1. Ana Sayfa
  2. Fal Bakma
Trendlerdeki Yazı

5 Adımda Katina Falı Nasıl Bakılır | Katina Falı Açılımı

5 Adımda Katina Falı Nasıl Bakılır | Katina Falı Açılımı
1
+ - 0

Katina falı nasıl bakılır? Astroloji dünyasında bilinen fal türlerinden biri olan Katina, aşk konusunda kapsamlı bilgiler verebilmektedir. Geçmişten günümüze birçok insan hayatları hakkında bazı öngörülere sahip olabilmek adına fal baktırır.

Özellikle aşk hayatında var olan bilinmezlik, kişilerin ileriye dönük kaygı ve merakını arttırmaktadır. Katina falı ise aşk hayatı başta olmak üzere, hayatın her alanından güçlü ipuçları alabilmenizi sağlayacaktır.

Katina Falı Nedir? Katina Falı Ne Demek?

22 1

Katina falı nasıl bakılır? Öncelikle Katina falı nedir, konusu ile kapsamlı bir giriş yapılmalıdır. Katina falı, katina destesinden seçilen kartların anlamları üzerine bakılmaktadır. Bu bağlamda tarot ve iskambil falları ile benzerlik gösterdiğini söylenebilecektir. Toplamda 65 karttan oluşan bu destede mağlar, elementler, atlar, insanlar gibi 35 farklı figür türü bulunmaktadır.

1- Katina Falı Nasıl Bakılır? Katina Falı Anlamları Nelerdir?

33

Katina falına 4 farklı açılım üzerinden bakılabilmektedir. Her kartın katina falı anlamları bulunduğuna inanılmaktadır. Simgelerin anlamları ise katina kart destesi satın alınırken, bakacak kişilere bir kitapçık şeklinde verilmektedir.

Seçilen kartlar anlamlarına göre geçmiş ve geleceğe dair önemli bilgiler verilebilecektir. Falın açılımı her ne olursa olsun, bakılacak konu içeriği öncesinde bir dilek tutulmalıdır. Katina falı nasıl bakılır konusunda seçim yapabileceğiniz 3 farklı açılım ise şu şekildedir;

A) Haç Açılımı:

11 3

Bu açılım genellikle gelecekle ilgili olan soruları yanıtlayabilmek adına bakılmaktadır. Kişinin baktırmak istediği konu üzerine iyice yoğunlaşması istenmektedir Bu açılıma bakabilmek için öncelikli olarak deste iyice karıştırılmalıdır Sonrasında ters bir şekilde yere serilerek kişinin 10 adet seçmesi istenmektedir Seçim sonrasında tek tek açılan kartların anlamları değerlendirilerek, geleceğe dair merak edilen sorulara yanıtlar bulunmaktadır.

B) 3 Kart Açılımı:

katina falı nasıl bakılır

Adından da anlaşılacağı gibi bu açılım 3 kart üzerinden bakılmaktadır. Bu açılımda her bir kart geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek zamanı temsil eder. Kişinin ters dizilmiş ve karıştırılmış 65 karttan 3 tanesini seçmesi istenmektedir. Kart hangi zamanı temsil ediyorsa, anlamına ve zamanına göre değerlendirilmektedir.

C) Karar Açılımı

Katina falı nasıl bakılır? Karar açılımı kararsız kalınan bir konuda yol gösterici bilgiler verilmesi için bakılmaktadır. Bu açılıma bakmak için öncelikli olarak kartlara içinizden bir soru yöneltmeniz istenmektedir. Sonrasında ters çevrilen kartlar içerisinden 7 farklı seçim yapılmalıdır. Her bir kart anlamına göre değerlendirilerek, soru sorulan konu ile ilgili önemli bilgilere ulaşılabilecektir.

2- Katina Falı İlişki Açılımı Nasıl Bakılır?

6 14

4. açılım Katina falı ilişki açılımı olarak bilinmektedir. Katina falında en çok bu açılım tercih edilmektedir. 7 kartla bakılan bu falda ilişkinin süreci ve sonuçları hakkında bilgilere ulaşılabilmektedir.

Kişinin öncelikli olarak ilişki konusunda merak ettiklerine yoğunlaşması gerekecektir. Daha sonra ters çevrilmiş deste içerisinden 7 adet seçilmektedir. Seçim sonrası kartlar teker teker dizilerek, anlamları doğrultusunda yorumlanmalıdır.

3- Katina Falı Doğru mu? Katina Falı Baktıran Ne Diyor?

7 14

Katina falı nasıl bakılır? Katina falı doğru mu? Katina falı tecrübeli biri tarafından bakıldığı takdirde, doğru sonuçlar veremeyebilir. Çünkü falda seçilen her bir kartın çok iyi bir şekilde yorumlanması gereklidir. Katina falı baktıran kişiler, genellikle falın doğru çıktıklarını ifade etmektedir. Yorumlara göre özellikle fal akıllara takılan konular üzerinde etkili yönlendirmeler yapabilmektedir.

4- Katina Falı Laneti Diye Bir Şey Var mı?

9 10

Katina falı laneti diye bir şey yoktur. Katina falı bir kehanet yöntemi olup gelecek ya da şimdiki zaman ile ilgili ipuçları vermektedir. Geçmişten günümüze bakılan bu fal, kimse üzerinde olumsuz bir etki yaratmamaktadır.

5- Katina Falı Ne Sıklıkla Bakılmalı?

Katina falının ne sıklıkla bakılacağı ise, merak edilen diğer konudur. Katina falı bakılması için önerilen süre en az bir aydır. Kişi iki fal arasına en az bir ay sığdırdığı takdirde, en etkili sonuçlara ulaşabilecektir.

10 9

Diğer merak edilen pek çok fal çeşitleri yazıları için sitemizde yer alan başlıkları inceleyebilirsiniz. Başlıklara ulaşmak için burayı tıklamanız yeterli olacaktır. Daha fazla fal çeşidi isteği için aşağıya yorum bırakabilirsiniz. Böylelikle bizler de talepleriniz doğrultusunda sizlere fal çeşitleri yazısı sunmak isteriz.

Derya Abla‘dan fal baktırdınız mı?

Morlevha ailesi olarak sizlerin; değerli görüş, öneri ve dileklerinizi yorumlarda belirtmenizi rica ediyoruz. Zira gelecek içeriklerimize ışık olacaktır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap