1. Ana Sayfa
  2. Oyun
Trendlerdeki Yazı

Bağımlılık Yapan Telefon Oyunları 2022

Bağımlılık Yapan Telefon Oyunları 2022
Bağımlılık yapan telefon oyunları
+ - 0

Günümüzde telefon hayatımızın bir parçası haline geldi. Dolayısıyla günümüzün çok fazla bir bölümünü telefonla oynayarak geçiriyoruz. Bağımlılık yapan telefon oyunları da bu vaktin çoğunu almaktadır.

Bağımlılık Yapacak Telefon Oyunları

pokemon g36334641c 1280

Telefon oyunları boş vakitlerimizi kullanmak ve keyifli vakit geçirmek için önemli bir yerdedir. İşte bu yüzden kaliteli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz telefon oyunlarını sizin için derledik. Bağımlılık yapan telefon oyunları şunlardır;

Temple Run 2

tem
Bağımlılık yapan telefon oyunları

Oyun hem etkileyici hem de heyecan verici bir oyundur. Karşınıza çıkan engelleri dikkatli bir şekilde aşarak en yüksek puanı almaya çalışırsınız.

Pac-Man

computer game g4206b8a12 1280
Bağımlılık yapan oyunlar

Bu oyunun tarihi çok eski zamanlara dayanmaktadır. Önceleri oyun salonlarında ve ev konsollarında oynanırken zamanla akıllı telefonlara taşınmış keyifli bir oyundur.

Hex FRVR

hh
Bağımlılık yapan telefon oyunları

Bu oyun Tetris oyununa çok benzer bir oyundur. Bağımlılık yapan telefon oyunları arasında yer almaktadır. 

Clash Royale

cc 2
telefon oyunları

Telefon oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlardan birisidir. Hem çocuklar hem de yetişkinlerin keyifle oynayabileceği bir oyundur.

Angry Birds

a 8
Bağımlılık yapan telefon oyunları

Son yıllarda her yaş grubu tarafından çok popüler olan bir oyundur. Oyunda kuşlar kullanılarak domuz veya başka şekillerdeki düşmanların yok edilmesi hedef alınmaktadır.

Minecraft

minecraft g4a36143f3 1280
telefon oyunları

Bu oyun özellikle 30 yaşlarında olan  kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bu oyun çıktığı zamandan bu yana en çok indirilen ve bağımlılık yapan telefon oyunları arasında yerini almıştır.

Fruit Ninja

Bağımlılık Yapacak Telefon Oyunları
telefon oyunları

Bu oyun stres atmak isteyenler için çok iyi bir tercih olacaktır. Çok eğlenceli ve oynarken başka şeyler düşünmenizi engelleyecek bir oyundur.

Piano Tiles

p
Bağımlılık yapan telefon oyunları

Bu oyun reflekslerinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir oyundur. Bu oyun aynı zamanda yanlış yapmadan devam ederseniz sizlere, müzikle birlikte eğlenceli mobil oyunları tadı da yaşatacaktır. Bu oyun her yaştan kişiye hitap eden bir oyundur.

Candy Crush Saga

Telefon oyunları
Bağımlılık yapan oyunlar

Telefon oyunları arasında en çok bağımlılık yapan oyunlardan birisi de Candy Crush Saga’dır. Bulmaca türünde bir oyun olduğu için aynı zamanda düşünmenizi sağlayacak bir oyundur.

Hay Day

bg hero hayday
Bağımlılık yapan oyunlar

Bu oyunda doğayla iç içe olacaksınız. Hayvanları besleyip boş vaktinizi değerlendirebileceğiniz keyifli bir oyundur.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap