1. Ana Sayfa
  2. Fal Bakma
Trendlerdeki Yazı

Durugörü Falı Nedir | Durugörü Falı Nasıl Bakılır?

Durugörü Falı Nedir | Durugörü Falı Nasıl Bakılır?
+ - 0

Durugörü falı, farklı bir fal türü oluşu ile son günlerde bir hayli dikkat çekiyor. Fal kültürü bir hayli geniş olan ülkemizde, birbirinden farklı isimde fal içeriğine ulaşmak mümkündür. Altıncı his ile bağdaştırılan bu fal türü, etkili bakıldığında karşısındaki kişiyi adeta hayrete düşürüyor. Ancak bu fala bakılırken de olabildiğince, dikkatli davranmak gerekiyor.

Yazımızda Durugörü’nün ne olduğuna ve nasıl bakıldığına yer vereceğiz. Yine de bir başka fal çeşitlerine bak isterseniz ve burçlar hakkındaki yorumları da merak ederseniz yazılardaki linklerden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Durugörü falı

Durugörü Falı Ne Demek?

Durugörü’nün aslında fal olduğunu kesin ve net bir şekilde dile getirmek mümkün değildir. Çünkü bu fal türü bir nesne, kişi ya da fiziksel olay olmaksızın duyusal algılama yöntemini kullanılır. Ve bu yöntem doğrultusunda bilgi edinmeyi amaç edinir.

Bu sebeple Durugörü’de hiçbir araç kullanmaksızın yorumlama yöntemi benimsenebilir. Bu fal paranormal ve psişik yeteneklerine ilişkin olarak bilimsel kanıtlarla desteklenememiştir. Ancak olumlu sonuçların alınması Durugörü’ye güvenin her geçen gün artmasına neden olmuştur.

Durugörü falı

1- Durugörü Nedir? Durugörü Belirtileri Neler?

Peki Durugörü nedir, ilk kez kim tarafından bulunmuştur? Durugörü falı, ilk kez 1784 yılında Victor Race tarafından bakılmıştır. Bu kişi bu yöntemi kullanarak adeta transa geçmiştir. Bu doğrultuda kişilik değişikliğine uğrayarak, akıcı ve anlaşılır bir şekilde kişilerin hastalıkları ve sorunlarına çare olmuştur.

Race, uzun yıllar hastalıkların teşhis ve reçetelerini vermeyi üstlenmiştir. Fala baktırmak isteyen birçok kişi kendisinin fal bakıp bakamayacağını bilmek istemektedir. Kişi kendisi fal bakıp bakamayacağına Durugörü belirtileri doğrultusunda karar verebilecektir.

Durugörü gücüne sahip olduğu düşünülen kişilerin sezgileri güçlüdür. Bir duvarın arkasını görebilme, bir yerin görüntüsünü zihninde tutabilme ve uzaktaki sesleri duyabilme özellikleri vardır. Bu güce sahip olan kişiler adeta hayalperesttir. Birçok konu ile ilgili varsayımlarının gerçek olduğunu görebilmek mümkündür.

Canlı ve gerçekçi rüyalar görmektedir. Birbirleri ile uyumlu olan şeyleri kolayca ayırt edebilirler. Bunun yanı sıra insanların auraları hakkında kapsamlı yorumlar yapabileceklerdir.

Durugörü falı

2- Durugörü Falı Nasıl Bakılır?

Durugörü falı konusunda kapsamlı bilgilere yer verdikten sonra nasıl bakılır konusuna da değinilmelidir. Durugörü’ye bakmak için öncelikle fal bakılacak kişiden bilgileri istenir. Sonrasında yeteneği olan kişinin yaklaşık 45 dakikalık bir transa geçmesi gerekecektir.

Bu süreçte gördüğü her şeyi kağıda aktarması istenir. Kağıda aktardığı sembollerin anlamı neyse bu doğrultuda oluşabilecekler yorumlanır. Bu fala bakacak kişi aklına takılan her sorunun cevabını falına baktığı kişide arar. Her sonuç doğrultusunda kişinin yeniden transa girmesi gerekebilir.

Durugörü falı

3- Durugörü Falı Günah mı?

Durugörü falı bakmak ve baktırmak günah mı denildiğinde yine kesin bir bilgi aktarımı söz konusu olmayacaktır. Dinimizce fal bakmak günah denilse de , bu durum inanışa bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Fala inanmayarak keyfi baktırıldığında herhangi bir günahın bulunmadığını söyleyen dini adamların sayısı da bir hayli fazladır. Bu nedenle duru görü falına baktırmanın günah olup olmadığı arafta kalmıştır.

Durugörü falı
Durugörü falı

4- Durugörü Falı Baktıranlar Ne Diyor?

Durugörü falı baktıranlar, çoğunlukla bu faldan çok etkilendiklerini ifade etmektedir. Şaşırtıcı sonuçlar çıkardığı bilinen Durugörü falı geleceğe dair önemli detaylara ulaşılmasını sağlayabilecektir.

5- Ücretsiz Bakan Yerler Nereler?

Günümüzde ücretli ya da ücretsiz Durugörü falı bakan yerler bulunduğu bilinmektedir. Ayrıca online birçok platform üzerinde de Durugörü’ye bakılabilmektedir. Binnaz abla adıyla bilinen fal platformu bu fala bakan siteler arasındadır. Bu sitede fal baktıran birçok insan, falların çıktığı yönünde pozitif geribildirimde bulunmaktadır.

Durugörü falı
Durugörü falı

Ben Demiştim uygulaması da bu fala baktırmak için tercih edilebilecek online kanallar arasındadır. Google Play ve Apple Store uygulamasından indirebileceğiniz bu uygulama, oldukça cüzi ücretlere tabiidir. Bu uygulamayı kullananların büyük çoğunluğu ise geleceğe dair önemli bilgiler elde ettiklerini savunmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap