1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film
Trendlerdeki Yazı

Ailecek İzleyebileceğiniz 5 Adet En Güzel Animasyon Filmler

Ailecek İzleyebileceğiniz 5 Adet En Güzel Animasyon Filmler
En güzel animasyon filmler
+ - 0

En güzel animasyon filmler listesini görmeye ne dersiniz? Son yıllarda çocuk kanallarının dışında, bilinen ve gün içinde en çok izlenen kanallarda ebeveynlerin çocukları ile birlikte izleyebilecekleri program hemen hemen yok diyebiliriz. Konu çocuklar olduğunda izletilen film, dizi ya da program konusunda çok hassas olmak gerekmektedir.

Bilinçaltı mesajlarının daha sık kullanıldığı çocuklara yönelik programlardan en masumları animasyonlardır. Olanların eğleneceği ve sizin de izlerken onlarla aynı zevki alabileceğiniz bir tür olan animasyon filmleri iyi bir seçenek olabilir. Disneyland animasyon filmleri en çok bilinen olsa da animasyon yapımlarının sayısı gittikçe artmaktadır.

Hafta sonları ya da uzun tatillerde çocuklarınızla vakit geçirmek için seçenek arıyorsanız, yazımız tam da size göre. Sizler için en güzel 5 adet animasyon sinema filmini bir araya getirdik. Siz de merak ediyorsunuz değil mi?

Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz 5 Adet En Güzel Animasyon Filmler Listesi

Disneyland animasyon filmleri
En güzel animasyon filmler

En güzel animasyon filmler listemiz aslında oldukça kabarık. Biz sizin için en güzel 5 tanesini seçtik. Hepinizin mutlaka zevkine göre bir film bulabileceğine inanıyoruz. Büyük küçük herkesin ilgisini çeken bu animasyonları izlerken büyük zevk alacaksınız. Garanti veriyoruz.

Normalde dublajdan hoşlanmayan biri olabilirsiniz belki ama inanın bu filmleri Türkçe dublajla izlerken daha çok eğleneceksiniz. Yetenekli sanatçılarımızın, muhteşem seslendirmesi ile mutlaka izlemelisiniz.

1-      Madagaskar

animasyon filmleri
En güzel animasyon filmler

En güzel animasyon filmler listesi birinci sırasında Madagaskar gelmektedir. New York’un en büyük hayvanat bahçesi Central Park Hayvanat Bahçesi’nin sevimli sakinleri aslan Alex, zebra Marty, zürafa Melman ve hipopotam Gloria’nın başrollerde olduğu eğlenceli bir macera sizleri bekliyor.

Hayvanat bahçesinden kaçıp doğadaki yaşamına dönmek isteyen zebra Marty’i arkadaşları ne kadar ikna etmeye çalışsa da hepsi kendini doğa içinde çılgın bir ortamda buluverir. Ailece izleyebileceğiniz bu muhteşem macerayı mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

2-      Tim Burton’dan Değişik bit Tür: Ölü Gelin

animasyon filmleri
En güzel animasyon filmler

En güzel animasyon filmler listesi ikinci sırasında değişik tarzıyla her zaman dikkat çeken ünlü yönetmen Tim Burton’ın Ölü Gelin adlı animasyon filmi gelmektedir. Ünlü yönetmen Makas Eller adlı eserinde olduğu gibi bu animasyon filminde de gotik bir atmosfer yaratarak farklı bir bakış açısıyla izleyiciyle buluşmaktadır.

3-      Buz Devri Serisi

buz devri
En güzel animasyon filmler

En güzel animasyon filmler listesi üçüncü sırasını Buz Devri Serisine ayırıyor. Toplamda 5 film olan bu seri de yaklaşan buzul çağı sebebiyle göç eden hayvanları ve yaşadıkları konuları ele almaktadır. Sırasıyla serinin filmleri şu şekildedir:

  • Buz Devri
  • Buz Devri 2: Erime Başlıyor
  • Buz Devri 3: Dinozorların Şafağı
  • Buz Devri4: Kıtalar Ayrılıyor
  • Buz Devri: Büyük Çarpışma

Muhteşem görsel ve olaylara tanık olacağınız bu seriyi mutlaka izlemenizi tavsiye ederiz.

4-      Yukarı Bak

yukarı bak
En güzel animasyon filmler

En güzel animasyon filmler listesinin dördüncü sırasında Yukarı Bak filmi bulunmaktadır. Çok sevdiği eşiyle bir amaç uğruna para biriktirip, sonunda acil ihtiyaçları için harcamak zorunda kalırlar. Birbirini çok seven bir çiftin hikayesi etrafında dönen bir dram animasyon sizlerle. Maalesef eşini ani bir hastalık sebebiyle kaybeden ve evini kentsel dönüşüme vermek istemeyen Carl ve başına gelen ilginç olayları izlemenizi tavsiye ederiz.

5-      Çılgın Hırsız

Animasyon macera filmleri
En güzel animasyon filmler

Animasyon filmler listemizin son sırasında Çılgın Hırsız filmi bulunmaktadır. Animasyon macera filmleri için güzel bir başlangıç olabilecek bu filmi izlerken büyük küçük herkesin hoşça vakit geçireceği kesin.

Kötü kalpli Gru ve onun gökyüzünden ayı çalmak için yaptığı birbirinden kötü niyetli planlarını konu alan film oldukça ilgi çekicidir. Daha ilginci ise bu planını yerine getirebilmek için üç tane yetimin bakımını üstlenmesi gerekmektedir. Farklı bir hikayesi olan bu animasyonu mutlaka izleyin.

Sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek için bir film gecesi düzenlemeye ne dersiniz? Sizler için hazırladığımız en güzel animasyon filmler listemize göz atmadan film seçmeyin. Yeni animasyon filmleri ile birlikte harmanlayarak da bir liste oluşturabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap