1. Ana Sayfa
  2. Teknolevha
Trendlerdeki Yazı

AnyDesk Nedir ve Özellikleri Nelerdir? | 2022 Fiyatı Ne Kadardır?

AnyDesk Nedir ve Özellikleri Nelerdir? | 2022 Fiyatı Ne Kadardır?
AnyDesk
+ - 2

AnyDesk, teknik açıdan son derece gelişmiş özelliklere sahip olan programlardan biridir. Windows, Linux, MacOS, Android ve İOS işletim sistemleri için tasarlanan bu program, kullanıcılarına çapraz platform desteği de sunmaktadır. Kullanıcılar, var olan çapraz platform desteği sayesinde hesaplarına farklı cihazlardan kolaylıkla ve pratik bir şekilde erişebilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra uzak masaüstü programı olarak da bilinen bu yazılım, düşük gecikme süresine de sahiptir. 16 Milisaniyeden daha kısa bir gecikme süresine sahip olan uzak masaüstü programı, zayıf internet bağlantısına sahip olan kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Peki, özellikleri nelerdir, fiyatı ne kadardır?

AnyDesk
AnyDesk

Nedir ve Ne Amaçla Kullanılır?

Kullanıcılarına profesyonel çözümler sunan uzak masaüstü programıdır. Hem bireysel kullanıcılar hem de işletmeler için özel olarak tasarlanan bu program, teknik açından da oldukça iddialı bir konumdadır. Teknik açıdan iddialı bir konumda olan bu program, kullanıcılarına aynı zamanda hızlı bir bağlantı deneyimi de yaşatmaktadır.

Özellikleri Nelerdir? | Nasıl Kullanılır?

3 2
AnyDesk

AnyDesk özellikleri ile son derece dikkat çeken programlardan biridir. Dilerseniz, dünya genelinde oldukça popüler olan ve kullanıcılarına profesyonel çözümler sunan, bu programın tüm özelliklerini gelin birlikte inceleyelim.

  • Program içerisinde  TLS 1.2 teknolojisi ve RSA 2048 asimetrik şifre belirleme özelliği bulunmaktadır. Program içerisinde yer alan bu iki özellik sayesinde kullanıcılarda, herhangi bir güvenlik sorunuyla karşılaşmadan işlerini kolaylıkla yapabilmektedir.
  • Söz konusu uzak masaüstü programı, 60 kare hızında akıcı bir ekran deneyimini de kullanıcılarına sunmaktadır.
  • Uzak masaüstü programında hem bulut hem de çapraz platform desteği bulunmaktadır.
  • Teknik olarak son derece önemli yeniliklere sahip olan bu program düşük bağlantı hızlarında dahi sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir.
  • Tüm bunların yanı sıra program içerisinde bağışık Erlang ağı sistemi de bulunmaktadır. Kullanıcılar, var olan bu sistem sayesinde de düşük geçikme hızlarında işlemler yapabilmektedir.

Uzak Masaüstü Programı Ücretsiz Mi?

4 7
AnyDesk

Teknik özellikler bakımından oldukça iddalı bir konumda olan uzak masaüstü programı 14 gün boyunca ücretsiz olarak denenebilmektedir. 14 Günün sonunda programdan memnun kalan kullanıcılar, AnyDesk sitesine giriş yaparak programı kolaylıkla satın alabilmektedir.

AnyDesk Fiyatı Ne Kadar?

Son dönemin en popüler uzak masaüstü programlarından biri olan AnyDesk fiyatı ile oldukça dikkat çekiyor. Dilerseniz, üç özel paket seçeneği ile birlikte satış sunulan uzak masaüstü programının fiyatlarını gelin birlikte inceleyelim.

  • Uzak masaüstü programı + Essentials paketi: Aylık 9,90 Euro,
  • Uzak masaüstü programı + Performance paketi: Aylık 19,90 Euro,
  • Uzak masaüstü programı + Enterprise paketi: Özel teklif…
5 1
AnyDesk

Yukarıda da görüldüğü üzere Enterprise paketi, özel teklif ile satışa sunulmuştur. Büyük ölçekli kuruluşlara sunulan bu paketi satın alabilmek için + 1 647 946 89 37 nolu telefon numarasını aramanız gereklidir.

AnyDesk nedir sorusunu sizler için yukarıda ayrıntılı olarak yanıtladık. Sizlerde, hazırladığımız bu içeriği inceleyerek uzak masaüstü programı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve söz konusu uzak masaüstü programını satın alarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu gibi teknolojik bilgilerden haberdar olmak isterseniz TeknoLevha kategorisini inceleyebilirsiniz.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. Güzel makaleler devam ediyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.