdiğinizle vakit geçirmek isteyeceksiniz. Her yere yetişme telaşınızdan dolayı sağlığınız zedelenecektir. Baş ağrısı çekmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca Hayat koşturması ve odaklanma isteği sizi gerecektir. Bu nedenle baş ağrısı kaçınılmayacaktır.

Haftalık burç yorumu göstergelerine dayanarak bu haftayı keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Anne ve babanızın sağlığı hakkında bilgi edinmek olası sorunlara karşı önlem oluşturacaktır.

Yay Burcu

haftalik burc yorumlari yay 2

Yaylar ve yükselen yay burcu kişileri için yoğun bir iletişim haftası olacak.

Olumlu enerjiler sayesinde ilişkiler bağlamındaki sorunları tek tek uzaklaştıracaksınız. Özel yaşamdaki ilişkilerde var olan zorluklar artacaktır. Bu sorunları çözmek için kederlenmek yerine canlı olmak gerekli.

Pozitif düşünce size rahatlık ve canlılık sunacaktır. Zor enerjiye karşı direnç göstermek sizin elinizde! Siz ne kadar iyi düşünür ve iyi davranışlarda bulunursanız bir o kadar kötü enerji sindirilir. Araba kullanırken kazalara açıksınız. Çok ama çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Haftalık burç yorumu neticesinde kafaya her şeyi takmamak ortaya çıkıyor. Aksi takdirde olası kazalar, iletişim kopuklukları ve gerilemeler söz konusu olacaktır.

Oğlak Burcu

haftalik burc yorumlari oglak 2

Oğlaklar ve yükselen oğlak burcu kişileri, paraya dikkat etmeli.

Satış, reklam ve pazarlama sektöründe bir işle uğraşıyorsanız eğer beklenilen olumlu gelişmeler sizi bulacaktır. Yapmak istediğiniz işleri rahatlıkla yapabileceksiniz. Atmak istediğiniz adımları sorunsuz bir şekilde atabilirsiniz.

Ayrıca gerginliğin baş gösterdiği bu evrede evrene olumlu mesajlar göndermek gerekli. Paranızı gününde alamamış olabilirsiniz ancak bunu karamsarlığa bağlamak yanlış olur. Yatırım yapmak isterken elinizdeki paradan olabilirsiniz. Bu nedenle doğru adımlar atmak önem taşıyacak.

Başarı ve para konusuna kafayı takmak zihinsel yorgunluğu da beraberinde getirecektir. Zira her şeyin olacağına varacağının farkına varmanız gerekli. Haftalık burç yorumu, sevdiklerinize zaman ayırmanın bu dönemde sizi rahatlatacağını belirtmektedir.

Kova Burcu

haftalik burc yorumlari kova 2

Kovalar ve yükselen kova burcu, arzularınızın kurbanı olmayın.

Hayata dair planlarınızı gerçekleştirmek ve parasal konular gündeminiz olacaktır. Bu hafta hareketli olabilirsiniz. Telefon ve iletişim ağlarınızın oldukça kuvvetli olacağı gökyüzü kombinasyonlarınca görünecektir.

Ters açıların sizin hayatınızda Perşembe günü etkili olacak. Ancak kendinize gereken özeni göstermeli ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Pek çok konunun aynı şekilde seyir ettiğini görmek sizi gerekecektir. Ancak hemen agresif hallere bürünmek sizin bu haftayı kötü geçirmenize neden olacaktır.

Yorgunluk nedeniyle sorumluluklarınızdan kurtulmak isteyeceksiniz. Kendinizi başka kişilere adamanın ne kadar yanlış olduğunu görebilirsiniz. Haftalık burç yorumu; kendi sağlığınızı korumaya özen göstermenizi önermekte.

Balık Burcu

haftalik burc yorumlari balik 2

Balıklar ve yükselen balık burcu kişileri, karamsarlıktan çıkın!

Balık burcu kişileri nedensiz bir şekilde her konu hakkında karamsar düşünmeye açıktır. Bu karamsar düşünce şekli yakın çevresini kızdırmakta ve germektedir. İkili ilişkilerde de karşı tarafa açık açık ket vurma eğilimi göstermektedirler.

Aile ve akrabalarınızı görmek, ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Ters enerji Perşembe günü sizi etkisi altına alıyor. Ertelenmeler, aksaklıklar sizi sinirlendirebilir. Bunun neticesinde kalp ve tansiyon sorunları yaşayabilirsiniz. Her şeyden önce sağlığınıza gereken özeni göstermeniz gerekmekte.

Akraba ilişkilerinde sözlerinize dikkat etmelisiniz. Onların hayatındaki aksaklıklara karşı dirençli olmalısınız. Haftalık burç yorumu analizleri, keyif yapmaya ve spor ile ilgilenmeye zaman ayırmanız enerjinizi düzenleyeceği yönünde.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap