İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknolevha
  3. Android Cihazlarınızda Kullanabileceğiniz En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları | Güncel

Android Cihazlarınızda Kullanabileceğiniz En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları | Güncel

mobil foto düzenleyici

Fotoğraf düzenleme uygulamaları, son dönemlerde popülerliğini git gide arttırmaktadır. Özellikle, teknolojinin hızla geliştiği şu günlerde birçok kişi, herhangi bir bilgisayara gerek duymadan fotoğraflarını mobil cihazlarından kolaylıkla düzenleyebilmektedir.

Üstelik gelişmiş özellikler ile donatılan mobil fotoğraf düzenleme uygulamaları sayesinde kullanıcılar hem montaj işlemlerini gerçekleştirebilmekte hem de düzenleme işlemini yapabilmektedir. Dilerseniz, 2021 yılında Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını gelin ayrıntılı ve kapsamlı bir şekilde birlikte inceleyelim.

Muhteşem Özelliklere Sahip Olan En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları

Fotoğraf düzenleme uygulamaları listesini değerli okuyucularımız için özel olarak hazırladık. Sizler adına hazırladığımız bu listedeki uygulamaları ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamalar sayesinde bilgisayarda yapacağınız düzenleme işlemlerini Android telefonlarınızda yapabilirsiniz. İşte, 2021 yılının en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları….

En İyi Navigasyon Sistemi Hangi Telefonda?

1.      Adobe Lightroom Uygulaması

Adobe şirketinin geliştirdiği mobil uygulama sayesinde fotoğraflarınızı son derece profesyonel bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan mobil uygulama vasıtasıyla; basit düzenlemeler yapabilir, renk ile pozlama ayarlarını gerçekleştirebilir, netlik düzenlemesi yapabilir ve daha birçok profesyonel ayarlamayı bu uygulama sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca, son dönemin dikkat çeken mobil uygulamalarından biri olan Adobe Lightroom uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Uygulamanın tüm özelliklerinden yararlanabilmek için ise belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Dilerseniz, aşağıda bulunan bağlantı seçeneğine tıklayabilir ve mobil uygulamayı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

  • Adobe Lightroom uygulamasını ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.

2.      Snapseed Uygulaması

Snapseed, Google şirketi tarafından geliştirilen fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılmaktadır. Aynı zamanda bu uygulama sayesinde; fotoğraflarının renk ayalarını yapabilmekte, fotoğraflarına yazı efektleri ekleyebilmekte, çeşitli düzenlemeler yapabilmekte, filtre uygulayabilmekte ve hatta fotoğraflarına çerçeveler ekleyebilmektedir.

Ayrıca, fotoğraflarına siyah beyaz efekt verebilmekte ve rütuş işlemlerini de gerçekleştirebilmektedir. Son dönemlerde oldukça sık tercih edilmektedir. Ayrıca mobil uygulamayı aşağıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

  • Google Snapseed uygulamasını ücretsiz olarak indirmek için tıklayınız.

3.      FaceApp Uygulaması

Ücretsiz efekt programı listesinde yer alan FaceApp, son dönemin dikkat çeken uygulamalarından biri olarak gösteriliyor. Yapay zekâ desteğine sahiptir. Ayrıca FaceApp uygulaması sayesinde kullanıcılar, yüzlerine son derece kolay ve pratik bir şekilde efekt uygulayabiliyor.  Dileyen kullanıcılar uygulamayı kullanarak yüzlerini gençleştirirken, dileyen kullanıcılar ise yapay zekâ desteği sayesinde yüzlerini yaşlandırabiliyor.

Ayrıca, yüzlerinde yer alan sivilce ve lekelerden tek tıklama ile kurtulabiliyor, saç ve sakal renklerini pratik bir şekilde değiştirebiliyor. Oldukça eğlenceli ve kullanımı kolay olan bu uygulamayı indirmeye aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

  • FaceApp uygulamasını indirmek ve hemen kullanmaya başlamak için tıklayınız.

4.      PicsArt Photo Editor Uygulaması

PicsArt Photo Editor uygulaması, en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında gösteriliyor. Son derece etkileyici özelliklere sahiptir. Üstelik bu mobil uygulama sayesinde kullanıcılar; fotoğraflarını düzenleyebilirsiniz ve oldukça kolay bir şekilde rütuş işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcılar, ayrıca uygulama içerisinde yer alan özellik sayesinde profesyonel bir şekilde kolajlar oluşturabiliyor.

Öte yandan uygulamayı kullanan kullanıcılar, basit video düzenleme işlerini de kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir. Üstelik Google Play mağazasında milyonlarca indirmeye sahiptir. Ayrıca bu uygulama hem ücretli hem de ücretsiz bir şekilde kullanılabilmektedir. Sizlerde aşağıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanarak fotoğraf düzenleme uygulamasını indirebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

5.      Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları Listesinde Candy Camera Uygulamasıda Yer Alıyor

Son dönemin en popüler mobil uygulamalarından biri olan Candy Camera uygulaması sayesinde; oldukça kaliteli selfie pozları çekilebilirsiniz. Çekildiğiniz bu pozları da mobil uygulama vasıtasıyla; düzenleyebilir, çeşitli efektler uygulayabilir ve profesyonel filtreler ekleyerek fotoğraflarınıza apayrı bir hava katabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra, çektiğiniz fotoğraflardan da kolajlar oluşturabilir ve oluşturduğunuz bu kolajları da paylaşabilirsiniz. Son derece gelişmiş özelliklere sahiptir. Ayrıca bu uygulamayı hem ücretli hem de ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz. Sizlerde bu uygulamayı hemen kullanmaya aşağıda yer alan bağlantı seçeneğinden ulaşabilirsiniz.

6.      DripArt Photo Editor Uygulaması

Android fotoğraf düzenleme uygulamaları listemizde yer alan DripArt Photo Editor uygulaması, etkileyici özellikleriyle dikkat çekiyor. Kullanıcılar, ücretsiz olarak kullanılabilen bu uygulama sayesinde fotoğraflarını düzenleyebiliyor, çeşitli efektleri fotoğraflarına ekleyebiliyor ve fotoğraflarının arka planlarını kolaylıkla değiştirebiliyor. Kullanıcılar, ayrıca düzenledikleri fotoğrafları da sosyal medya hesaplarından pratik bir şekilde paylaşabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra özellikleriyle göz kamaştırmaktadır.Öte yandan uygulamada kolaj özelliği de bulunmaktadır. Kullanıcılar, bu özelliği kullanarak profesyonel bir şekilde kolaj çalışmaları yapabiliyor. Sizlerde yukarıda yer alan tüm özelliklerden yararlanmak ve hemen kullanmaya başlayabilmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

7.      VSCO Uygulaması

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında gösterilen VSCO özellikleri ile göz kamaştırıyor. Hem ücretli hem de ücretsiz bir şekilde kullanılan bu uygulama sayesinde kullanıcılar fotoğraflarını kolaylıkla düzenleyebiliyor, rütuş işlemlerini yapabiliyor, renk ve netlik ayalarını gerçekleştirebiliyor.

Tüm bunların yanı sıra VSCO uygulamasına sahip olan kullanıcılar son derece kolay ve pratik bir şekilde videolarını da düzenleyebiliyor. Kullanıcılar, düzenledikleri içerikleri de hem sosyal medyalarında hem arkadaşlarıyla paylaşabiliyor. Son derece gelişmiş özelliklere sahip olan ve aynı zamanda fotoğraf ile video düzenlemesini bir arada barındıran bu uygulamayı indirebilmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

8.      Nocrop Uygulaması

En çok tercih edilen fotoğraf düzenleme uygulamaları listesinde yer alan Nocrop uygulaması, özellikleriyle oldukça dikkat çekiyor. Gelişmiş özelliklere sahip olan bu uygulama sayesinde kullanıcılar fotoğraflarını rötuşlayabiliyor, filtreler ve efektler ekleyebiliyor. Ayrıca, uygulama içerisinde yer alan özellikler sayesinde kullanıcılar fotoğraflarının arka planlarını da kolaylıkla ve pratik bir şekilde değiştirebiliyor.

Ayrıca kullanıcılar, profesyonel bir şekilde kolaj çalışmaları da oluşturabiliyor ve oluşturdukları bu çalışmaları da sosyal medya hesaplarından paylaşabiliyor. Üstelik kullanımı son derece basittir. Zira bu uygulamaya aşağıda bulunan bağlantı seçeneğinden ulaşabilirsiniz.

9.      PhotoGrid Uygulaması

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları 2021 listesinde bulunan PhotoGrid uygulaması sayesinde son derece başarılı çalışmalara imza atabilirsiniz. Zira gelişmiş özelliklere sahiptir. Ayrıca bu uygulamada rütuş işlemlerini yapabilir, fotoğraflarınıza 300’den fazla filitre ekleyebilir ve arka plan değiştirme çalışmaları yapabilirsiniz.

Ayrıca uygulama içerisinde yer alan özellikleri de kullanarak oldukça kaliteli kolaj çalışmaları oluşturabilirsiniz. Sizlerde bu uygulamayı indirmek ve hemen kullanmak istiyorsanız aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

10.  TouchRetouch Uygulaması

Ücretli fotoğraf düzenleme uygulamaları listesindeyer alan TouchRetouch, kullanıcılarına oldukça gelişmiş özellikler sunuyor. Söz konusu uygulamayı kullanan kişiler, fotoğraflarında yer alan istenmeyen nesneleri son derece kolay ve pratik bir şekilde silebiliyor.

Fotoğraf düzenleme uygulamaları listemizde bulunan ve 12,99 TL fiyat etiketine sahip olan bu uygulamayı indirmek ve hemen kullanmaya başlayabilmek için aşağıda bulanan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

  • TouchRetouch uygulamasını indirmek ve satın almak için tıklayınız.
Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap