1. Ana Sayfa
  2. Teknolevha

2022 Yılı En İyi Akıllı Saat Uygulamaları (Android)

2022 Yılı En İyi Akıllı Saat Uygulamaları (Android)
+ - 0

Akıllı saat uygulamaları, son dönemlerin en popüler uygulamalarından biri olarak gösterilmektedir. Dünya genelinde oldukça popüler olan bu uygulamalar vasıtasıyla birçok kişi hem gündelik işlerini kolaylıkla yapabilmekte hem de bu uygulamalar vasıtasıyla eğlenceli zamanlar geçirebilmektedir. Ancak bu uygulama her android sistemine uymamaktadır. Bunun için sürüm kontrollerinizi yapmanız gerekecektir.  

Bu programlar Android işletim sistemine sahip olan akıllı saatler için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca bu uygulamaların bazıları çeşitli ödüller almıştır. Hazırladığımı programlar dünya genelinde popüler olan ve milyonlarca kişi tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Dilerseniz, en iyi akıllı saat uygulamalarını gelin detaylı ve kapsamlı bir şekilde birlikte inceleyelim. İşte, sizler için hazırladığımız akıllı saat uygulamaları listesi…

10 Muhteşem Akıllı Saat Uygulaması

akilli saat uygulamalari 1

En iyi akıllı saat uygulamaları listesini, siz değerli okuyucularımız için kapsamlı bir şekilde hazırladık. Dilerseniz, hazırladığımız bu kapsamlı listeyi inceleyebilir ve liste içerisinde yer alan uygulamaları kullanarak akıllı saatinizi daha işlevsel bir hale getirebilirsiniz. İşte, en iyi akıllı saat uygulamaları

1.      Google Keep Uygulaması

akilli saat uygulamalari 2

Google Keep uygulaması, son dönemin en popüler not tutma uygulamalarından biri olarak bilinmektedir. Android ve İOS işletim sistemleri için özel olarak geliştirilen bu uygulama, aynı zamanda akıllı saatlerde de sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Gelişmiş özelliklere sahip olan bu uygulama vasıtasıyla kullanıcılar da pratik bir şekilde renkli notlar tutabilmektedir. Ancak bu uygulama her android sistemine uymayabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra kullanıcılar, uygulama içerisinde tuttuğu notlara da dilediği her cihazdan kolaylıkla ulaşabilmektedir. Ayrıca akıllı saat kullanıcıları, bu uygulamanın hatırlatma özelliğinden de yararlanabilmektedir. Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılmaktadır. Zira not tutma uygulamasını aşağıda yer alan bağlantı seçeneğinden bulabilirsiniz.

  • Google Keep uygulamasını akıllı saatinize indirebilmek için tıklayınız.

2.      AccuWeather Uygulaması

akilli saat uygulamalri 3

Akıllı saat uygulamaları listemizde bulunan AccuWeather isimli uygulama, günümüzün en popüler ve en fazla tercih edilen hava durumu uygulamalarından biridir. Ayrıca milyonlarca kişi tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Zira bu uygulama sayesinde dilediğiniz her yerin hava durumu bilgilerine erişebilirsiniz. Ancak bu uygulama her android sistemine uymayabiliyor.

Tüm bunların yanı sıra bölgenizde meydana gelebilecek hava durumu hadiselerine ulaşabilirsiniz. Öte yandan hava durumu ile özel uyarılar alabilmektesiniz. Dilerseniz, ücretli ve ücretsiz olarak kullanılabilen; popüler hava durumu uygulamasını aşağıda bulunan bağlantıdan edinebilirsiniz.

3.      Easy Pro Voice Recorder Uygulaması

akilli saat uygulamalari4

Easy Pro Voice Recorder, Android saat uygulamaları arasında yer alıyor. Özellikleriyle oldukça dikkat çeken bu uygulama vasıtasıyla kullanıcılar, profesyonel ses kayıtları oluşturabiliyor. Öte yandan bulut seçeneği de bulunması büyük bir avantaj. Ancak bu uygulama her android sürümüne uymamaktadır.

Ayrıca akıllı saat kullanıcıları, uygulama içerisinde oluşturdukları ses kayıtlarını da otomatik olarak Google Drive veya Dropbox uygulamalarına yükleyebiliyor. Ücretli ve ücretsiz olarak kullanılabilen ses kayıt uygulamasını indirebilmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

4.      Google Fit Uygulaması

akilli saat uygulamalari 5

Google Fit, akıllı saat uygulamaları listemizde yer alıyor. Özellikleriyle son derece dikkat çeken bu uygulama sayesinde kullanıcılar, sağlıklarını an ve an takip edebiliyor. Kullanıcılar, çapraz platform desteğine de sahip olan bu uygulamadaki bilgilerine ayrıca tüm cihazlardan da erişebiliyor.

Ayrıca uygulama içerisinde kendilerine günlük hedeflerde belirleyebiliyor. Ancak bu uygulama her android sistemine uymayabiliyor.

Dilerseniz, Dünya Sağlık Örgütü ve Amerikan Kalp Derneği ile ortak çalışan bu uygulamayı indirebilmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneği kullanabilirsiniz.

5.      Akıllı Saat Uygulamaları Listemizde Spotify Uygulamasıda Yer Alıyor

akilli saat uygulamalari 6

Spotify, dünyanın en popüler müzik uygulamalarından biri olarak kabul ediliyor. Üstelik dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır. Ayrıca bu uygulama sayesinde akıllı saatlerinizde son derece kolay ve pratik bir şekilde müzikler dinleyebilirsiniz.

Ayrıca müziklere erişebilmek için Spotify paketlerinin herhangi birine üye olabilir ve uygulamayı hemen kullanmaya başlayabilmektesiniz. Ancak bu uygulama her android sistemine uymayabiliyor.

İçerisinde milyonlarca müzik barındıran akıllı saat uygulamasını indirebilmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğine tıklayabilirsiniz.

6.      My Passwords Uygulaması

akilli saat uygulamalari 7

My Passwords uygulaması, akıllı saatler için son derece özel bir şekilde tasarlanan bir uygulamadır. Herhangi bir internet bağlantısına gereksinim duymadan çalışabilen bu uygulama sayesinde şifrelerinizi güvenle ve titizlikle saklayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra ücretli veya ücretsiz olarak kullanılmaktadır. Ayrıca bu uygulama vasıtasıyla gömülü özel kodlar oluşturabilirsiniz. Üstelik bu durumu sınırsız sayıda kayıt işlemi yapabilirsiniz. Ancak bu uygulama her android sistemine uymayabiliyor.

Dilerseniz, AES-256 korumasına sahip olan bu uygulamayı indirebilmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

7.      ViewRanger Uygulaması

akilli saat uygulamalari 8

En iyi akıllı saat uygulamaları listesinde yer alan ViewRanger uygulaması, özellikleri ile dikkat çekmektedir. Oldukça özel bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca akıllı saat uygulaması sayesinde muhteşem manzaralara sahip yolları keşfedebilirsiniz. Bunların yanı sıra kendi rotanızı oluşturabilir veya daha önceden hazırlanan rotaları indirerek keyifli bir yolcuğa çıkabilirsiniz. Ancak bu uygulama her android sistemine uymayabiliyor.

Üstelik uygulamada hassas navigasyon sistemi de bulunuyor. Zira kullanıcılar, söz konusu sistemi kullanarak bölgenin tüm detaylarını kolaylıkla ve pratik bir şekilde görebiliyor. Dilerseniz, oldukça popüler olan bu uygulamayı indirebilmek ve hemen kullanmaya başlayabilmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

8.      Podcast Republic Uygulaması

akilli saat uygulamalari 9

Podcast Republic, en popüler akıllı saat uygulamaları arasında yer alıyor. Dünya genelinde oldukça popüler olan ve sade bir tasarıma sahip olan bu uygulama sayesinde binlerce Podcast yayınına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Geniş bir kütüphaneye sahip olan bu uygulama, ayrıca sık sık da güncellemektedir. Fakat bu uygulama her android sistemine uymayabiliyor.

Ayrıca tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabilen Podcast uygulamasında binlerce farklı yayında bulunmaktadır. Sizlerde popüler Podcast yayınlarına erişebilmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

9.      Telegram Uygulaması

akilli saat uygulamalari 9 1

Telegram, son dönemin en popüler ve en çok kullanılan akıllı saat uygulamalarından biri olarak kabul edilmektedir. Tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca bu uygulama sayesinde arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir ve çeşitli gruplara katılarak daha fazla kişiye erişebilirsiniz. Uygulama sayesinde ayrıca arkadaşlarınıza ve çevrenize son derece kolay bir şekilde dosyada gönderebilirsiniz. Ancak bu uygulama her android sistemine uymayabiliyor.

Üstelik dünyanın en çok indirilen uygulamaları arasında yer alan Telegram uygulamasında ekstra güvenlik önlemleri de bulunmaktadır. Kullanıcılar, bu uygulama sayesinde görüşmelerini son derece güvenli bir ortamda yapabilmektedir. Dilerseniz, aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanarak bu uygulamayı indirebilir ve ücretsiz olarak görüşmeler yapmaya başlayabilirsiniz.

10.  Wear OS Phone Uygulaması

akilli saat uygulamalari son

Wear OS Phone uygulaması özellikleri ile dikkat çekiyor. Android işletim sistemine sahip olan akıllı saatler için özel olarak geliştirilen bu uygulama sayesinde son derece kolay ve pratik bir şekilde akıllı saatlerinizden arama yapabilirsiniz. Ayrıca, gelen aramaları da cevaplayabilirsiniz.

Tüm bunların yanı sıra uygulama içerisinde yer alan özelliği kullanarak hızlı bir şekilde gelen aramalara SMS ile de cevap verebilirsiniz. Oldukça yararlı olan bu uygulamayı indirmek ve hemen kullanmaya başlayabilmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğine tıklayabilirsiniz. Ancak bu uygulama her android sistemine uymayabiliyor.

Akıllı saat uygulamaları listesini yukarıda sizler için özel olarak hazırladık. Dilerseniz, kapsamlı olarak hazırladığımız bu uygulamaları inceleyebilirsiniz. İncelediğiniz uygulamaları da ücretli veya ücretsiz bir şekilde deneyebilirsiniz. 

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap