1. Ana Sayfa
  2. Teknolevha
Trendlerdeki Yazı

Fiyatıyla ve Performansıyla Dikkat Çeken 10 Akıllı Saat Önerisi

Fiyatıyla ve Performansıyla Dikkat Çeken 10 Akıllı Saat Önerisi
1
+ - 0

2021 Yılında kullanabileceğiniz ve performansıyla dikkat çeken 10 akıllı saat önerisi listesini sizler için hazırladık. Bilindiği üzere akıllı saatler, son dönemin en popüler teknolojik cihazlarından biri olarak kabul ediliyor. Kullanıcılar, bu cihazları kullanarak hem gündelik işlerini kolaylıkla yapabiliyor hem de eğlenceli vakitler geçirebiliyor.

Temel de iletişim amacıyla tasarlanan akıllı saatler, zaman içerisinde değişimi uğrayarak günümüzdeki halini almıştır. Kısa süre içerisinde büyük değişim geçiren bu cihazlar, artık sağlık alanında da kullanılmaya başlanmıştır. Peki, 2021 yılında güvenle kullanabileceğiniz akıllı saatler hangileridir? İşte, sizler için özel olarak hazırladığımız 10 akıllı saat önerisi listesi…

“2021 Yılında Kullanabileceğiniz En İyi Akıllı Saat Uygulamaları” Tıklayın

Performansıyla Dikkat Çeken 10 Muhteşem Akıllı Saat

akıllı saat önerisi

Akıllı saat önerisi listesini siz değer okuyucularımız için özel olarak hazırladık. Sizler de hazırladığımız bu özel listeyi inceleyebilir ve akıllı saatler konusunda doğru bir seçim yapabilirsiniz. İşte, 10 muhteşem  akıllı saat önerisi

1.      Apple Watch Series 6 Akıllı Saat (44mm)

akilli saat onerileri 12

Apple Watch Series 6 özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Hem tasarımsal hem de donanımsal olarak oldukça iddialı bir konumdadır. Zira söz konusu ürün, kullanıcıların karşısına farklı renk seçenekleriyle geliyor. Üstelik 32 GB Dahili depolama alanı seçeneğine sahiptir. Aynı zamanda bu ürünün içerisinde farklı sağlık uygulamaları da bulunuyor.

4.049 TL fiyat etiketiyle satışa sunulmuştur. Apple Watch Series 6 akıllı saat sayesinde kullanıcılar, kalp atış hızlarını an ve an takip edebilmektedir. Ayrıca uyku düzenlerini öğrenebiliyor, günlük aktivitelerini (koşu, yüzme, yoga, dans) detaylı bir şekilde görebiliyor.

2.      Apple Watch Series 5 Akıllı Saat (44 mm)

akilli saat omnerileri 1241

Dünyanın en iyi akıllı saati listesinde de bulunan Apple Watch Series 5, özellikleriyle kullanıcıları büyülüyor. Tek bir dokunuşla tüm sağlık sisteminizi kontrol edebiliyor. Ayrıca kullanıcılar, Apple Watch Series 5 cihazını kullanarak kalp atış hızlarını dinleyebilmektedir. Öte yandan günlük aktivitelerini de kolaylıkla takip edebiliyor.

Son teknoloji ile donatılan akıllı saat sayesinde mesajlarını görebiliyor ve gelen aramaları da cevaplayabiliyor. Ayrıca farklı renk seçeneklerine sahiptir. Üstelik tasarımsal olarak son derece dikkat çeken ürünün resmi satış fiyatı ise 3,699 TL.

3.      Apple Watch Nike SE Akıllı Saat (44 mm)

akilli saat onerileri 321

Akıllı saat inceleme 2021 listesine aldık. Zira Apple Watch SE isimli ürün hem donanımsal hem de tasarımsal olarak oldukça büyüleyici. Son derece büyük bir retina ekrana sahip olan bu ürünün içerisinde ise birçok sensör bulunuyor. Kullanıcılar, akıllı saatin içerisinde yer alan sensörler sayesinde sağlıklarını an ve an takip edebiliyor.

Tüm bunların yanı sıra akıllı saat kullanıcıları, cihazlarını kullanarak arama yapabilmektedir. Ayrıca mesajlarını görebilir ve Apple Music arşivi sayesinde eğlenceli dakikalar geçirebilmektedir. Gelişmiş özelliklere sahip olan bu cihazın resmi satış fiyatı ise 2,949 TL.

4.      Samsung Galaxy Watch 3 (45 mm)

akilli saat onerileri furkanbastan morlevha

Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri ile göz kamaştırmaktadır. Son derece zarif ve bir o kadar da şık bir tasarıma sahiptir. Ayrıca kullanıcıların karşısına 340 mAh büyüklüğünde batarya kapasitesi ile geliyor. Cihaz içerisinde yer alan oldukça büyük batarya kapasitesi sayesinde kullanıcılar, bu ürünü gün boyu sorunsuz bir şekilde kullanabilmektedir.

Ayrıca akıllı saat içerisinde yer alan sensörler sayesinde kullanıcılar sağlıklarını da takip edebiliyor. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ve donanımsa olarak oldukça iddialı bir konumda yer alan akıllı saatin resmi satış fiyatı ise 2,349 TL.

5.      Huawei Watch GT 2 Pro  Akıllı Saat (46 mm)

akulli saat oneriler morlevha

En iyi akıllı saat 2021 listesinde de bulunan Huawei Watch GT 2 Pro, fiyat performans ilişkisi bakımından kullanıcıları oldukça mutlu ediyor. Klasik bir tasarıma sahiptir. Üstelik kullanıcıların karşısına 455 mAh büyüklüğünde bir batarya kapasitesi ile geliyor. Ayrıca 1,3 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olan akıllı saat içerisinde 100’ den fazla spor modu da bulunmaktadır.

Tüm bunların yanında stres ve uyku takibi de yapabilmektedir. Aynı zamanda bu ürün, sağlık sisteminizi 24 saat boyunca izleyebiliyor. Fakat akıllı saatin resmi satış fiyatı 2,189 TL belirtilmektedir.

6.      Oppo Watch Akıllı Saat (46 mm)

akilli saat onerileri morlevha

Akıllı saat önerisi listemizde yer alan Oppo Watch hem Android hem de İOS işletim sistemleriyle sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. 1,9 İnç büyüklüğünde devasa bir ekrana sahiptir. Fakat ürünün dahili depolama alanı ise 8 GB olarak açıklandı. Kullanıcılarına 21 günlük kesintisiz kullanım imkânı vaat etmektedir. Ayırca söz konusu ürünün batarya kapasitesi ise 420 mAh.

Donanımsal olarak oldukça iddalı bir konumda olan akıllı saat sayesinde kullanıcılar, sağlıklarını takip edebiliyor, mesajlarını görebiliyor ve aramalar gerçekleştirebiliyor. Oppo şirketinin geliştirdiği akıllı saatin resmi satış fiyatı ise 1,799 TL.

7.      Akıllı Sat Önerisi Listemizde Samsung Galaxy Watch Active 2 (44 mm) İsimli Üründe Bulunuyor

akilli saat onerileri morlevhaa 1

Samsung Galaxy Watch Active 2, fiyat performans ilişkisi bakımından kullanıcıları oldukça mutlu ediyor. Son derece sade bir tasarıma sahip olan bu ürün sayesinde kullanıcılar, tüm temel iletişim ihtiyaçlarını karşılayabiliyor ve sağlıklarını sensörler vasıtasıyla takip edebiliyor.

Tüm bunların yanı sıra IP68 ve 5ATM sertifikalarına da sahip olan bu ürün her türlü suya ve toza karşı oldukça dayanıklı durumda. Teknoloji marketlerinde satışa sunulan Samsung akıllı saatinin resmi satış fiyatı ise 1,699 TL.

8.      Alcatel MT40X Movetime Akıllı Çocuk Saati

akilli saat omnerileri morlevahabe

Akıllı saat önerisi listemizde Alcatel MT40X Movetime isimli üründe bulunmaktadır. 600 mAh Batarya kapasitesi ile göz kamaştırıyor. Fakat parantez açılması gerekirse çocuklar için özel olarak geliştirildi. Özel olarak geliştirilen söz konusu akıllı saat sayesinde aileler, çocuklarını an ve an takip edebiliyor. Teknoloji marketlerinde satışa sunulan bu özel saatin resmi satış fiyatı ise 1,299 TL.

9.      Huawei Watch Fit Stia-B09 Akıllı Saat

en iyi akilli saat

Huawei Watch Fit Stia-B09 isimli ürün, ucuz akıllı saat önerisi listesinde yer alıyor. Son derece zarif bir tasarıma sahiptir. Üstelik donanımsal olarak da kullanıcıları bir hayli mutlu etmektedir. Ayrıca bu ürünün, farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır.

1,64 İnç büyüklüğünde kare bir ekrana sahip olan Huawei Watch Fit Stia-B09 isimli ürün, kullanıcılarına 10 güne kadar kesintisiz bir kullanım imkânı vaat ediyor. Teknoloji marketlerinde satışa sunulan akıllı saatin resmi satış fiyatı ise 799 TL.

10.  Realme RMA207 Watch S Akıllı Saat

Akıllı saat önerisi listemizde yer alan Realme RMA207 Watch S isimli ürün, tasarımsal  olarak oldukça iddalı bir konumda. Son derece düşük bir fiyatlandırma politikası ile satışa sunulan akıllı saat hem Android hem de İOS işletim sistemleriyle sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra 390 mAh batarya kapasitesine sahiptir. Zira kullanıcılarına 15 güne kadar kullanım imkânı sunmaktadır. 100 Farklı kişileştirme seçeneğine de sahip olan akıllı saat, ayrıca 1,5m su direncine de dayanıklı. Temel özelliklere sahip olan bu ürünün resmi satış fiyatı ise 649 TL.

2021 Yılında kullanabileceğiniz en iyi akıllı saat önerisi listesini sizler için detaylı olarak yukarıda hazırladık. Sizlerde akıllı saat önerisi listemizi inceleyerek en doğru ürünü seçebilir ve hemen keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap