İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Gündem
Trendlerdeki Yazı

Bazooka Votka Nedir? | 1 Çeşidi Mi Var ve Alkol Oranı Nedir?

Bazooka Votka

Bazooka Votka Nedir? | 1 Çeşidi Mi Var ve Alkol Oranı Nedir?
+ - 0

Bazooka Votka, stresli ortamlardan uzak kalmak ve gerginliği azaltmak adına muhteşem bir içkidir. Aynı zamanda eğlenmek ve heyecan gibi duygusal durumları sindirmek amaçlı birçok kişinin başvurduğu çeşitli yöntemlerden bir tanesidir.

Duygusal karmaşıklığı bu tarzdaki yöntemler ile atan kişiler alkol kullanmaya oldukça ihtiyaç duymaktadır. Alkol kullanımı, dünyanın pek çok yerinde normal karşılanmakla beraber insanları rahatlatan bir içecek olması ile ilgi çekici bulunmaktadır.

2 20
bazooka votka

Sağlığa zarar veren çok etken vardır fakat alkol sağlığa zararlı olsa dahi idareli bir kullanım ile beraber güzel vakit geçirilmesini sağlayabilmekte. Çoğu eğlence sektörüne ve heyecan arayan, duygusal anlar yaşayan kişilere ve kutlamalara alkol eşlik etmektedir.

Tarihçesi

Türkiye’de ve dünyada alkol tüketimi en çok kullanılan özel bir eğlence içeceğidir. Pek çok hazır alkol çeşidinin var olduğu gibi kişiler kendi imkânları ile de alkol üretimi yapabilmektedir. Dünya genelinde biradan sonra en çok tüketilen içeceklerden birisi de şarap ve votkadır. Her yöreye ait birçok votka markası bulunmakta ve en çok tercih edilenlerden bir tanesi de Bazooka’dır.

Günümüzde bu votkanın çoğu ülkede üretimi ve satışı yapılmaktadır. İçerisinde şeker olan birçok şey ile üretilebilen bir içecek olan Bazooka diğer markaların dikkatini de çekmektedir. Diğer markalar başka ürünleri kullanırken bu içkinin üretimindeki şekerpancarını kullanarak alkol üretmeye başladılar. Bu şekilde alkol üretimi sağlayan firma, alkol severlere yumuşak bir içim sunmaktadır.

3 21

Türkiye’de Bilecik’te üretilen Bazooka Votka, bir nevi yerli bir alkol sayılmaktadır. Bu sayede bünyesinde var olan kaliteyi uygun fiyatlar ile piyasaya sunmaktadır. Henüz şu zamanlarda piyasaya giren ve değer kazanan Bazooka, diğer Rus votkalarıyla da rekabet halindedir. Piyasada 35, 70 ve 100’lük boyutlar ile alıcılarına sunulur.

Nasıl İçilmektedir?

7 ile 10 derece gibi bir sıcaklıkta saklanması genel anlamda tüm votkalar için geçerlidir. Yumuşak içimli olmasına rağmen votka gibi alkollü içecekleri yavaş bir şekilde tüketmekte fayda var. Sıcak tüketilmemeli ve çocukların erişemeyeceği yerlere konulmalıdır.

Bazooka Votka nasıl içilir derseniz; üzerine limon sıkarak veya meyve suyu ile karıştırılarak soğuk bir bardak içerisinde tüketilmelidir. Tercihen kuruyemiş ve cips ile beraber tüketmek siz Bazooka severlere daha cazip gelecektir.

Bazooka İçkisinin Çeşitleri Nelerdir?

1 4

Tek bir çeşit üzerinedir. Farklı tatlar arayan kişiler için Redbull ile karıştırılması tavsiye edilmektedir. Sonucunda güzel bir tat ile karşılaşacaksınız ve yeni bir çeşit oluşturmuş olacaksınız. Dikkat edilmesi gereken bir nokta ise farklı bir tat arayışları içerisinde olup da enerji içeceği karıştırmamak gerekir.

Bazooka Alkol Oranları

Bazooka Votka alkol oranı % 37,5 olarak belirlenmiştir ve her seneki üretimde bu seyirde alkol oranı devam etmektedir.

Bazooka Votka Fiyatı Nedir?

istockphoto 938400468 612x612 1
  • 35’lik Bazooka Votka: 73,50 TL
  • 50’lik Bazooka Votka: 94,50 TL
  • 70’lik Bazooka Votka: 130 TL
  • 100’lük Bazooka Votka: 182,50 TL

Sonuca bakacak olursak Bazooka marka votkanın fiyatı, yerli üretimi olması nedeniyle de gayet uygundur. Bu şekilde her sene düzenli bir seviyede zam almaktadır.

Gelecek diğer alkol ve çeşitli içeceklerin yazısı için Mor Levha sitemizi takipte kalın. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap