1. Ana Sayfa
  2. Fal Bakma

Online Fal Baktırma Sitesi | Alanında Profesyonel ve Uzman Yorumcular

Online Fal Baktırma Sitesi | Alanında Profesyonel ve Uzman Yorumcular
+ - 0

Fal baktırmak, bilindiği üzere geçmişten günümüze gelen kültürlerden biri. Bu kültür içerisinde birçok fal türünü de barındırıyor. Biliyorsunuz ki bulunduğumuz çağda giderek her şey hızla dijitalleşiyor. Yapmak istediğimiz birçok aktiviteyi internet ortamında gerçekleştirebilir hale geldik. Bugün size bahsedeceğim Fal Sepeti uygulaması sayesinde, fal baktırmak da artık bunlardan biri olacak.

Fal Sepeti Nedir?

Fal Sepeti, uzun yıllardır kullanıcılarına online ortamda fal baktırma deneyimi yaşatan bir uygulama ve aynı zamanda web sitesi. Evet, günümüzde birçok fal uygulaması mevcut fakat Fal Sepeti’ni diğerlerinden ayıran ve benim dikkatimi çeken en önemli özelliği sizleri gerçek yorumcularla buluşturuyor olması. Bu sayede aynı falı birden fazla kez okumak yerine her seferinde karşınızda gerçek bir yorumcu bulunduğunun farkındalığını yaşıyorsunuz. Fal baktırmak ve bunun gerçekten alanında uzman kişiler tarafından yapılmasını istediğinizde, artık bu işlem Fal Sepeti sayesinde bir uygulama uzağınızda bulunuyor.

Fal Bakmak İçin Alanında Uzman Yorumcular

Uygulama içerisinde birçok fal çeşidi yer alıyor. Bunlar; kahve falı, tarot falı, sufalı, katinafalı veyıldızname. İlgi alanınıza göre hangisi için bakım yaptırmak isterseniz onu seçebilirsiniz. Daha önce de bahsettiğim gibi Fal Sepeti sizleri online ortamda gerçek yorumcularla buluşturuyor. Bu sebeple fal bakımınız esnasında karşınızda bir muhatap bulabiliyorsunuz. Bu hem öncesinde hem de sonrasında olan bir durum. Fal baktırmadan önce 1000 kelimelik bir soru sorma hakkınız bulunuyor. Yani bakım yapacak olan yorumcunuza konu ile alakalı sorularınızı, özellikle üzerinde durulmasını istediğiniz bir yer varsa iletebilirsiniz. Sonrasından bahsetmemiz gerekirse; falınızı baktırdınız ve yorumunuz geldi. Eğer aklınıza takılan bir durum olursa fal sonrasında da aynı şekilde 1000 karakter bir soru gönderebilirsiniz.

Fal Baktırma Süreci Nasıl İşliyor?

Öncelikle uygulamaya üye olmanız gerekiyor elbette. Son derece basit ama şık bir arayüzü var. Sonrasında ise Fal Sepeti’nde fal baktırmak kredi sistemine dayanıyor. Banka veya kredi kartınız aracılığı ile sisteme istediğiniz miktarda kredi yükleyebiliyorsunuz. Her yorumcunun fal türleri için belirlediği kredi ücretleri değişkenlik gösterebiliyor.

Baktırmak istediğiniz fal türü belliyse sıra yorumcunuzu seçmekte. Eğer uygulamada yeniyseniz ve size tavsiye edilen bir yorumcu yoksa, o an online olan yorumcuların profilinde biraz gezinmeniz yeterli. Çünkü fal baktırdıktan sonra kullanıcılar yorumcuların profilini puanlayıp görüşlerini yorum olarak bırakabiliyorlar. Böylelikle siz de o yorum ve puanlardan yola çıkarak bir fikir edinebilirsiniz.

Fal Sepeti’nde baktırmak istediğiniz fal türüne göre yapmanız gereken birkaç adım bulunuyor. Bunları tamamladıktan sonra falınızı göndermeden önce yorumcunuza daha önce de bahsettiğimiz gibi soru sorma hakkına sahipsiniz. Yorumunuzun size hangi türde ulaşmasını istediğinizi de siz seçiyorsunuz. Yazılı, sesli veya telefonla sesli olarak üç farklı şekilde size dönüş sağlanıyor. Açıkçası sesli fallar daha iyi ve samimi hissettiriyor. Yorumunuzu okuduktan veya dinledikten sonra da aklınıza herhangi bir şey takılırsa tekrar sorunuzu yöneltebiliyorsunuz.

Açıklayıcı ve Samimi Yorumlar

Profillerdeki yorumlara ve yaşadığım deneyime bakılırsa Fal Sepeti’nde bulunan yorumcular gerçekten alanlarında uzman ve kullanıcılara özenle yaklaşıyor. Açıklayıcı ve son derece samimi yorumlar geliyor. Zaten fal baktırırken aradığımız en önemli özellik de bu değil mi? Kriterlerimizin en mühim olanı samimiyet ve detaylı yorumlar yapılması.

Fal Sepeti Blog

Bunun haricinde yani fal baktırma sürecinin dışında bahsetmek istediğimiz bir diğer konu ise Fal Sepeti’nin blog sayfası. Açıkçası web sitesi üzerinden ilgilenenler ve merak edenler için son derece faydalı bilgiler verilmekte. Astroloji, fallar, burçlar ve daha birçok konu ile ilgili blog yazıları yayımlanıyor. Orayı da ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Yazı Kaynakları
Fal Sepeti

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap