1. Ana Sayfa
  2. Fal Bakma

En İyi Falcılar Listesi-Türkiye’nin En İyi Falcıları Kimler?

En İyi Falcılar Listesi-Türkiye’nin En İyi Falcıları Kimler?
+ - 0

En iyi falcılar listesi… Bu yalnızca bize mi özgü bir durum olduğunu bilemesek de, milletçe fal konusuna bir hayli meraklı olduğumuz bir gerçek. Büyük bir kısmımız ise kahveyi keyif almanın çok daha ötesinde, tamamen fal baktırmak için içiyoruz. Kahve falına inanırsınız, inanmazsınız bunu bilemeyiz belki ama dinleme kısmının çok eğlenceli olduğunun garantisini verebiliriz.

Her Şeyi Bilen Falcılar 2021

en iyi falcilar 1

Gelebilecek tüm tepkileri göze aldınız, duyabileceğiniz en iyi ya da en kötü cümlelere de hazırlıklısınız. Ancak bir eksiğiniz var ve kime fal baktırmaya gideceğiniz konusunda tereddütlüsünüz. Bu noktada tam olarak biz devreye girdik ve sizin için en iyi falcılar ve bulunduğu kafelerin listesini oluşturduk.

Listede bulunan falcıların büyük bir kısmı, İstanbul’da ikamet ediyor. Eğer yolunuz İstanbul’a düşerse, mutlaka hayatınıza dair önemli ipuçları alabilmek için bu falcılara gitmenizi öneririz. Haydi o zaman, başlayalım!

“Telefon için en iyi fal uygulamaları nelerdir?” Tıklayın

1- Symbol Kafe

en iyi falcilar 2

İstanbul’un en işlek yerlerinden biri olan Taksim’de bulunan Symbol kafe, fal konusunda büyük ün yapmış bir mekan olarak ön plana çıkıyor. Nefis krepleri ve her şeyi bilen falcı arkadaşları sayesinde, mekanın ilerleyen dönemlerde daha popüler olacağı yadsınamaz bir gerçek!

Kafe fal konusunda o kadar yoğun ki, fal baktırmak için uzun bir süre beklemeniz gerekebiliyor. Bu beklemeyi sona erdirmek isterseniz de önden randevu alarak, randevu saatinizde fal baktırabiliyorsunuz. Kafede bir tane değil, birden fazla falcı bulunuyor. Müşteriler ise falcıların tamamından memnun kaldığını ve en iyi falcılar arasında yer almaya aday olduklarını ifade ediyor.

2- Melekler Kahvesi

en iyi falcilar 3

En iyi falcılar İstanbul Beyoğlu ilçesinde yer alan Melekler Kahvesi, farklı bir ortam oluşu ile dikkat çekiyor. Bu kafe tamamen fal üzerine kurulmuş oldukça mistik bir havaya sahip olması ile müşterileri kendisine çekmeyi başarabiliyor.

Randevu sistemi ile çalışan bu kahve, rezervasyonunun yoğun olmadığı dönemlerde randevusuz olarak da hizmet verebiliyor. Leziz kahveleri ve eşsiz sunumları ile takdir toplayan kafenin, falcıları ise tüm müşterileri hayrete düşürüyor. En iyi falcılar arasında gösterilen bu kişiler söylenenlere göre en gizli detaylar hakkında bile büyük ipuçları verebiliyorlar.

3- Mila Kafe

en iyi falcilar 4

En iyi falcılar Kadıköy ilçesinde yer alan Mila kafe küçük ve sıcak bir ortam olması sebebiyle müşterilerin beğenisini kazanıyor. Enerjisi oldukça yüksek olan bu kafede birkaç kişilik falcı ekibi yer alıyor. Bu ekip randevu alan ya da randevusu bulunmayan herkesi kafeye kabul edip, fallarına bakıyor. Falın sonunda ise müşterileri büyük bir şok altında bırakıyorlar.

4- Majestic Kafe

en iyi falcilar 5

En iyi falcılar 2021 listesinde yer alan bir diğer kafe ise Majestic. Kafe Taksim’in göbeğinde bulunmaktadır. Zira doluluğuyla tanınmaktadır. Üstelik bir kaç kişilik kadrosu vardır . Müşteriler dilediği falcılar içerisinden seçim yaparak, önceden randevu oluşturabiliyor.

Dilerse hiçbir randevu oluşturmadan, kafenin müsaitlik durumuna göre en boş falcıyı da tercih edebiliyorlar. Özellikle bu kafede öne çıkan önemli isimlerden birisi Hakan isimli falcı arkadaş. Geleceği gören falcı isimleri arasında bulunan ve gelecek hakkında önemli ipuçları veren Hakan, hemen her gün birçok insana ‘’Yok artık’’ dedirtiyor.

5- Angel’s Kafe

en iyi falcilar 6

En iyi falcılar ücretsiz olarak hizmet vermese de makul fiyatlarla müşterileri memnun edebiliyorlar. Angel’s kafede onlardan bir tanesi konumunda. İstanbul Kadıköy ilçesinde yer alan kafe, farklı bir tasarıma ev sahipliği yapması ile her yıl milyonlarca misafir kabul ediyor. Tamamen fal konsepti ile tasarlanmıştır. Ayrıca dilediğiniz fal çeşitleri arasında seçim yaparak, hayatınız noktasında yol gösterici bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Bunun yanında hemen her fal çeşidinde müşteriye en uygun fiyatlar sunuluyor.

6- Turuncu Fal Kahve

en iyi falcilar 7

Ankara’da en iyi falcılar bulunan bir mekan arayışındaysanız, Turuncu fal kafe tam size göre olabilir. Ankara’nın en eski fal kafelerinden biri olan bu mekanda, çok sayıda falcı çalışmaktadır. Özellikle Funda isimli falcının oldukça geçmiş ve geleceğe dair bilgi verme konusunda son derece başarılı olduğu, müşteriler tarafından doğrulanmaktadır.

Kafe tamamen randevulu şekilde hizmet vermektedir. Randevusuz şekilde uzun saatler bekleseniz de sonuç alamayabilirsiniz. Bu nedenle boş çıkmamak adına mutlaka ve mutlaka randevu almanızı öneririz. Bunun yanı sıra en iyi falcılar bulunan kafe yalnızca kahve falında değil, tarot, katina, melekler, iskambil gibi birçok fal çeşidi hizmeti sunabiliyor.

7- Eflatun Kafe

en iyi falcialr 8

En iyi falcılar İzmir ili içinde elbette falcı seçeneklerimiz bulunuyor. Eflatun kafe sıcak ve samimi bir ortama sahip olması ile dikkat çekiyor. Yaz konsepti ile insanın içini ısıtan bu kafede kahve falı ve tarot falı bakılıyor. Birden fazla falcı seçeneği bulunsa da Bayram adlı falcının diğerlerinden bir adım önde olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Randevu usulü çalışan kafede, randevu boşluğu bulunduğu takdirde randevusuz kişilere de fal hizmeti sunulabiliyor. Oldukça uygun fiyat tarifesi bulunmaktadır. Öte yandan geleceği gören falcı çalışanlar kararsızlık yaşadığınız hemen her konuda size yol göstermektedir. Ayrıca hayatınızı şekillendirmenize de vesile olmaktadır.

8- Telvecem Kafe

en iyi falcilar 8

En iyi falcılar arasında bulunan Telvecem kafe, online olarak da hizmet sunmaktadır. Ayrıca bu farklılık bir mekan olarak ön plana çıkartmakta. İzmir’in Alsancak ilçesinde bulunmaktadır. Alsancak’ın göbeğinde yer alan kafenin kendisine ait özel bir sitesi de bulunuyor. Bu siteye giren kişiler online falcılardan birisini seçme hakkına da sahip. Aynı zamanda kahve ya da başka fal çeşitlerinin yorumlanması talebinde bulunabiliyorlar.

Dilerseniz, direkt kafesine giderek istediğiniz falcının kahve falınızı yorumlanmasını isteyebiliyorsunuz. Zira uygun fiyatlar üzerinden fal hizmeti alabileceğiniz bir yer. Telvecem kafe de randevu sistemi ile falınızı yorumluyor. Sizler için bu mekanı deneyimleyen kişilerin yorumları inceledik. Kişiler, online ortamda Ecem’in, mekanda ise Aysun adlı en iyi falcılar arasında olduğu söylenmektedir. Zira deneyimcilerin çok memnun olduğu bilinmektedir.

9- Falcı Miraç

en iyi falcilar falci mirac

En iyi falcılar İnstagram hesabı arayışındaysanız Miraç adlı falcı, aradığınız kişi olabilir. Pek çok fal çeşidini bakmakta usta olduğu bilinmektedir. Ayrıca İnstagram üzerinde 160 bini aşkın takipçi kitlesi bulunuyor. Falcı ilk etapta her biri kişiye ücretsiz olarak fal bakabiliyor.

Sonrasında ise kahve, tarot ya da benzer fallar için belirli bir ücret talep ediyor. Fal yorumunu dilerseniz yazarak, dilerseniz sesli ya da görüntülü konuşma şeklinde yapabiliyor. Sistem üzerinde Whatsapp numara paylaşımında bulunan Falcı Miraç, müdavimi olan binlerce müşteri kitlesine sahip. Bu yönüyle adını başarılı falcılar listesine yazdırmayı başarmıştır.

10- Falcı Pırıl

en iyi falcilar falci piril

İnstagram üzerinde ün yapmış bir diğer falcı ise Pırıl isminde genç ve dinamik bir kız. Üstelik yaklaşık 10 bin takipçi kitlesine sahiptir. Aynı zamanda katina falı, aşk falı, yıldızname ve tarot falı bakabiliyor. Pırıl’a fal baktırmak isteyen kişiler bu platformdan mesaj yoluyla falcıya ulaşarak randevu talebinde bulunabilecektir.

Randevu almanız halinde görüntülü, yazışma ya da benzeri şekillerde dilediğiniz falı baktırabilirsiniz. Bu falcıya fal baktıran birçok insan, falcının kişilerin hayatı hakkında önemli bilgiler verdiğini savunuyor. Falcı Pırıl son derece uygun fiyatlara fal baktığı bilinmektedir. Söylenenlere göre fal severlerin tamamı ücret problemi yaşamamaktadır. Zira geleceğiniz hakkında ipuçları alabilme imkanı açısından harika bir yer.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap