1. Ana Sayfa
  2. Haftalık Burç Yorumu
  3. 15 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumu

15 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumu

haftalık burç yorumları

15 Temmuz 2021 haftalık burç yorumu, genel anlamda neşe ve kederi barındırmakta. Cumartesi günü meydana gelecek olan Yeni Ay itibariyle hepimizin hayatı değişecek. Bu yepyeni dönemin bizlere güzellikler sunarken zorluklarla mücadele etmemizi istemesi de kaçınılmaz.

15 Temmuz 2021 Haftalık Burç Yorumları

haftalık burç yorumu

Tüm burçlar bu ayki yaşanacak olan Kurban Bayramı’yla neşeli olacak. Bayramın enerjisi şimdiden hissedilecek. Peşinde olunulan işlerin hız kazanacağı, canlılık bulacağımız, ev ve aile ilişkilerinde ilerleme kaydedeceğimiz bir haftadayız. Gökyüzünde var olan neşe herkesi etkisi altında bırakacak.

Gezegenlerin kombinasyonu hangi burcu nasıl etkiliyor ve ne gibi önlemler alınmalı? Bu hafta gerçekten ne kadar neşeli olacağız? Gelin birlikte bu haftaki burç analizlerini inceleyelim…

Koç Burcu

Koçlarve yükselen koç burcu para, aşk ve aile üçgenindesiniz.

Haftalık burç yorumu sizin bu üçgende yer almanızı olumlu olarak değerlendirmekte. Ailenize verdiğiniz değeri daha net bir şekilde belli etmek isteyeceksiniz. Onlar için yaptığınız harcamalar, değer kazanacak. Dijital platform, satış, pazarlama ve sunum işleriyle meşgul olan Koçlar bu konularda yanlış adımlar atabilir.

Artık Koç burcu kişileri aşkı hayatının merkezinde görmek istiyor. Aşk gezegeni Venüs’ün Mars’a doğru kayışı bu alanınızı ön plana çıkarmaktadır. Hayatınızdaki kişinin sizi karasız anlarda bırakmamasına dikkat etmelisiniz. Sevdiğiniz kişinin sizden uzaklaştığını ve kişisel sorunları olduğunu fark edebilirsiniz.

Gayrimenkul ve yatırım alanında son derece önemli bir haftadasınız. Bu uygun haftada büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Önümüzdeki 15 gün içerisinde alacağınız kararları gönül rahatlığı ile açıklayabilirsiniz.

Boğa Burcu

Boğalar ve yükselen boğa burcu haftalık burç yorumu hareketlendiğinizi söylemekte.

Kalabalıklardan sıkıldığınız bir dönemdesiniz. Biraz daha bencil davranışlar sergilemeyi ve kendinizi düşünmeyi talep edeceksiniz. Canınızın istediği her an seyahate çıkabilir, yürüyüşler yapabilirsiniz.

Ailenizleyken huzur dolu olsanız da yine onlarla sorunlar yaşayabilirsiniz. Ailenizle aynı kararlarda olmayabilirsiniz. Her ne kadar aile olsanız da bireyselliğin ön planda olduğunu fark edebilirsiniz. Sizde bu durumu destekleyeceksiniz. Parasal konularda oldukça dikkat etmeniz gereken bir dönemdesiniz. Dolandırılmalara açıksınız.

10 Temmuz ile birlikte girişimlerde bulunabilirsiniz. Şans ve fırsatları elde edebileceksiniz. Yakın çevrenizle ilgilenebilirsiniz. Ayrıca akraba ve kardeş iletişiminizde hızlanmalar yaşanabilir.

İkizler Burcu

İkizler ve yükselen ikizler burcu kişileri, enerji düşüklüğüne dikkat!

Haftaya düşük bir enerji ile başlayacaksınız. Haftalık burç yorumu bu enerjiyi törpülemenizi ve iyileştirmenizi önermektedir. Hayata farklı bir gözle bakmayı hedef edineceksiniz. Kendinizi ifade ederken büyük zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Önemli bir adım atmadan önce detaylı bir şekilde düşünmeniz gerekmektedir. Bu dönem kendinizi ifade etmede güçlük çektiğiniz için daralmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi keyiflendirmek için seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz. Fakat seyahate çıkmadan önce tüm ayrıntılara göz gezdirmelisiniz.

10 Temmuz’da yaşanacak olan Yeni Ay sizin para evinizde hareketlenmelere sebep olacak. Çalışan bir İkizler burcu iseniz paranızda artışlar olabilir. Yatırımlarınızı en iyi şekilde değerlendirmeyi hedef edineceksiniz. Herhangi bir parasal sıkıntıda çözüm odaklı düşünecek olmak sizi geliştirecektir.

Yengeç Burcu

Yengeçler ve yükselen yengeç burcu, hareketli ve havadis dolu bir hafta sizinle olacak.

Haftalık burç yorumu, bol hareketli ve yeni haberlerle dolup taşacağınızı belirtiyor. Güneş’in sizin burcunuzda olması yeni gelişmeleri de beraberinde getirecek. Hayatınızda gerçekleştirmek istediğiniz her ne var ise en ince ayrıntısına kadar düşünmeniz gerekiyor. Sağlık, eğitim, iş, aşk, seyahat… Tüm bu alanlarınız Yeni Ay ile birlikte hareketlilik kazanacak.

Yardımsever ruhunuz gün yüzüne çıkabilir. Ancak yanıltıcı etkilerden uzak durmanız gereken bir dönemdesiniz. Harcama yaptığınız kişi ve alanlara çok dikkat etmelisiniz. Parasal alanlarda öne çıkmamaya çalışın. İfade anlamında çok iyi bir dönemdesiniz ve çevreniz tarafından fark edileceksiniz.

Aslan Burcu

Aslanlar ve yükselen aslan burcu, iş hayatınıza dikkat!

Yoğun bir hafta geçirmek isteyebilirsiniz. Çalışıyorsanız eğer işlerinize yoğunluk verebilir, çalışmıyorsanız ise yakın çevrenizle ilgilenebilirsiniz. Haftalık burç yorumu sizin abartıdan kaçınmanızı önermektedir. İş alanında yaşadığınız deneyimleri gündelik hayata aktarmak için büyük bir çabaya girmek isteyebilirsiniz.

Abartıdan kaçınmadığınız takdirde çeşitli sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Oturma ve durma pozisyonunuzdan kaynaklı olarak sırt ağrısı, kemik ağrıları yaşayabilirsiniz. Sıkılmaktan kaynaklı olarak başınıza buyruk davranışlarda bulunabilirsiniz. Bu davranışlar daha sonra başınıza çorap örebilir. Aksi halde; ne söylediğinize dikkat etmeli ve hem bedenen hem de ruhen dinlenmelisiniz.

Başak Burcu

Başaklar ve yükselen başak burcu kişilerinin hayalleri gerçek olabilir.

Kafanızda kurduğunuz hayalleri ve gerçekleştirmek istediğiniz planlar bu hafta devrede olacak. Yeni Ay ile birlikte önümüzdeki 15 gün sizin yenilenme evreniz olacak. Tıpkı ailenizden birisiymiş gibi yakın gördüğünüz kişilerden güzel yardım ve destekler alabilirsiniz.

Haftalık burç yorumu, başak burcu kişileri sağlık ve iş anlamında kısıtlamalara maruz kalabilir. Birisiyle ortak bir iş ve paranız varsa bu alanda zorlanmalar yaşanabilir. Aynı zaman diliminde bir çalışanınızın özel hayatındaki aksaklıklara şahit olabilirsiniz.

İlişkide karşı taraftan adımlar beklemek yerine sizler adım atmalısınız. Yapılan her doğru atılım sizi refaha sürükleyecektir. Hâlihazırda bir ilişkiniz yoksa eğer yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

Terazi Burcu

Teraziler ve yükselen terazi burcu kişileri, para ve ödemelere dikkat etmelisiniz.

Kariyer ve iş hayatınızda gerçek anlamla önemli ve güzel bir süreç sizi bekliyor. Öyle güzel gelişmeler yaşanacak ki sizler, çevrenizdeki kişilerden de büyük destekler göreceksiniz. Parasal anlamda ödemeler, faturalar sizi oldukça meşgul edebilir.

Haftalık burç yorumu, eğitim için yapacağınız seyahatlerden emin olmanızı talep etmekte. Net kararınızı verdikten sonra işe koyulmalısınız. Kafanızda oluşacak olan herhangi bir soru işareti bu seyahate engel oluşturabilir. Pasaport, bilet kaybı ya da tarih unutulması söz konusu olabilir. Bu hal ve tavırlar sizin gelecek planlarınızı bile etkileyebilir.

Venüs ve Satürn’ün birbiriyle olan karşıt konumu dolayısıyla sağlık alanınızda sorunlar yaşanabilir. Tedbiri elden bırakmadan sağlığınızı korumaya çalışmalısınız. Sosyal çevre ilişkilerinizde sakin olmalısınız. Yaşanacak olan Yeni Ay sayesinde zorluk çektiğiniz her ne varsa artık geride kalacak.

Akrep Burcu

Akrepler ve yükselen terazi burcu kişileri bu hafta iletişim ve ilişkiler dikkat çekiyor.

Telefon ve mesajlaşma ağlarınız bu hafta güçlü olacak. Haftalık burç yorumu için dikkat etmeniz gereken nokta planlarınızın olabilirliği. Evlilik veya beraber yaşama durumunda sevgilinizin istek ve hareketlerine göre gidişat izleyeceksiniz. İletişim ağlarındaki yoğunluk sizin hayat kalitenizi yükseltecek konularla bağlantılı olabilir.

Eğitim ve öğretim alanınızda yeniliklere açık olmalısınız. Bu yenilikler hayatınıza büyük bir kolaylık sağlayacaktır. Hareketlerinize ve ilişkilerinize çok dikkat etmelisiniz. 10 Temmuz’daki Yeni Ay etkisiyle birlikte rahata ermeye başlayacaksınız. Ancak yine de yatırım konusunda gevşeklik göstermemeli ve katı kurallarınızı aşmamalısınız.

Yay Burcu

Yaylar ve yükselen yay burcu kişileri, hızlı bir haftaya “merhaba!” deyin.

Yeni bir haftaya umut dolu bir giriş yapıyorsunuz ancak hayal kırıklıklarıyla yüzleşmeniz gerekecek. Başta hayatınızdaki özel kişi olmak üzere yakın çevrenizin hayatındaki sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Haftalık burç yorumu, hayatınızın zor anlarına bir de bu aksaklıkların sizi demoralize edeceğini belirtmekte.

Tüm bu durumların yanı sıra parasal anlamda kendinizi bulacağınız bir evredesiniz. Yeni Ay sizin para evinizi temsil edecek. Nafaka gibi para alışverişi olan konularda hareketlenmeler meydana gelebilir. Hatta Pazar günü Merkür’ün sizin bu alanınıza açı yaratması, sizi son derece rahatlatacak. Sizler, karşınıza çıkabilecek olası engeller karşısında direncinizi korumalısınız.

Oğlak Burcu

Oğlaklar ve yükselen oğlak burcu kişileri bu hafta eğlenmeyi hak edecek!

Oğlak burcu kişilerini memnun etmek oldukça zordur. Ancak bu hafta onlar, eğlencenin dibine vurmayı planlıyor. Eşiniz veya özel ilişkilerinizde enerjiniz yüksek seviyede olacak. Eğer ki hayatınızda birisi yoksa bu dönem çevrenize başka bir gözle bakmalısınız. Haftalık burç yorumu analizlerine bakıldığında ilişkiler güzel gidecek.

Elbette ki bu zorlu dönemlerde her şey güllük gülistanlık geçemez, öyle değil mi? İş hayatınızda atacağınız imzalara ciddi anlamda dikkate almalısınız. Her maddeyi tek tek okumalı ve analiz etmelisiniz. Sağlık alanında ise hastalık için kullandığınız ilaçların alerji etkisi oluşabilir.

Kova Burcu

Kovalar ve yükselen kova burcu kişileri, aile ve ilişkilerine önem verecek.

Gezegenlerin kombinasyonu genel anlamda ikili ilişkiler üzerinde durmanızı önermektedir. Bu ilişkiler illa ki eş veya sevgili arasında olması gerekmez. İş arkadaşı – ortağı, okul arkadaşı, yakın arkadaş, aile bireyi veya çocuğunuz bu ilişkiye dâhil olabilir. Sorumluluklarınızın arttığı bir döneme giriş yapıyorsunuz. Haftalık burç yorumu bu alanınızı desteklemenizi önermektedir.

Aşk hayatınızdaki karmaşalar bu hafta da sürebilir. Verdiğiniz sözleri tutmakta zorlanabilirsiniz. Bu nedenle ağzınızdan çıkanları iyi seçmelisiniz. Yatırımlar konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Bu noktada duraklamak en iyi olacaktır. Ayrıca önümüzdeki 15 günde iş hayatınızda güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Çalışmayan kişilerin önü açılacak ve istedikleri işe sahip olabilecekler.

Sağlık alanında sorun yaşayan Kova burcu, bu dönem ameliyat ve tedavi yöntemlerini kullanabilirler. Özellikle ciddi bir hastalıkla uğraşıyorsanız, gerçekten bu dönem sizin için çok uygun bir dönem.

Balık Burcu

Balıklar ve yükselen balık burcu kişileri bu gafta iletişim ve planlar sizin ilgi odağınız olacak.

Gezegenlerin birbirine karşı oluşturduğu açılar sizin ani hareketlerde bulunmanıza neden olabilir. Haftalık burç yorumu, gezegen kombinasyonları neticesinde aldığınız bir telefonla kendinizi dışarı atabileceğinizi belirtmekte.  Bu durumu şöyle açıklayabiliriz: Aldığınız haberlerin stresini atmak ya da mutluluğunu paylaşmak adına kendinizi dışarı atabilirsiniz.

Yakın çevrenizdeki kişilerle planlar yaparak seyahatlere çıkabilirsiniz. Bu esnada yeni bir aşka yelken açabilirsiniz ve aşkı bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi kıskanabilirsiniz. Ancak bu kıskançlığın dozunu kaçırmamanız gerekmekte. Aksi takdirde sevdiğiniz kadını ya da adamı kendinizden uzaklaştırmış olursunuz.

Araba kullanan Balık burcu kişileri, bu esnada dikkatini dağıtman sürüşü gerçekleştirmelidir. Yeni Ay etkisiyle dik pozisyonda durmak size zor gelebilir. Bunun sonucunda sırt ağrısı yaşayabilirsiniz. Alacağınız haberlerle gerilim yaşayabilir ve tansiyon sorunu oluşabilir. Bu dönem itibariyle de aşkınızı itiraf edebilirsiniz. Haftalık burç yorumu bu noktada destek göreceğinizi özellikle belirtmektedir.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap