İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Haftalık Burç Yorumu
  3. 14 – 20 Haziran 2021 Haftalık Burç Yorumu

14 – 20 Haziran 2021 Haftalık Burç Yorumu

haftalık burç yorumları

Haftalık burç yorumu aksını etkileyen bir olay ile haftaya başlıyoruz. Ay’ın Aslan burcundaki hareketleri bu haftaki akışı oldukça etkileyecek hızda. Ay’ın Mars ile yaptığı açıda Aslan burcu özellikleri kişiler üzerinde patlama etkisi yaratabilir.

Tüm burçlar bu haftaya genel anlamda aldanma, yanılma ve zehirlenmelerle başlayabilir. Ayrıca ülke bazındaki konular da dâhil olmak üzere birçok kişi yurt dışıyla ilgili haberler alabilir. Uzun bekleyişler sona eriyorken ani kararlar ile atılan adımlar sonucunda maddi kayıplara dikkat etmek gerekiyor. Gezegenlerin kavuşumu sayesinde maneviyat ve ikili ilişkiler değer görmekte.

Gezegenlerin kombinasyonu hangi burcu nasıl etkiliyor ve ne gibi önlemler alınmalı? Bu hafta hangi burcu ne gibi olaylar karşılıyor? Gelin birlikte haftalık burç yorumu ve analizlerini inceleyelim…

“Burçlar Neyi Temsil Ediyor?” okuyun.

Koç Burcu

Koçlarve yükselen koç burcu kişilerini bu hafta sakin olmaya davet ediyoruz.

Satürn ve Uranüs’ün oluşturduğu kare açı, sizin gergin olmanıza neden olabilir. Yakın çevre ve iş alanında yaşanılabilecek gerginlik ve kızgınlıklara karşı tedbirli olmalısınız. Her konuya fevri bir şekilde tepki vermemeli ve düşünüp tartmalısınız. Unutmayın ki keskin sirke küpüne zarar.

İletişim alanlarınızda aksaklıklar yaşanırken eğitim konusunda da istekleriniz gerçekleşmeyecektir. Ancak hayallerden vazgeçilmemeli ve umutsuzluğa kapılmamalısınız. Kafanızda net bir şekilde oturmayan konular hakkında çeşitli kişilerden yardım isteyebilirsiniz. Bu yardımlar gerçekçi olmayacaktır. Zira sizi aldatacaktır.

Salı günü itibariyle yaptığınız işlerle ilgili zorluklar çıkacaktır. Ayrıca para kazanma şekliniz değişebilir. Bu nedenle kazancınızı iyi değerlendirmeli ve herkese borç vermemeye özen göstermelisiniz. Haftalık burç yorumu analizi neticesinde çeşitli tedbirler almanızı öneririz.

Zihin sağlığı ve vücudun baş bölgesinin sağlığına dikkat etmelisiniz. Bu hafta, yakın çevrenizdeki kişilerin sağlık durumuyla ilgilenebilirsiniz.

Boğa Burcu

Boğalar ve yükselen boğa burcu kişilerine bu hafta ev ortamı oldukça cazip gelecek.

Önemli işleri bir an önce bitirip eve odaklanmak isteyebilirsiniz. Bu sebeple maddi anlamdaki işlerinizi iyi değerlendirmek ve parayı elinizde tutmak isteyeceksiniz. Ancak işler dilediğiniz gibi gitmeyecektir. Daha sonrasında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Koç burcu kişilerinin Satürn ve Uranüs açısına maruz kaldığı gibi sizler de bu açının etkisindesiniz. Salı günü itibariyle gergin olmamaya özen göstermekte fayda var. Değişimlere karşı sert olmak yerine yapıcı bir tavır sergilemek sizleri huzura yaklaştıracaktır.

Haftalık burç yorumu incelendiğinde sağlık alanında herhangi bir sorun görülmemekte. Özel hayattaki aldanma ve aldatılmalara dikkat etmek gerekir. Arkadaşlıklarınızı, hayatına giren yeni kişileri detaylıca incelemekte fayda var.

İkizler Burcu

İkizler ve yükselen ikizler burcu, değişimlere hazır olun!

Hayatınıza şekil verecek, sizi yönlendirecek önemli kararlara dikkat etmelisiniz. Kariyer ve iş anlamında gelişmeler yaşanacaktır. Bu durum size şans getirecektir. Zira para kazanabilirsiniz. Şuan çalıştığınız iş arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz zira aldanmalara son derece açıksınız.

Zehirlenme, bağırsak problemleri ve hazımsızlık sorunlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yediğiniz ve içtiğiniz her şeye dikkat etmelisiniz. Ayrıca hoşnut olmadığınız konuları da kendinize dert etmek yerine akışa bırakmalısınız.

Araba kullanırken ya da herhangi bir alanda oluşacak kazalara açıksınız. Haftalık burç yorumu uyarısı yapmak gerekirse; dikkati ve tedbiri asla elden bırakmamalısınız.

Yengeç Burcu

Yengeçler ve yükselen yengeç burcu kişileri bu hafta huzura adım atıyor.

Tutulmadan yorgun bir savaşçı olarak çıkmış olabilirsiniz ancak huzurlu bir dönem sizi bekliyor. Para anlamında kontrolü elinizde tuttuğunuz anda huzur sizinle olacak. Para kazanma hırsı ve bunun sonucunda elde ettiğiniz güzelliklere şaşırabilirsiniz.

Yakın çevre olmayan ancak Blogger gibi işleri yürüten kişileri dikkate alabilirsiniz. Her söylenileni yapmamak gerekir. Aksi takdirde üzülebilirsiniz. Söylenenleri yapmak için Merkür gerilemesinin bitmesini beklemelisiniz.

Gerçek anlamda bu hafta parasal konulara dikkat etmeniz gerekirken yeni haberlere hazır olmalısınız. Yurtdışı ve seyahat alanlarınızda ani gelişmeler yaşanacaktır.

Aslan Burcu

Aslanlar ve yükselen aslan burcu haftalık burç yorumu analizinde ön plana çıkma gayreti gün yüzüne çıkıyor.

Yönetici olmayı seven Aslan burcu kişileri, bu hafta yerinde duramayacak. Çok eğlenceli, kıpır kıpır ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Ancak eğlencenin akışına kapılarak paraları saçmamalısınız. Parasal konularda aldanmalar yaşanacaktır.

Satürn ve Uranüs açısının kare olması Koç burcu ve Boğa burcu gibi sizi de etkileyecek. Kariyer alanınıza yansıyan bu açı iş ortaklarınıza dikkat etmenizi önermektedir. Bu nedenle biraz rahatlamalı ve akışa bırakmalısınız.

Başak Burcu

Başaklar ve yükselen başak burcu nadir bir enerji ile haftaya başlıyor.

Kalabalık ortamları çok fazla sevmediğiniz için bu alandan gelen zararlara da açık olabilirsiniz. Yakın çevre ve özellikle eşinizin ailesi hakkında hayaller kurabilirsiniz. Ancak bu hayaller biraz sizin isteklerinizi barındırmakta ve gerçekleşmesi zor görünmektedir.

Yoğun iş hayatınızdaki hareketlilik devam edecektir. Çalışmalarınızın karşılığını almayı umut ediyorsunuz. Çeşitli beklentileriniz bulunmakta ve bu beklentilerin boşa olduğunu hafta sonuna doğru fark edebilirsiniz.

Haftalık burç yorumu göstergelerinde ikili ilişkilerde hangi adımı atarsanız daha mutlu olduğunuzu tespit edeceksiniz. Bu sayede rahat bir ilişki süregelecek.

Terazi Burcu

Teraziler ve yükselen terazi burcu kişileri, etkinliklere hazır olun!

Koç burcu gibi Terazi burcu da etkinlik ve organizasyonlarla ilgilidir. Çeşitli konularda eğlence ve aktivite düzenlerken sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz. Yoğun iş ortamında yemek seçiminde iyi kararlar alamayabilirsiniz. Bu nedenle zehirlenmelere açık bir haftadasınız. Bağırsaklarınıza çok dikkat etmelisiniz.

Sosyal medya hesaplarınıza dikkat etmeli, internet üzerinden alışverişleri incelemelisiniz. Ölçülü bir alışveriş kimsenin cebini yakmayacaktır. Aşk ve ilişkiler anlamında tutku ve cinsellik bu hafta sizin için ön planda. Ancak sakinliği korumalı ve karşınızdaki kişiyi ürkütmemelisiniz.

Akrep Burcu

Akrepler ve yükselen terazi burcu kişileri hazır olun, kariyer yapacaksınız!

Kariyer basamaklarını tırmanırken göz önünde olarak dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Gezegenlerin kombinasyonu haftalık burç yorumu adına heyecana kapılıp olayları abartarak anlatmaktan kaçınmanızı öneriyor.

Parasal konularda ödemelerinizi aksatmak sizin aldatılmanıza da sebep olacaktır. Zira dikkat etmelisiniz. Hafta sonu durgunluğu unutkanlığa sebep olmaktadır. Ayrıca ilişkilerde de bu durum karşı tarafı kırmaktadır. Sağ duyulu olmalısınız. Değişmenize yol gösteren kişileri terslemek yerine kabullenmek size iyi gelecektir. Sağlık konusunda bu hafta gayet iyisiniz.

Yay Burcu

Yaylar ve yükselen yay burcu, aşkta kaybeden parada kazanır!

İkili ilişkilerde baskın karaktere bürünmek ilişkiye zarar verecektir. Hâlihazırda bir ilişkiniz varsa bitebilir ve büyük kayıplar yaşayabilirsiniz. Hatta aldatılabilir ve kişileri suçüstü yakalayabilirsiniz. Öte yandan bu kayıpları da iş alanında telafi etmek isteyebilirsiniz.

Parasal konularda kazanç elde etmek için büyük adımlar atabilirsiniz. Zira gezmek, fikir almak ve yeni yerler görmek isteyebilirsiniz. Çeşitli konulardaki değişimler sizin hayat şeklinizi belirleyecek. Haftalık burç yorumu analizlerinde sağlık alanına dikkat etmeniz öneriliyor. Tehlike çanları çalıyor, aman dikkat!

Oğlak Burcu

Oğlaklar ve yükselen oğlak burcu paraya para demeyeceksiniz.

Çalışkanlığı ve hırsıyla bilinen Oğlak burcu kişileri maddi anlamda büyük kazançlar elde edecektir. Bu noktada yakın çevreye dikkat edilmesi gerekir ziya aldatılmalara ve para kaçırılma konusuyla karşılaşabilirsiniz.

Başta kendi sağlığınız olmak üzere yakın çevre ve iş arkadaşlarınızın sağlığı ile ilgili endişe duyabilirsiniz. Hırs sizi köreltecektir. Zira para kazanma uğruna yoğunlaşacaksınız. Bu durum sağlığınızı kaybetmenize neden olacaktır.

Kendinizi aşk ve parasal anlamda şanslı bulabilirsiniz. Şansın getirdiği mutluluk da enerjinize enerji katacak. Yakın çevreniz de sizden etkilenecektir.

Kova Burcu

Kovalar ve yükselen kova burcu kişileri, ikili ilişkilere dikkat!

Haftalık burç yorumu, Yay burcu gibi sizlerin de ilişkiler anlamında olumsuzluklar yaşayacağınıza işaret ediyor. Ayrıca aşk hayatında dalgalanmalar, yanılmalar ve aldanmalar yaşanacaktır. Bu sebeple pek çok konuya vakıf olamayabilirsiniz.

Para ve iş anlamında iyi gelişmeler sizi bekliyor ama aşktaki huzursuzluk bu alanları da etkileyebilir. İstemeden konum değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Ancak bu durumdan üzüntü duyabilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli kişilerle yüzleşmeye maruz kalabilirsiniz.

Kova burcu için ilişkilerin önem kazandığı bu zamanlarda sağlığa da dikkat etmek gerekir. Zihinsel ve bedensel yorgunluklarla mücadele vermeniz olasıdır.

Balık Burcu

Balıklar ve yükselen balık burcu kişileri için koşuşturma haftası!

Pek çok konuya aynı anda yetişme isteğiniz nedeniyle sağlığınızda sorunlar yaşanacaktır. Tansiyon ve çeşitli bölgesel ağrılar sizi rahatsız edecektir. Sağlığınıza özen gösterdiğiniz sürece geri kalan her şey yoluna girecektir.

Haftalık burç yorumu aksında gerçekleşen etkiler neticesinde hafta sonunda hareketlilik görünüyor. Hafta sonuna doğru yakın çevrenizle görüşeceksiniz. Ve güzel anlar yaşayacaksınız. Akraba, kardeş ve yeğenlerinizle vakit geçirmek sizlere iyi gelecek ve neşeleneceksiniz.

14 Mayıs’ta Jüpiter burcunuza geçti ve artık geriliyor. Yavaş da olsa hayatınız düzene girecektir. Zira her şey netlik kazanacaktır. Karşınıza çıkan şansları değerlendirmelisiniz.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Furkan Bastan, " morlevha.com" Kurucusu ve Yöneticisi

Yorum Yap