1. Ana Sayfa
  2. Fal Bakma
Trendlerdeki Yazı

En İyi Ücretsiz Fal Uygulamaları | Tarot Falı Baktırabileceğiniz 5 İyi Program!

En İyi Ücretsiz Fal Uygulamaları | Tarot Falı Baktırabileceğiniz 5 İyi Program!
En iyi ücretsiz fal uygulamaları
+ - 0

En iyi ücretsiz fal uygulamaları arasından seçim yaparak, günlük Tarot falınıza bakmak ister misiniz? Batı ülkelerinde en çok bakılan fallardan birisi olan Tarot, ülkemizde de büyük önem kazandı. Günümüzde birçok insan geleceği ile ilgili kehanet yöntemlerine başvurmaktadır.

Bunlardan bir tanesi olan Tarot ise, kartlarla bakılan doğru bakıldığında önemli ipuçları edinebileceğiniz fallar arasında yer almaktadır. Peki, bulunduğunuz her yerden tarot falı bakabileceğiniz en iyi fal uygulaması hangisi?

5 Farklı En İyi Ücretsiz Fal Uygulamaları

2 16
En iyi ücretsiz fal uygulamaları

Bir kart falı olarak bilinen Tarot, birbirinden farklı açılımlarla bakılabilecektir. Her açılımın bakılış amacı farklı olsa da bu fal, geleceğe ve geçmişe dair önemli bilgiler verebilecektir. Genellikle alanında tecrübeli ve bilgili kişiler tarafından bakılması önerilen Tarot, bazı uygulamalar aracılığıyla da bakılabilir. Yazımızda en iyi ücretsiz fal uygulamaları hangileri bunlara yer vereceğiz.

1- Falcıhane

3 17
En iyi ücretsiz fal uygulamaları

Kahve falı, Tarot falı, günlük burç yorumları konusunda bilgi alabileceğiniz Falcıhane, oldukça olumlu geri dönüşler almaktadır. Falları sesli olarak yorumlama özelliği bulunan bu platformda, Tarot falının pek çok açılımı yer almaktadır. Bu uygulamada birden fazla falcı seçeneği bulunmaktadır.

Kişi bu falcılar arasından seçimini yaptıktan sonra, istediği açılımı talep ederek fal baktırabilecektir. Fal sonuçlandıktan sonra sesli olarak fal talep eden kişiye dinletilmektedir. En iyi ücretsiz fal uygulamaları arasında yer alan bu programda bakılan falların büyük ölçüde doğru çıktığı belirtilmektedir.

2- Fal Diyarı

4 15
En iyi ücretsiz fal uygulamaları

Fal diyarı da online fal baktırabileceğiniz siteler arasındadır. 3 milyonu aşkın kullanıcı kitlesi bulunan bu platformda 17 farklı kahve türü yer almaktadır. Bu kahve türleri arasında yer alan Tarot falının ise 4 farklı açılım seçeneği bulunmaktadır.

Ayrıca fal baktırmak isteyen kişiler 5 farklı falcı arasından seçimini yaparak, Tarot falı baktırabilecektir. Fal diyarı platformu üzerinden bakılan 17 fal türü, genellikle olumlu geri bildirimler almıştır. Bu kapsamda sitenin doğru sonuçlar almanızı sağlayabileceğini söylemek mümkündür.

3- Efsun Abla

5 12
En iyi ücretsiz fal uygulamaları

IOS ve Android cihazlarda uygulaması bulunan Efsun Abla, aslında ücretli bir uygulamadır. Ancak sitede her gün baktıracağınız ilk 5 fal ücretsizdir. Bu nedenle rahatlıkla tercih edilebilecek bir uygulamadır. Efsun Abla uygulamasında Tarot falı, kahve falı, yıldız haritası ya da Katina falı gibi fal içerikleri yer almaktadır.

Uygulamada yer alan Ebru Abla iş ve para, Gülizar abla ise aşk hayatını yorumlama konusunda uzmandır. Milyonlarca kullanıcının müdavimi olduğu bu uygulama tarot falında da birden fazla seçenek sunmaktadır. Bu kapsamda 7’li kart, 10’lu kart, 3’lü ya da tekli kart falı açılımları baktırabilmeniz mümkündür.

4- Telve

6 11
En iyi ücretsiz fal uygulamaları

En iyi ücretsiz fal uygulamaları arasında yer alan Telve, sihirli küresi ile tanınmaktadır. Belirli popülarite elde etmeyi başarmış bir platformda, 5 farklı fal bakılmaktadır. Bunlar Katina, Yüz, Melek Tarot ve kahve fal türleridir.  Her bir fal türünde, farklı falcı seçenekleri yer almaktadır.

Tamamen ücretsiz fal baktır yöntemlerinden biri olan Telve uygulamasının 1 milyon kullanıcısı bulunmaktadır. Kullanıcıların büyük bir kısmı, fal baktırıldığında verilen ipuçlarının hemen hepsinin çıktığını ifade etmektedir.

5- Şehrazat

En iyi ücretsiz fal uygulamaları
En iyi ücretsiz fal uygulamaları

En iyi ücretsiz fal uygulamaları içerisinde yer alan Şehrazat, heyecan verici platformlardan biridir. Android ve IOS cihazlarla uyumlu olan Şehrazat uygulamasında sevilen falcılara mesaj yoluyla ulaşılabilmektedir.

Uygulamada yalnızca Tarot değil, Katina ve kahve falı seçenekleri de yer almaktadır. Burç yorumlarınızı da okuyabileceğiniz fal uygulaması Şehrazat, 1 milyonu aşkın aktif kullanıcı sayısına sahiptir. Kullanıcılar, uygulamanın çok heyecan verici olduğunu ve büyük ölçüde doğru çıktığını belirtmektedir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap