İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Fal Bakma
Trendlerdeki Yazı

En İyi Fal Uygulamaları -En İyi Fal Uygulaması Hangisi 2022 Listesi

En İyi Fal Uygulamaları -En İyi Fal Uygulaması Hangisi 2022 Listesi
+ - 0

En iyi fal uygulamaları, telefonunuzun yanına olduğu her an size keyifli bir fal arkadaşı olabilecektir. Geçmişten günümüze dek bozulmadan kalabilen fal kültürü geçmiş ve gelecek hakkında önemli ipuçları veren bir kehanet sistemidir. Özellikle kahve kültürü artık bir kehanet olmaktan çıkmış, hayatımızın olmazsa olmaz aktivitelerinden biridir.

En İyi Fal Uygulaması Hangisi 2022

en iyi fal uygulamaları

Arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizde bir yerlerde oturdunuz ve keyif kahvesi içiyorsunuz. Eğlencesine kahvenizi kapattınız ve olmasını istediğiniz bir dileği dilediniz. Peki ya sonra? Muhtemelen bir falcı bulunmadığı için kapattığınız fincanınız açılmadan öyle kalacak. İşte tam olarak bu noktada imdadınıza en iyi fal uygulaması hangisi 2022 sorusu devreye giriyor. Seçeceğiniz bir uygulama sayesinde, bulunduğunuz her ortamda falınıza bakabilir, ilginç ve eğlenceli bilgilere ulaşabilirsiniz.

“Fal Çeşitleri Nelerdir | En İyi Sonuç Veren Fal Hangisidir?” yazımızı okudunuz mu? tıklayın.

1-Fal Sepeti

fal sepeti

En iyi fal uygulamalarından biri olan Fal Sepeti, online olarak gerçek yorumcular ile kullanıcılarını buluşturuyor. Bu yönü ile birçok benzer fal uygulamasından bir adım daha öne geçen Fal Sepeti, on yılı aşkın süredir kullanıcılarına hizmet vermekte. Fal Sepeti, hem uygulama hem de web sitesi olarak ulaşabileceğiniz bir platform. Alanında uzman gerçek yorumcularla sizi online ortamda buluşturan uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Fal Sepeti’nin içerisinde kahve falı, su falı, tarot falı, yıldızname ve katina falı olarak beş farklı tür yer alıyor. Uygulama, kredi veya banka kartınız aracılığı ile satın alabileceğiniz kredi sistemi ile çalışıyor. Son 30 gün içerisinde satın aldığınız kredi miktarına göre farklı üyelik kategorilerinde yer alabilirsiniz.

Örneğin, VIP üyelik statüsündeyseniz alınan kredilerin %20’si hediye olarak size dönüyor. Uygulama içerisinde kullanıcı memnuniyeti çok önemli. Bu sebeple de yorumcularını büyük bir özen ve titizlik ile seçen Fal Sepeti, gönderdiğiniz fal yorumunu size ses kaydı, yazılı ve telefonda sesli olarak üç farklı şekilde iletiyor.

2- Kaave

en iyi fal uygulamalari2

En iyi fal uygulamaları arasında yer alan Kaave uygulaması, oldukça uzun bir süredir aktif olarak kullanılıyor. Fal severlerin büyük bir kısmı etkili sonuçlar aldığına inanmaktadır. Ayrıca çok popüler olan bu uygulama hem Türkçe hem İngilizce olarak hizmet vermektedir. Uygulama içerisinde 4 farklı karakter bulunmaktadır.

Öte yandan baktırmak istediğiniz falı istediğiniz karaktere baktırabiliyorsunuz. Bu karakterler Sade, Falcı Bacı, Melek Abla ve Jasmine’dir. Ancak her karakter ücretsiz değildir. Kredi yüklemeniz gerekecektir. Dolayısıyla bireylerin krediye sahip olabilmek için uygulamaya para aktarması gerekiyor. Fal uygulamalarında seçim yaptıktan sonra, fincanınızın ve tabağınızın birden fazla fotoğrafını çekip atmanız istiyor. Fotoğrafı çektikten sonra, yaklaşık 30 dakika sonra fincan yorumunuz size gönderiliyor.

3- Faladdin

en iyi fal uygulamalari3

Faladdin uygulaması da en iyi fal uygulamaları ücretsiz olarak indirilebilen platformlardan bir tanesidir. Kaave uygulaması ile benzerlik gösteren Faladdin, aslında aynı mantıkla çalışıyor. Fala severlerin büyük talep gösterdiği bilinmektedir. Ancak bu uygulama tamamen ücretsiz değildir. Ücretli kategoriler de bulunmaktadır.

Ücretliler için ise kredi yüklemesi yapılması gerekiyor. Kullanıcılar kahvesini içtikten sonra 3 tane fincan fotoğrafı, bir tane ise tabağın fotoğrafını çekip merkeze iletiyor. Üstelik fotoğraf gönderimi sırasında hangi konuda bilgi almak istediğinizi de seçebiliyorsunuz. Merkezden kısa süre içerisinde yorumlanan falınız sizlere gönderiliyor. Eğlenceli bir uygulama olduğu bilinen Faladdin 25 milyon kişi tarafından indirilmişken, aylık kullanıcı sayısı 8 milyona kadar ulaşıyor. Uygulamanın Türkçe’den farklı olarak İngilizce dil desteği de bulunmaktadır.

4- Fal Diyarı

en iyi fal uygulamalari4

En iyi fal uygulamaları arasında gösterebileceğimiz Fal diyarı, diğer iki uygulamadan daha farklı bir platform olarak öne çıkmaktadır. Fal diyarında kahve falından farklı olarak tarot falı ve yıldızname falı da baktırılabilecektir. Uygulama indirildikten sonra diğer uygulamalar gibi standart bir şekilde çalışmaktadır.

Kredili bir sistemi bulunan uygulama size bir miktar hediye kredi veriyor. Hediye krediler bittikten sonra ise yeni kredi yüklemesi yapmadan, fal baktırabilmeniz mümkün olmayacaktır. Fal diyarı mobil mağazalardan ücretsiz indirilmektedir.Öte yandan Apple ve Android sürümleri de bulunmaktadır.

5- Hürrem ile Kahve Falı

en iyi fal uygulamalari 5

Standart en iyi fal uygulamaları arasından seçim yapmak istemiyorsanız, bu uygulama tam olarak size göre olacaktır. Hürrem ile kahve falı, Android ve IOS mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilir. En iyi fal uygulaması ücretsiz olarak kullanılabilmesinin yanı sıra, fotoğraf çekip atmadan fal bakılabilmesini mümkün kılıyor.

Öncelikle uygulamayı cihazınıza indirmeniz gerekiyor. Daha sonra Hürrem’den sade, orta ya da şekerli kahve seçmeniz isteniyor. Rastgele bir seçim yaptıktan sonra uygulama sizi biraz bekletiyor ve sonrasında yorumlanacak fincanı ekrana getiriyor. Uygulama sonrasında falınızı sırasıyla yorumlayarak size geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek hakkında önemli ipuçları veriyor.

Kullanış açısından diğerlerinden ayrılan Hürrem ile kahve falı üstelik tamamen ücretsiz. Zira kahve içmeyi sevmeseniz bile türlü fal konuları ile ilginizi çekecektir. Üstelik uygulamadan memnun kalan kişi sayısı ise bir hayli fazla!

6- Efsun Abla

en iyi fal uygulamalari 6

Efsun abla diğer uygulamalara nazaran daha yeni bir uygulama olarak tanınıyor. En iyi fal uygulamaları arasında bulunan Efsun abla, tasarım olarak Kaave uygulamasını andırıyor. Uygulamayı kullandığınızda günde 1 kez ücretsiz fal baktırabilme şansınız bulunuyor. Ancak ikinci kez baktırmak isterseniz, yüklediğiniz kredi üzerinden baktırabiliyorsunuz.

Bu nedenle uygulamanın ücretli olduğunu söyleyebiliriz. Ancak Apple ya da IOS cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilebiliyor. Efsun abla uygulamasını indirdiğinizde kahve falından farklı olarak, oldukça popüler olan Melek kartları ile fal baktırabiliyorsunuz. Efsun abla uzun ve ayrıntılı yorumlar yapıyor oluşu ile dikkat çekiyor. Kullanıcıların büyük bir kısmı ise söylenen pek çok şeyin doğru olduğunu iddia ediyor.

7- Telve

en iyi fal uygulamalari 7

En iyi fal uygulamaları listesinde yer alan Telve, ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Üstelik bu uygulamayı kullananlar yalnızca kahve uygulamasını değil yüz, el, tarot, Melek kartları gibi alternatif seçimlerde yapabiliyor. Tüm bunlardan birini seçtikleri takdirde birçok kişi arasından yorumcu da seçebiliyorlar. Standart uygulamalar gibi fotoğraf göndererek baktırabileceğiniz bu uygulamada falın yorumunun gelmesini beklerken, günlük burçları okuma ve eğlenceli testler çözebilme imkanı bulabiliyorsunuz.

8- Guru Fal

en iyi fal uygulamalari 8

En iyi fal uygulamaları listesinin eğlenceli platformlarından biri olan Guru fal, online randevu sistemi ile çalışmaktadır. Ücretsiz olarak indirilebilen bu uygulamada fal, belirli bir ücret karşılığında bakılabiliyor. Uygulama üzerinden fal baktırmak istiyorsanız, öncelikle sizin için uygun olan tarif ve saatte fal randevusu almanız gerekiyor.

Daha sonra randevunuzun geldiği saat ve tarihte uygulamayı kullanarak görüntülü bir arama yapıyorsunuz. Görüntülü konuşma üzerinizden falcınız sizin falınıza bakarken, sizin ise ona türlü sorular sorabilmeniz mümkün oluyor. Guru fal uygulaması hem IOS hem de Android uygulamalar tarafından destekleniyor.

9- Derya Abla

en iyi fal uygulamalari 9

En iyi fal uygulamaları içerisinde bulunan Derya abla IOS ve Android kullanıcılar tarafından tasarlanmış. Uygulama için ister kendinizinkini isterseniz sevdiğiniz birinin fincanını çekip atabiliyorsunuz. Günlük bir kez ücretsiz fal hakkınızın bulunduğu Derya ablada dilerseniz, ücretli olarak özel kahve falı da baktırabiliyorsunuz.

Özel kahve falı baktırdığınızda, yorumcu ile sesli görüşme yapabiliyorsunuz. Bu sayede aklınıza takılan tüm soruları sorarak, yorumcudan yanıtını alabiliyorsunuz. Derya ablayı indirdiğinizde yalnızca kahve falı değil iskambil, tarot, Yıldızname ve rüya yorumları da baktırabiliyorsunuz. En çok indirilen uygulamalar arasında yer alan Derya abla, milyonlarca kullanıcıya fal hizmeti sunabiliyor.

10- Kısmetim

en iyi fal uygulamalari 10

En iyi fal uygulaması hangisi denildiğinde verilebilecek bir diğer platform Kısmetim olacaktır. Kahvenizi içtikten sonra fotoğrafını iletebileceğiniz uygulama, çok kısa bir süre içerisinde size yanıtını gönderecektir. Kısmetim uygulaması tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmesi ile ön plana çıkıyor. Kullanıcılar dilerse uygulama üzerinden tarot falı da baktırabilecektir.

11- Falcıhane

en iyi fal uygulamalari 11

En iyi fal uygulaması 2022 seçeneklerinden biri olan Falcıhane, sesli fal özelliğini fal severlerle buluşturuyor. Kahve fotoğrafını gösterdiğinizde uygulama size hem sesli he de yazılı olarak fal yorumunda bulunabilecektir. İsabetli ve hızlı yorumlama özelliği bulunan Falcıhane, keyifli zaman geçirebilmeniz açısından iyi bir tercih olabilir. Zira ücretsiz olarak kullanılabilen uygulama IOS ve Android cihazlar tarafından kullanılabilecektir.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap