1. Ana Sayfa
  2. Aylık Burç Yorumu

Aylık Burç Yorumu ve Yorumları Temmuz 2021

Aylık Burç Yorumu ve Yorumları Temmuz 2021
+ - 0

Aylık burç yorumu analizlerine geçmeden önce Temmuz ayının genel anlamda nasıl geçeceği hakkında bilgi verelim. Mars ve Satürn gezegenlerinin sevimsiz karşılaşması tüm burçları uzun süre etkisi altında bırakacak. Karşı karşıya gelen bu iki burç herkesin dengesini bozmaya aday.  

Aylık Burç Yorumu

temmuz ayi burc yorumlari

Aylık burç yorumu Mars’ın ileri zamanlardaki hayaller ve istekler üzerinde olumlu etki bırakan bir gezegendir. Ancak Satürn bu etkinin tam tersini yansıtmaktadır. Satürn gezegeni, kişilerin önünü keser ve istekleri geri teper. Bu karşılaşmada Mars, Uranüs’e kaydığı için Satürn hâkimiyeti ele geçiriyor. Bu nedenle Temmuz ayı başlamadan karşımıza çıkan engeller Temmuz’da da devam edecek.

Mars ve Uranüs’ün birbirine yakınlaşarak T – kare açısı oluşturması Temmuz ayını derinden etkileyecek güçte. Böylelikle aylık burç yorumu yeni şeklini kazanmış olmaktadır. Ayrıca bize uyarılarda bulunmaktadır.

Koç Burcu

haftalik burc yorumlari koc 1

Aylık burç yorumu Koçlar ve yükselen koç burcu, bomba gibi bir ay sizi bekliyor.

Koç burcu kişilerinin kendine has enerjileri artık pozitiflik de yayacak. Koçlar uzun zamandır büyük değişimler içerisinde. Ancak bir türlü adım atamıyordu. Temmuz ayı bu adımlar için oldukça uygun bir ay. Kariyer, eğitim, sağlık ve dış görünümünüz üzerinde değişikliklere gitmek isteyebilirsiniz.

Değişimlerden aldığınız keyifle enerjinizi koruyacaksınız. Enerjinizi pozitiflikle birleştirerek çevrenize de güzel havalar sunacaksınız. Yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Aynı dönemlerde hayatınıza yeni birisini alabilirsiniz. Tutkulu bir aşka “merhaba!” demenin vakti gelmiş olmaktadır. 22 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasında aşk, yuva, ebeveyn olma gibi alanlarınız son derece açık olacak.

Aylık burç yorumu incelemelerince evli olan Koçlar, ailenize yeni birisi katılabilmektedir. Bu kişi bir bebek olabilmektedir. Zira gerçek aşkı bulduğunuza inandığınız bir evlilikse eğer bu evlilik için elinizden geleni yapmanız sizin için önemli olacaktır. Şüpheci tavrınızdan ödün vermeyin ve duygularınızı abartmayın. Ayrıca aile yakınınızın iyileşme haberlerini alabilirsiniz.

Boğa Burcu

haftalik burc yorumlari boga 1

Boğalar ve yükselen boğa burcu, iş ve eğitim hayatı önem kazanacak.

Boğa burcu kişileri uzun zamandır ilgi alanları üzerinde yoğun bir tempoda çalışmaktaydı. Çalışmalarının karşılığını bu ay içerisinde alacaklarının müjdesini vermek isteriz. Eğitim alanında yeni ve güzel kapılar açılabilmektedir. Fırsatları değerlendirmekte fayda var. Yoğun iş temposu sizi her ne kadar yorsa da başarılı olacaksınız. Bu başarıdan son derece keyif alacaksınız.

Aylık burç yorumu, Boğa burcu kişilerinin psikolojik sorunlarına dikkat çekmekte. Özellikle işiniz çeşitli kişilerle iletişime dayalı bir iş ise zihinsel yorgunluk yaşayabilirsiniz. Güneş’in Aslan burcuna geçeceği 22 Temmuz – 23 Ağustos döneminde aile ilişkilerine dikkat etmek gerekir. Sakinliği korumak bu dönem için en önemli taktiktir.

Yatırım için gayrimenkul alabilirsiniz. Bu yatırımlardan güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Ancak yine de tedbiri elden bırakmayın çünkü sizler 24 Temmuz’da iş değişikliği yapabilirsiniz. Eğer ki yönetici biriyseniz şirketiniz için güzel değişiklikler yapabilirsiniz. Henüz işi olmayanlar iş kurabilir ve güzel sonuçlar elde edebilmektedir. Fakat her zaman dediğimiz gibi tedbirli olmak gerek.

İkizler Burcu

haftalik burc yorumlari ikizler 1

İkizler ve yükselen ikizler burcu, şanslı bir dönemde!

Aylık burç yorumu genel anlamda sert açılı söylemler içerse de İkizler burcu için geçerli olmayabilir. Eğitim ve iş hayatınızdaki başarılı yükseliş sizi kıskanılacak biri haline büründürecek. Yakın tarihte yaşanacak olan yeniay maddi anlamda sizlere kazanç sağlayacak.

Yatırım için doğru bir zaman aralığı fakat uçuk yatırımlar sizi zorlayabilmektedir. Aşk hayatında beklenilen hareketlikler ay ortasında sizi bulacaktır. Ay ortası itibariyle pek çok konuda şansınızın yaver gittiğini görebilirsiniz. Ay sonunda Güneş’in Aslan burcu üzerine geçişi tempoyu arttıracak. Bu tempoyu iyi değerlendirdiğinizde iş alanında gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç Burcu

haftalik burc yorumlari yengec 1 1

Yengeçler ve yükselen yengeç burcu kişileri kariyer ve değişim alanlarınız açık olacak.

Aylık burç yorumu kişisel gelişim konusundaki hırsınızı biraz törpülemek gerek Yengeçler. Aylık burç yorumu diyor ki, törpülenmediği takdirde bu sert açılı ayın kurbanı olursunuz. Üstelik kendi hırsınızın kurbanı olursunuz.

10 Temmuz’daki yeniay sizin burcunuzda gerçekleşecek. Değişimlerle birlikte sizlere yeni ve güzel kapıların açılacağını bilmek hakkınız. Özellikle dış görünümünüzde keskin bir değişiklik yapabilirsiniz. Bu değişim gerçekten de size iyi gelecek. Aynı zamanda değişimin getirdiği keyifle aile yaşamınıza yöneleceksiniz.

Temmuz ayı içerisinde diğer pek çok burç gibi sizin de gayrimenkul işlemleriniz yolunda gidebilmektedir. Ancak bu sayede maddi açıdan rahatlama hissedeceksiniz. Sağlık açısından ciddi operasyonlar geçirebilirsiniz. İyi bir doktor ve hastane arayışında olmanız bu dönem için oldukça önemli.

Aslan Burcu

haftalik burc yorumlari aslan 1

Aslanlar ve yükselen aslan burcu pozitiflik aktif olacak.

Aylık burç yorumu açısından bakıldığında pozitif olmak size değer katacak. 10 Temmuz’daki yeniay sizlerin psikolojik anlamda rahatlayacağını işaret ediyor. Temmuz ayının en çok Aslan burcu kişilerine iyi geleceğini söylemek isteriz. Risk almak bu dönem için size iyi gelecektir.

22 Temmuz’da Güneş’in sizin burcunuza geçmesiyle doğum günü ayı da başlamış oluyor. İyi ki doğdunuz Aslanlar! Doğum ayınız boyunca radikal kararlar alabilirsiniz. Bu kararlar ilişki ve aile konularında etkili olabilmektedir.

Pozitif düşüncede olduğunuz sürece beden ve ruh sağlığında sıkıntı çekmeyebilirsiniz. Dolunay etkisiyle kendinize özgürlük alanları yaratabilirsiniz. Aldığınız kararların analizlerini iyi değerlendirmek sizin elinizde. Bu doğrultuda yaşam yönünüzü belirleyebilirsiniz.

Başak Burcu

haftalik burc yorumlari basak 1

Başaklar ve yükselen başak burcu, aylık burç yorumu sizin maddi alanınıza dikkat çekiyor.

Aile ortamında ve ilişkilerinizde maddi konular gündeminiz olabilmektedir. Finansal durumunuzu çok da abartmamalı ve kredilerinize dikkat etmelisiniz. Hayatınıza yeni sayfalar ekleyebilir ve bu sayfaları mutlulukla taçlandırabilirsiniz.

Yeni bir aşk, konum ya da iş değişikliği bu ay sizi bekleyen radikal olaylardan olabilmektedir. İlk başta da dediğimiz gibi finansal konuları dert etmediğiniz sürece olumlu gelişmeler yaşamanız muhtemel.

Bu dönem içerisinde biraz da olsa kendinizle ilgilenmelisiniz. Çünkü kendini ihmal eden bir Başak burcu, sağlık anlamında çok da iyi olmamaktadır. Kendi fikirlerinizle hareket etmelisiniz. Bastırılmış duyguların esiri olmamalısınız. Bedeninize ve ilişkinize göstereceğiniz özen, aşk hayatında olumlu karşıtlar bulacak.

Terazi Burcu

haftalik burc yorumlari terazi 1

Teraziler ve yükselen terazi burcu, evlenebilirsiniz!

Aylık burç yorumu ve gezegenlerin kombinasyonları incelendiğinde evlilik alanınızda hareketlenmeler söz konusu gibi görünmektedir. Ancak her şeyin güllük gülistanlık olacağını da düşünmeyin. İlişkilerde agresif olmamaya ve ani tepkiler vermemeye özen göstermelisiniz.

10 Temmuz’da yaşanacak olan yeniay sayesinde kariyer alanınızda başarılar elde edebileceksiniz. Ani bir teklif alabilir, kazancınızı arttırabilirsiniz. Ortağınız var ise bu para kazancı daha fazla olabilir. Eğer ki henüz bir işiniz yoksa harekete geçebilirsiniz. Hayalinizdeki işe girebilir veya o işi kurmalısınız.

“2021 senesinin en mutlu olduğum ayı, Temmuz ayı.” diyebilirsiniz sevgili Teraziler. Şansınızın yaver gideceği, mutlu olacağınız bir ay sizi bekliyor. Umutlu bekleyişlerin sonu elbette ki mutluluk olacaktır. İnancınızı asla kaybetmemeyi ve sağlığınızı korumaya devam etmeyi aylık burç yorumu analizleri belirtiyor.

Akrep Burcu

haftalik burc yorumlari akrep 1

Akrepler ve yükselen terazi burcu kişileri, sorumluluklarınızı unutmayın.

Duygusal anlamda yoğunluk yaşayacak olan Akrep burcu, pozitif enerjiyi elden bırakmamalı. Yeter ki karamsarlıktan kurtulun ve kendinizi pozitife yöneltin. Bu enerji sayesinde seyahatlere çıkabilirsiniz. Öyle ki bu seyahatler yurtdışına kadar uzanabilmektedir.

Akademik anlamda gelişme kaydederken duygusal anlamda çöküşlerle karşılaşabilirsiniz. Eski ilişkilere takılmamalı ve önünüze bakmalısınız. Aman ha, bu durum enerjinizi düşürmesin!

Ayrıca hayatınızdaki tüm sorunları önce kendi içinizde bitirmelisiniz. Daha sonra kişilerle tartışarak sonuca odaklanmalısınız. Elektrikli alet bozulmalarına, elektrik çarpmalarına ve yangın çıkmasına dikkat etmekte fayda var.

Yay Burcu

haftalik burc yorumlari yay 1

Yaylar ve yükselen yay burcu, aşk sizinle oluyor.

Sevgili Yaylar, aylık burç yorumu sizin Temmuz ayına aşkla gireceğinizi açıklamakta. Çat kapı bir aşk ile bu ayı karşılayabilirsiniz. Tüm geçmişinizi unutturacak olan bu aşk, size oldukça iyi gelecek. Ayrıca size şans da getirecek.

Ebeveyn Yay burcu kişileri, çocuklarının sevinçleriyle mutlu olacaklar. Onların başarısı size iyi gelecek. Miras konuları karşınıza çıkabilir ve bunun sonucunda maddi anlamda iyileşebilmeketesinizdir. Arkadaş çevrenizdeki bir kişi dikkatinizi çekebilmektedir. Bu kişi ile bir ilişkiye dahi girebilirsiniz.

Özlediğiniz pozitif hallerinize yeniden kavuşacaksınız. İlgilendiğiniz her konuda olumlu sonuçlar elde etmeniz oldukça mümkün görünmekte. Aile ve kardeş ilişkilerinize dikkat etmeli, araba kullanırken başka şeylerle uğraşmamalısınız.

Oğlak Burcu

haftalik burc yorumlari oglak 1

Oğlaklar ve yükselen oğlak burcu kişilerinin bu aylık burç yorumu, aile hayatına dikkat çekiyor.

Temmuz ayıyla beraber artacak olan agresif hallerinizi törpülemek bu dönem için karlı olacaktır. Düşünce ve duygularınızı ailenizle paylaşarak psikolojik anlamda rahatlayabilirsiniz.

Kalbi boş olanlar ciddi bir ilişkiye adım atabilmektedir. Fakat hâlihazırda ilişkisi olan Oğlan burcu kişileri de evlilik yolunda ciddi adımlar atabilmektedir. Dolunay etkisinden hemen sonra iş hayatınızda çeşitli imzalar atabilirsiniz. Bu imzalar sizin daha çok para kazanmanıza sebep olabilmektedir. Güneş’in Aslan burcuna geçişi, sizi finansal anlamda güçlendirecektir.

Ayrıca aylık burç yorumu, eşinizin sizden habersiz bir borcu olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu borcu kapatmayı amaç edineceksiniz ve rahatlıkla kapatabileceksiniz. Ancak yine de bütçenizi sarsmamaya özen göstermelisiniz. Sağlık açısında görünen ameliyatlar sizin gündeminiz olabilmektedir. Aylık burç yorumu, bu dönemin ameliyat için uygun olduğunu söylemektedir.

Kova Burcu

haftalik burc yorumlari kova 1

Kovalar ve yükselen kova burcu ahtapot gibi davranmayın.

Kova burcu kişileri, karakterleri ve mizaçları gereği herkese yetebilme arzusu içerisindedirler. Bu davranışınız birçok kişi tarafından takdir edilse de istediğiniz kişilerden bu takdiri görmemek sizi üzebilir.

10 Temmuz’dan sonraki süreçte terfi alma, ofis değişikliği gibi konular gündeminiz olabilmektedir. Sağlık anlamında uzun süredir endişe duyduğunuz bir konu var ise güzel haberler pek yakında. Pozitif ruhunuz sayesinde enerjik olacaksınız. Ani kararlar ile seyahatlere çıkabilir, aktiviteler yapabilirsiniz.

22 Temmuz – 23 Ağustos tarihlerinde Güneş’in Aslan burcuna geçmesi tutku veya radikal kararları beraberinde getirir. İki yönden de büyük bir değişim yaşayabilirsiniz. Aylık burç yorumu, hiç olmadığı kadar özgür tavır sergileyeceğinizi belirtiyor. Çevrenizdeki kişiler bu duruma pek alışık değil. Onları şaşırtırken dikkat edin.

Balık Burcu

haftalik burc yorumlari balik 1

Balıklar ve yükselen balık burcu kazanç sizinle olsun!

Ayrıca aylık burç yorumu 10 Temmuz itibariyle artan şans ve kazançlarınız sayesinde mutluluğunuza mutluluk katacaksınız. Sevgili Balık burcu kişileri, eskiden çalışıp didindiğiniz pek çok konunun güzel sonuçlarını elde edeceksiniz. Artık gerçek anlamda şanslı biri olduğunuzu hissedeceksiniz.

Bekarlara müjde! Yeni aşklara kapınızı açık tutun. Evli olup da bebek bekleyenler var ise bu ay bebek müjdesi de alabilirsiniz. Mutluluk ve heyecana kapılarak harcamalarınızı abartabilirsiniz. Duygularınızı içinize hapsetmeyin, doyasıya yaşayın.

İş hayatınızda köklü değişiklikler yaşanabilir. 24 Temmuz zaman diliminde aylık burç yorumu sizin kafa karışıklığı yaşayabileceğinizi ifade etmektedir. Bu süre zarfında ne olursa olsun sağlığınızı asla ihmal etmemelisiniz.

Tüm burçlarımıza sağlıklı, mutlu, huzurlu, bol kazançlı ve sevdikleriyle birlikte güzel bir Temmuz 2021 ayı dileriz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap