1. Ana Sayfa
 2. Teknolevha
 3. 360 Total Security Nedir? Özellikleri Neler ve Fiyatı Ne Kadar?
Trendlerdeki Yazı

360 Total Security Nedir? Özellikleri Neler ve Fiyatı Ne Kadar?

360 Total Security

360 Total Security, oldukça gelişmiş özelliklere sahip olan Antivirüs yazılımlarından biri olarak kabul edilmektedir. Temel de ücretsiz bir kullanıma sahip olan söz konusu Antivirüs programının bir de Premium paketi bulunmaktadır. Kullanıcılar, Premium paketini satın alarak ek güvenlik önlemlerinden yararlanabilmektedir.

Windows, MacOS ve İOS  işletim sistemi için özel olarak geliştirilen Antivirüs yazılımı, aynı zamanda “Türkçe dil” desteğine de sahiptir. Kullanıcılar, Türkçe dil desteğine sahip olan bu program sayesinde tarama işlemlerini de kolaylıkla yapabilmektedir. Peki, 360 Total Security nedir, özellikleri nelerdir, fiyatı ne kadardır?

360 Total Security Nedir?

Antivirüs yazılımı

360 Total Security hem ücretli hem de ücretsiz bir şekilde kullanılabilen Antivirüs yazılımıdır. Son derece basit bir arayüze sahip olan söz konusu yazılım, kullanıcılarına güvenli online alışveriş imkânı da sunmaktadır.

360 Total Security Özellikleri Nelerdir?

360 Total Security özellikleri ile dikkat çeken Antivirüs yazılımlarından biridir. Dilerseniz, dünya genelinde oldukça popüler olan Antivirüs programının öne çıkan tüm özelliklerini gelin birlikte inceleyelim…

 • Popüler Antivirüs programı, kötü yazılımları tespit edebilmekte ve tek bir tıklama ile var olan bu yazılımları kaldırabilmektedir.
 • Program içerisinde Anti-Ransomware özelliği de bulunmaktadır.
 • Antivirüs programı, kullanıcılarını internet ortamından gelen tehditlere karşı korumaktadır.
 • Kullanıcılar, var olan Antivirüs programını kullanarak internet ortamında güvenli alışveriş yapabilmekte ve ödeme işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.
 • Popüler Antivirüs programı içerisinde Wi-Fi güvenliği ve DNS güvenlik kontrolleri gibi ek önlemler de bulunmaktadır.
 • Tüm bunların yanı sıra ağ performansını iyileştiren Antivirüs programı, sistemin ve internetin hızlanmasını da sağlayabilmektedir.

Yukarıda bulunan özellikler, ücretsiz pakette yer almaktadır. Premium paketinde yer alan özellikler ise yukarıda bulunan maddelere ek olarak şu şekildedir;

 • Premium paketi satın alan kullanıcılar, sürücü güncelleme özelliğine de sahiptir.
 • Kullanıcılar, Premium paketi sayesinde disk analizi yapabilmekte ve internet ortamında ki gizliliklerini arttırabilmektedir.
 • Premium paket içerisinde otomatik ve zamanlamış tarama özelliği de bulunmaktadır.
 • Dosyasız saldırı korumasına sahip olan bu Antivirüs yazılımı, aynı zamanda kullanıcılarına AD Blocker eklentisini de sunmaktadır. Program içerisinde yer alan özellik sayesinde, kullanıcılar da reklamsız bir internet deneyimi yaşayabilmektedir.
 • Yukarıda bulunan özelliklere ek olarak program içerisinde System Disk Slimming, güvenlik duvarı ve canlı temalar gibi ek özellikler de yer almaktadır.

Total Security Programı Güvenli Mi?

Total Security programı son derece gelişmiş özelliklere sahip olan programlardan biridir. Hem işletim sistemini hızlandıran hem de kullanıcılarını kötücül yazılımlardan koruyan bu program, güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

360 Total Security Fiyatı Ne Kadar?

Dünyanın en popüler Antivirüs programlarından biri olan Total Security fiyatı ile oldukça dikkat çekiyor. Temel de ücretsiz olarak kullanılabilen bu programın bir de Premium paketi bulunuyor. İşte, Premium paketinin yıllık fiyatı…

 • 1 Yıllık Premium paketini satın almak için 129 TL,
 • 2 Yıllık Premium paketini satın almak için 258 TL,
 • 3 Yıllık Premium paketini satın almak için ise 387 TL ödeme yapılması gerekmektedir.

Tüm bunların yanı sıra 360 Total Security Premium paketlerin de zaman zaman çeşitli kampanyalar da yapılmaktadır. Yapılan bu kampanyaları takip ederek bu programı daha uygun bir fiyata da alabilirsiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap