1. Ana Sayfa
 2. Teknolevha

2022 Yılında Kullanabileceğiniz 10 Muhteşem Antivirüs Programı

2022 Yılında Kullanabileceğiniz 10 Muhteşem Antivirüs Programı
+ - 0

Özellikleriyle dikkat çeken 10 muhteşem Antivirüs programı listesini sizler için hazırladık. Dijitalleşmenin oldukça yoğun olduğu bir döneme girdiğimiz şu günlerde, internetten gelen tehditlerde de ciddi bir artış yaşantı. Kimi internet kullanıcısı dijital dünyada kötücül yazılımlar ile karşı karşıya kalırken, kimi internet kullanıcısı ise kimlik dolandırıcılığı ile karşılaştı.

Son dönemlerde artan dijital tehditler nedeniyle birçok kullanıcı da kendilerini koruyabilmek için çeşitli güvenlik programlarını araştırmaya başladı. Araştırılan güvenlik programları arasında da hiç kuşkusuz Antivirüs yazılımları da bulunuyor. Peki, özellikleriyle dikkat çeken 10 Antivirüs programı hangileridir? Dilerseniz, kullanıcılar tarafından merak edilen bu sorunun yanıtını gelin kapsamlı olarak birlikte inceleyelim.

Özellikleriyle Dikkat Çeken 10 Antivirüs Programı

Basliksiz 2

2022 Yılında kullanabileceğiniz ve özellikleriyle dikkat çeken Antivirüs programı listesini sizler için ayrıntılı olarak hazırladık. Dilerseniz, hazırladığımız bu listeyi inceleyebilir ve listede bulunan programları kullanmaya başlayarak kendinizi dijital tehditlerden koruyabilirsiniz. İşte, özellikleriyle dikkat çeken ve bilgisayarı en az yoran Antivirüs programı listesi…

1.      Kaspersky Antivirüs Yazılımı

Basliksiz 1

Kaspersky isimli Antivirüs yazılımı, dünyanın en çok tercih edilen güvenlik programlarından biri olarak kabul ediliyor. Farklı paketler ile satılan bu program sayesinde kullanıcılar, fidye yazılımlardan, kötücül yazılımlardan korunuyor, bankacılık işlemlerini güvenle yapabiliyor ve internet dünyasından gelebilecek her türlü tehdite  karşı güvende kalabiliyor.

Windows, MacOS işletim sistemleri ile mobil cihazlarda kullanılan söz konusu yazılım 3 farklı paket ile kullanıcılara sunuluyor. Dolayısıyla ne kadar yüksek paket satın alırsanız o kadar iyi korunacaksınız. Kullanıcılara sunulan paketler hakkında ayrıntılı bilgi almak veya ürünü satın almak için aşağıda yer alan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz. 

 • Kaspersky Antivirüs paketleri hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak veya satın almak için tıklayınız.

2.      Avast Antivirüs Yazılımı

Basliksiz 2 1

Avast, en uygun Antivirüs programı olarak lanse ediliyor. Ücretli ve ücretsiz olarak kullanılabilen bu program, kullanıcıları her türlü tehditten son derece kolay ve pratik bir şekilde koruyabiliyor. Buna nazaran Windows, MacOS, Android ve İOS işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. Ve bu yazılım, 2019 ile 2020 yıllarında çeşitli güvenlik ödüllerini de kazanmıştır.

Kullanıcılarını her türlü dijital tehditten başarıyla koruyan Avast Antivirüs yazılımı, ayrıca özel VPN desteği de sağlıyor. Ve kullanıcılar, söz konusu programın sunduğu VPN özelliğini kullanarak internet ortamında güvenle gezinebiliyor. Bundan dolayı son dönemlerde oldukça sık tercih edilmektedir. Ve ücretiz Antivirüs yazılımları arasında yer almaktadır. Dolayısıyla bu programı ücretsiz indirebilirsiniz. Ancak Profesyonel paketini satın alıp daha korunaklı bir program elde edebilirsiniz.

 • Avast Antivirüs yazılımını indirmek veya profesyonel paketini satın almak için tıklayınız.

3.      Antivirüs Programı Listemizde Avira İsimli Yazılımda Bulunuyor

Basliksiz 3

Avira Antivirüs yazılımı, en iyi ücretsiz Antivirüs programı 2022 listesinde yer alıyor. Ücretsiz versiyonu internet üzerinden indirebilirsiniz, mutlaka işinize yarayacaktır. Ancak prime paketini satın alanlar daha yaygın güvenlik hizmetinden yararlanacaktır.

Antivirüs pazarında Avira programı adından bir hayli söz ettirtmiştir. Ayrıca 2018 yılında arka arkaya aldığı çeşitli güvenlik ödülleriyle de dikkat çekmiştir. Avira Antivirüs yazılımını ücretsiz olarak indirmekte mümkündür. Fakat prime paketini satın alıp daha özel bir korunma sağlayabilirsiniz.

 • Avira Antivirüs yazılımını ücretsiz olarak indirmek veya Prime paketini satın almak için tıklayınız.

4.      Eset Antivirüs Yazılımı

Basliksiz 4

Dünyanın en çok satan Antivirüs Programı olan Eset Antivirüsdür. Yazılımı hem sizi hem de işletmenizi tüm dijital tehditler korumaktadır. Milyonlarca kişi tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılan Antivirüs yazılımı hızlı ve bilgisayarı yormayan yapıya sahip.

Bireysel ve kurumsal kişiler için bu program özel olarak tasarlanmıştır. Ve farklı paketler ile satışa sunulmuş durumdadır. Ayrıca onlarca farklı güvenlik ödülüne sahip olduğunu biliyor muydunuz? Bu program hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak için aşağıda bulunan linke tıklayabilirsiniz.. Veya bu programı satın alabilirsiniz.

 • Eset Antivirüs yazılımını ücretsiz olarak denemek veya satın almak için tıklayınız.

5.      Norton Antivirüs Yazılımı

Basliksiz 5 3

En iyi Antivirüs programı listesinde yer alan Norton isimli yazılım, kullanıcılarını tüm dijital tehditlerden koruyabiliyor. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan söz konusu yazılım, aynı zamanda kullanıcılarına 1991 yılından beri hizmet vermeye devam ediyor. Hem mobil cihazlar hem de bilgisayarlar için geliştirilen söz konusu Antivirüs yazılımının farklı paketleri de bulunuyor.

Oldukça uygun fiyatlandırma politikasına sahip olan program, 3 paket ile karşımıza çıkmaktadır. Standart, Deluxe ve Premium paketler, kullanıcıları fidye yazılımlardan ve kötücül yazılımlardan koruyabiliyor. Zira antivirüs programına sahip olan kullanıcılar bankacılık işlemlerini de güvenle yapabiliyor. Norton 360 programını satın almak veya ayrıntılı bilgilere ulaşmak için de bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

 • Norton Antivirüs yazılımını satın almak veya ayrıntılı bilgilerine ulaşmak için tıklayınız.

6.      Bitdefender Antivirüs Yazılımı

Basliksiz 6

Bitdefender Antivirüs yazılımı, en iyi Antivirüs programı listesinde yer alıyor. Dolayısıyla bu virüs programının 500 Milyondan fazla kullanıcıya hitap ettiği bilinmektedir. Ayrıca kullanıcılarını her türlü dijital tehditten ve kötücül yazılımlardan koruyabilmektedir.

Tüm bunların yanı sıra oldukça uygun fiyatlandırma politikasına sahiptir. Bitdefender Antivirüs yazılımı, aldığı çeşitli güvenlik ödülleriyle de dikkat çekiyor. 3 Farklı paket ile satışa sunulan programı satın almak isterseniz aşağıdaki linkten faydalanabilirsiniz. Fakat fiyatlandırma politikası hakkında bilgi sahibi olmak içinde denemenizi öngörmekteyiz.

 • Bitdefender Antivirüs yazılımını satın almak ve hemen kullanmaya başlamak için tıklayınız.

7.      Panda Antivirüs Yazılımı

Basliksiz 7

Panda Antivirüs yazılımı, başta kötücül yazılımlar olmak üzere kullanıcılarını birçok tehditten koruyabilmektedir. Dört farklı paket ile satışa sunulan Antivirüs yazılımının özellikleri ise paketten pakete göre değişkenlik gösterebilmektedir. 2020 Yılında güvenlik ödülü alan söz konusu Antivirüs programını satın almak için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

 • Panda Antivirüs yazılımını satın almak ve hemen kullanmaya başlamak için tıklayınız.

8.      AVG Antivirüs Yazılımı

Basliksiz 8

En iyi Antivirüs programı listesinde AVG Antivirüs yazılımı da yer alıyor. Hem Windows işletim sistemi hem MacOS işletim sistemi hem de mobil cihazlar için özel olarak geliştirilen bu programın ücretli ve ücretsiz versiyonları da bulunuyor. 

Antivirüs programını satın alan veya ücretsiz versiyonunu kullanan kişiler, her türlü dijital tehditten korunabiliyor, kötücül yazılımları ortadan kaldırabiliyor ve bankacılık işlemlerini en üst düzey güvenlik önemleri ile gerçekleştirebiliyor. Dilerseniz, uygun fiyat garantisiyle sunulan Antivirüs programını satın almak için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

 • AVG Antivirüs yazılımını satın almak ve hemen kullanmaya başlamak için tıklayınız.

“10 Muhteşem Bilgisayar Hızlandırma Programı” adlı yazımızı okudunuz mu? tıklayın

9.      Malwarebytes Antivirüs Yazılımı

Basliksiz 9

Sizler için hazırladığımız Antivirüs programı listemizde Malwarebytes Antivirüs yazılımı da bulunuyor. Standart ev kullanıcısı için temel güvenlik önlemlerine sahip olan bu program, istenmeyen reklamları engelleyebiliyor ve gelişmiş kötücül yazılım taraması yapabiliyor. Ücretsiz olarak sunulan ve temel kullanım için son derece ideal olan bu programı indirmek için aşağıda bulunan bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

 • Malwarebytes Antivirüs yazılımını ücretsiz olarak indirmek ve hemen kullanmaya başlamak için tıklayınız.

10.  Adaware Antivirüs Yazılımı

Basliksiz 10

Bilgisayarı yormayan Antivirüs programı listesinde yer alan Adaware Antivirüs yazılımı, standart ev kullanıcıları için oldukça ideal. Windows işletim sistemi ile uyumlu çalışan söz konusu program, bilgisayarda yer alan kötücül yazılımları tespit edebiliyor ve tespit ettikleri yazılımları da kolaylıkla kaldırabiliyor. Ücretli ve ücretsiz olarak kullanıma sunulan bu yazılımı indirebilmek için aşağıda buluna bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

 • Adaware Antivirüs yazılımını indirmek veya satın almak için tıklayınız.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap