1. Ana Sayfa
  2. Fal Bakma
  3. Ayna Falı Nasıl Bakılır? M.Ö. 3000 Yılından Günümüze Ayna Falı
Trendlerdeki Yazı

Ayna Falı Nasıl Bakılır? M.Ö. 3000 Yılından Günümüze Ayna Falı

Ayna falı

Ayna falı oldukça eski zamanlardan günümüze değin gelen fal türleri arasında yer almaktadır. Eski zamanlarda Şamanistler inanışları gereği, geleceği öğrenebilmek için aynaları kullanmışlardır.

Onlara göre aynalar birçok konuda yol gösterici olmuş ve doğru adımlar atabilmelerini sağlamıştır. Birçok ünlü kahin ve falcı bu konunun üzerine araştırmalar yapmış ve sonuç olarak bu falın nasıl bakılacağını kapsamlı bir şekilde öğrenebilmişlerdir. Bu nedenle şimdilerde ayna falı bakan falcı ve kahin sayısı bir hayli fazladır.

Ayna Falı Nedir?

Ayna falı, aynaların kullanılarak bakıldığı, geçmiş ya da geleceğe dair bilgiler edinebileceğiniz bir fal türüdür. Aynaya bakılarak telepatik enerji sayesinde, farklı boyut ve mekanların görülmesi ile yorumlanan bir faldır. Bakan kişi ayna üzerine odaklanarak içgüdüleri eşliğinde gördüğü simge ve şekilleri değerlendirebilecektir.

1- Ayna Falı Bakarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ayna falına bakmak istiyorsanız, öncelikle su falının nasıl bakıldığını bilmeniz gerekecektir. Ayna da su falı gibi Durugörü yeteneğine odaklanılarak bakılabilecektir. Bu fala bakan kişinin hem mistik hem de rustik açıdan enerjisini yüksek hissedebilmesi gereklidir.

Verilen bilgilere göre ayna falına bakmak için en uygun saat öğlen saatleridir. Tecrübe kazandıkça saatlerde değişiklikler yapılabilmesi de mümkün olacaktır. Bu fala bakarken ortamın rahat ve sessiz olması oldukça önemlidir. Fala bakılacak olan ayna, fala bakacak olan kişinin göz hizasında ve tam karşısında olmalıdır.

Ayna falı bakarken dikkat edilmesi gerekenler arasında bir diğeri, kişi ile ayna arasındaki mesafedir. Mesafenin 40-50 cm uzaklığında olması yeterli olacaktır. Aynanın boyunun 15-20 cm olması yuvarlak, elips ya da kare formunda olması gereklidir. Fala dair tüm detaylara yer verildikten sonra, ayna direkt olarak sabitlenmelidir. Fal bakarken kesinlikle elektronik eşyalar kapatılmalı ve kullanılmamalıdır.

2- Ayna Falı Nasıl Bakılır?

Fala bakarken, bakacak kişi kendini hazır hissediyorken aynanın karşısına oturtulmalıdır. Sakinleşip aynaya odaklanan kişi kendini zorlamadan, birkaç dakika aynaya bakmalıdır. Bu fal sırasında ‘’Br mantra’’ parola kelime söylenir ve ayna üzerinde göz gezdirmeye devam edilir.

Son olarak bakışlar aynanın tam ortasında toplanmalı, daha sonra bakışlar yukarıya doğru gezdirilmelidir. Gözler sabitlendikten sonra diğer parola kelime olan ‘’muktedir’’ kelimesi tekrarlanmalıdır. Bu işlem sonunca Durugörü yeteneği devreye sokulmalı ve sorulara belli başlı yanıtlar aranmalıdır.

3- Ayna Falı Baktıranlar Ne Diyor?

Ayna falı baktıranlar

Falı baktıranlar aslında oldukça şaşırdıklarını ve beklemedikleri kadar ilginç bilgilere ulaştıklarını ifade edebilmektedir. Bu fala baktıranlar genel olarak falda söylenen geleceğe dair bilgilerin zaman içerisinde doğruluğunu kanıtladığını ifade etmektedir.

Falın doğru çıkması için bakan kişinin enerjisi ve Durugörü yeteneğine sahip olması da oldukça önemlidir. Çünkü bu fal enerji ve hislerin harmanlanarak, içgüdülerin kullanılması ile bakılabilen bir fal türüdür. Aksi halde istediğiniz bilgilere doğru olarak ulaşabilmeniz söz konusu olamayacaktır.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap