1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film
Trendlerdeki Yazı

Aşk 101 Dizi Oyuncuları Kimlerdir? Aşk 101 2. Sezon Ne Zaman?

Aşk 101 Dizi Oyuncuları Kimlerdir? Aşk 101 2. Sezon Ne Zaman?
Aşk 101 dizi oyuncuları
+ - 0

Aşk 101 dizi oyuncuları, ikinci sezonun tarihi belli olduktan sonra tekrardan merak konusu olmaya başladı. 1990’lı yıllarda 17 yaşında olan bir grup gencin hikâyesinin anlatıldığı dizi fazlasıyla merak konusu oldu.  30 Eylül de ikinci sezonun yayınlanacağı kesinleşen dizinin yeni kadrosuna dâhil olması beklenen isimler merak edilmekte ancak dizinin yapımcıları isimleri sır gibi saklamaktadır.

Yayınlanacak olan ikinci sezonu ile final yapacağı konuşulan dizi yayınlanan Deezer ile heyecanla beklenmeye başladı. Aşk 101 dizisinde çalan şarkılar ise en az dizinin konusu kadar konuşulmaktadır. İlk sezon da Barış Manço, Mavi Sakal, Erkut Taçkın, Yavuz Çetin, Jehan Barbur, The Clas, Duman gibi ünlü sanatçıların şarkılarına yer verilmiştir.

Aşk 101 dizi oyuncuları Netflix’de yayınlanan ilk sezonundan sonra televizyon ekranlarında da yeni projelerde yer almışlardır. Aldıkları projeler ile sürekli gündem olan oyuncular seyirciler tarafından fazlasıyla sevilmiştir.

Aşk 101 Hangi Diziden Uyarlama

Aşk 101 dizi oyuncuları
Aşk 101 dizi oyuncuları

Uyarlama diziler son yıllarda fazlası ile rağbet görmesinden dolayı her yeni yapımın uyarlama olup olmadığı seyirciler tarafından merak edilmektedir. Ancak aşk 101 dizisi uyarlama değil Netflix’in kendi orijinal yapımıdır.

Uyarlama dizilerden ziyade Türk senaristlerine daha çok önem verilirse ne kadar kaliteli dizilerin ortaya çıktığı da böylelikle belli olmuştur.  Aşk 101 dizisinin Senaristliğini Meriç Acemi üstlenirken yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız yer almaktadır. Dizi İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde bir lisede çekilmektedir.

Aşk 101 1. Sezon Kaç Bölüm | Aşk 101 Dizi Oyuncuları

3 18
Aşk 101 dizi oyuncuları

Netflix’in orijinal yapımı olan dizi ilk sezonda 8 bölüm olarak seyircilerle buluşmuştur. 1998 yılında liseli asi 5 arkadaşın hayatını konu almaktadır.  Okuldan atılmamalarını sağlayan öğretmenlerinin kendilerini bırakıp gitmemesi için bir oyun planlamaktadırlar.  Okula yeni gelen basketbol koçu ile öğretmenlerinin ilişki yaşaması için uğraşmaktadırlar.

İki öğretmeni birbirlerine âşık etmeye çalışan beş genç bu esnada aşkın anlamını ve aşkı bulma yolcuklarını bizlere aktarmaktadır.  Aşk 101 dizisi yorumları ise her ne kadar ilk sezona başlamadan önce eleştirilere maruz kalmış olsa da ilk defa ücretli internet platformlarında bu kadar çok konuşulan bir dizi olmayı başarmıştır.

5 13
Aşk 101 dizi oyuncuları

Aşk 101 dizi oyuncuları kimdir soruları ise Yargı dizisi başlaması ile çok merak edilmektedir. Çünkü Yargı dizisinin başrolleri Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu dizi de çokça yer alan iki öğretmendir. Birbirlerine karşı uyumları aşk 101 dizisinde çok beğenilmişken şu an Yargı dizisinde de beğenilerek seyredilmektedir. 

Aşk 101 2.Sezon Fragman

4 16
Aşk 101 dizi oyuncuları

Aşk 101 dizi oyuncuları ve ikinci sezonun konusu çok merak edilmektedir. İkinci sezonun fragmanına göre dizi tamamen bir ters köşe yaparak seyircileri ile buluşacaktır. Örnek öğrenci olan Işıl asi bir genç olmuşken birinci sezonda asi olan 4 genç ise örnek bir öğrenci olarak Necdet müdürün isteklerini yapmaktadırlar.

Ters köşe olmasının sebebi ise birinci sezonun final sahnesinde en çok konuşan özür dileme bölümüdür. Müdür 4 asi gencin okulun önünde özür mektubu okumalarını talep etmektedir. Eğer bu mektup okunmazsa okuldan atılacak olan gençlere herkes bu mektubu okuması için baskı yapmaktadır.

7 10
Aşk 101 dizi oyuncuları

Ancak bu 4 genç o kürsü de sırası ile öyle bir konuşma yapar ki hem okulda ki diğer öğrenciler hem de ekranlar karşısında seyirciler kahkahalara boğulur.

İkinci sezonda ise tam tersi bir fragmanın yayınlanması seyircilerin yeni bölümleri daha çok merak etmesine sebep olmuştur. Fragman bulamayan ve izlemek isteyenler için bizler link paylaşacağız.

Bu adresten ikinci sezon ilk fragmanını izleyebilirsiniz.

Aşk 101 dizi oyuncuları; Kubilay Aka(Kerem), Kaan Urgancıoğlu (Kemal Öğretmen), Alina Boz (Eda), Pınar Deniz ( Burcu Öğretmen), Mert Yazıcıoğlu (Sinan), Selahattin Paşalı ( Osman), İpek Filiz Yazıcı (Işık), Müfit Kayacan ( Necdet), Bade İşçil ( Eda’nın Büyümüş Hali) Ve Tuğba Ünsal ( Işık’ın Büyük Hali) yer almaktadır.

8 4
Aşk 101 dizi oyuncuları

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap